Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2008 o 16:18, WIELKus napisał:

> no ja ciagle powtarzam ze ta gra wymaga mocnej karty tylko ale sa tutaj "spece"
ktorzy
> wiedza lepiej i sie wyklucaja ciagle...
ale powiedz mi czy ja na moim uruchomiłbym twoim zdaniem na minimalnych w ciągłych 30
klatkach na sekundę??


Możesz pomarzyć o 30 klatkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:18, 0HoMicide0 napisał:

Zrobiłem tak i dalej nie mam własnej muzyki w grze...


Tak dla pewności: na pewno zrobiłeś pełne skanowanie i na pewno w grze ustawiasz sobie independence fm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:16, Zauri napisał:

no ja ciagle powtarzam ze ta gra wymaga mocnej karty tylko ale sa tutaj "spece" ktorzy
wiedza lepiej i sie wyklucaja ciagle...


Nie no bez przesady, na pewno procesor też sprawują tutaj dużą rolę, w końcu naprawdę dużo tutaj jest do przeliczania (czyt. SI, ludzie, samochody, fizyka). Ale nie rozumiem dlaczego aż tak więcej niż np. w SA... W końcu tam było tyle samo, z tym że GTA4 ma lepszą grafikę.. Hmm pozostaje tylko kwestia fizyki... Euphoria jest naprawde procesoro-zjadliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:22, Gumiś2 napisał:

Jest już ten patch, który odblokowuje wyższe ustawienia dla "słabszych" kart graficznych?


zaden patch, 1 plik tekstowy

"W folderze \Rockstar Games\Grand Theft Auto IV należy utworzyć plik o nazwie "commandline.txt", a następnie skopiować do niego, co następuje:
-novblank -norestrictions

Nie robisz folderu, tylko plik tekstowy NOTATNIKA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde było spoko, wszystko chodziło ładnie, a dzisiaj nei wiem czemu gra tak zwalnia, że mowę odbiera. Nie wiem co się mogło stac, wczoraj zdefragmentowałem dysk i myślałem ze polepszy to jakość działania gry a tu cośtakiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:24, MichSur napisał:

> Zrobiłem tak i dalej nie mam własnej muzyki w grze...

Tak dla pewności: na pewno zrobiłeś pełne skanowanie i na pewno w grze ustawiasz sobie
independence fm?


Wgrałem mp3-ki do folderu, w grze kliknąłem "complete scan" i "Quick scan" - a własnych utworów i tak nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z GTA IV :D otóż mam na maks ustawieniach ( większych się nie da ustawić - za słaby komp) i grafa jest bardzo brzydka - zamazana, a iskry lub ogień wyświetlaja się jako takie kwadraciki zamazane, wie ktoś co z tym zrobić ? w końcu gra się nie tnie, mam na maksa ustawieniach a taka nieładna grafika :/

mój sprzęt: AMD Athlon 4200+ , 2GB RAM , Radeon X1950 GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:43, Valentino S.A. napisał:

mam taki problem z GTA IV :D otóż mam na maks ustawieniach ( większych się nie da ustawić
- za słaby komp) i grafa jest bardzo brzydka - zamazana, a iskry lub ogień wyświetlaja
się jako takie kwadraciki zamazane, wie ktoś co z tym zrobić ? w końcu gra się nie tnie,
mam na maksa ustawieniach a taka nieładna grafika :/

mój sprzęt: AMD Athlon 4200+ , 2GB RAM , Radeon X1950 GT


Naciśniej podczas gry "P" To wyłonczy ten efekt rozmycia...

Radeon X1950 GT-na tej karcie max?! Kiepski żart:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówię max, ale dla mojego kompa :D czyli dalej na wyższe ustawienia nie da się przestawić bo wyskakuje takie czerwony napis iż twój komp jest zbyt słaby ^^ ale ok spróbuje z tym" P" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 16:53, Valentino S.A. napisał:

mówię max, ale dla mojego kompa :D czyli dalej na wyższe ustawienia nie da się przestawić
bo wyskakuje takie czerwony napis iż twój komp jest zbyt słaby ^^ ale ok spróbuje z tym"
P" :D


Mam taki sam problem z tymi kwadracikami na radku x1950 pro. Chyba coś jest nie teges z obsługą starszych radeonów w grze. I u mnie "P" nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz inny problem jak użyć pada w GTA IV chciałbym pograć na padzie ale się nie da czy ma ktoś na TO radę? mój pad to ART ale w windowsie pisze PC DUAL SHOCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 17:29, Irc100 napisał:

To jest już przesada żeby zatwierdzać patcha ponad 5 dni roboczych :/

w sumie to nie jest samo zatwierdzanie, tylko jakieś testy itp... moze R* nie chce walnąć tak jak na premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeżyłem szok.Na moim kompie(AMD ATHLON 3600+,7600 GT,2G RAM)gra chodzi w 45 fpsach na 1280 1024 z teksturami na high,rendering na high,suwaczki mniej więcej na 80.Gdyby nie te problemy z teksturami,byłoby ok.Uważam,że 7600 gt kosi Wasze 8800.9600 itd.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 17:50, alduron napisał:

Przeżyłem szok.Na moim kompie(AMD ATHLON 3600+,7600 GT,2G RAM)gra chodzi w 45 fpsach
na 1280 1024 z teksturami na high,rendering na high,suwaczki mniej więcej na 80.Gdyby
nie te problemy z teksturami,byłoby ok.Uważam,że 7600 gt kosi Wasze 8800.9600 itd.Pozdrawiam.


lol, pomyliły Ci się tematy chyba....to temat GTA IV a nie GTA III ^_^
Na podobnym kompie osiągałem w San Andreas 28 Fps na średnich ;P
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować