Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2008 o 17:50, alduron napisał:

Przeżyłem szok.Na moim kompie(AMD ATHLON 3600+,7600 GT,2G RAM)gra chodzi w 45 fpsach
na 1280 1024 z teksturami na high,rendering na high,suwaczki mniej więcej na 80.Gdyby
nie te problemy z teksturami,byłoby ok.Uważam,że 7600 gt kosi Wasze 8800.9600 itd.Pozdrawiam.

Też kiedyś grałem w San Andreas. Piękne czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie dajcie se siana :D przeciez on napisal ze "Gdyby nie te problemy z teksturami,byłoby ok" wnioskuj z jego wypowiedzi on po prostu nie ma tekstur a jakby wszystko dzialalo tak jak powinno to tych fps mialby sporo mniej.

moj konfig
athlox x2 3800+
2 giga ramu
GF 7600GT

i gra chodzi w z wszystkim suwakami na low w rozdzialce 800x600 ze srednio 20fps`ami.

o to dowod:

20081212181439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ależ Ci wieżę, tylko, że kolega nie ma X2, tylko athlona 3600+ ;P a to spora różnica :P jak mówiłem na takim kompie tylko z 1.5GB ramu miałem trochę czasu temu 28- 32 Fps w GTA SA.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:15, Zauri napisał:

moj konfig
athlox x2 3800+
2 giga ramu
GF 7600GT


nie wiem jak ci chodzi jakie stery instalowałeś ( jeśli coś instalowałeś ):
Mój KONFIG:
pentium D 2,8ghz
2gb ram
geforce 7600

i nie wiem jak ci może chodzić:) ale ja mam tak

20081212182504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, kurcze, może faktycznie ten płacz był niepotrzebny.
Właśnie testuje ze znajomym GTA4 na moim sprzęcie AMD 2.1 x3 (@2.52), 2 GB ram i 8800gt.

Medium, render najwyższy, suwaki na max i mam minimum 20 fps jak jeździłem po mieście ;)
Jakby się pobawić ustawieniami to jest całkiem grywalnie i wygląda ładnie.
Zaraz jeszcze sterowniki się zainstaluje te pod gefy i się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:36, Selv napisał:

Hm, kurcze, może faktycznie ten płacz był niepotrzebny.
Właśnie testuje ze znajomym GTA4 na moim sprzęcie AMD 2.1 x3 (@2.52), 2 GB ram i 8800gt.

Medium, render najwyższy, suwaki na max i mam minimum 20 fps jak jeździłem po mieście
;)
Jakby się pobawić ustawieniami to jest całkiem grywalnie i wygląda ładnie.
Zaraz jeszcze sterowniki się zainstaluje te pod gefy i się zobaczy.

Fajnie, ja też mam 8800 GT i mi chodzi na minimalnych (zasięg widzenia ustawiony na 1 xD) w rozdziałce 1100x960 (około, nie pamiętam dokładnie). Masz wersje 512 mb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grę od dzisiaj. No i muszę stwierdzić że gra zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie. GTA IV poszła zdecydowanie w stronę realizmu. I to mi się podoba. Dużo innowacji. Jedyny minus jaki narazie zauważyłem to te cienie :/. Reszte stoi na naprawdę wysokim poziomie. Z grą nie miałem, żadnych problemów. Wszystko jest ok. Jeśli ktoś jeszcze jest nie zdecydowany, żeby kupić to naprawdę zachęcam do kupna. Zdecydowanie najlepsza część serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę. Czy ktoś kto jest już na ostatniej wyspie i znalazł wszystkie lokacje typu bar, club, kafejka internetowa itp. może wysłać mi zdjęcie mapki z zaznaczonymi właśnie tego typu lokacjami? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:59, Irc100 napisał:

Panowie mam prośbę. Czy ktoś kto jest już na ostatniej wyspie i znalazł wszystkie lokacje
typu bar, club, kafejka internetowa itp. może wysłać mi zdjęcie mapki z zaznaczonymi
właśnie tego typu lokacjami? Byłbym bardzo wdzięczny.


KTOŚ TU MA PIRATA! piratom mowimy nie!

mapke masz razem z grą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem tylko że jest taka sprawa że jest duża więc źle się na nią patrzy jak mam małe biurko.

A co do pirata to pewnie też bym tak zareagował ale spoko. Mam oryginał.

To da ktoś takiego screena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 18:59, Irc100 napisał:

Panowie mam prośbę. Czy ktoś kto jest już na ostatniej wyspie i znalazł wszystkie lokacje
typu bar, club, kafejka internetowa itp. może wysłać mi zdjęcie mapki z zaznaczonymi
właśnie tego typu lokacjami? Byłbym bardzo wdzięczny.

Mapę masz dołączoną do gry...poszukaj dobrze w pudełku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 19:10, Darkstar181 napisał:

> Panowie mam prośbę. Czy ktoś kto jest już na ostatniej wyspie i znalazł wszystkie
lokacje
> typu bar, club, kafejka internetowa itp. może wysłać mi zdjęcie mapki z zaznaczonymi

> właśnie tego typu lokacjami? Byłbym bardzo wdzięczny.
Mapę masz dołączoną do gry...poszukaj dobrze w pudełku :P


Przecież mówię, że mam kłopot z dobrym umiejscowieniem tej dużej mapy. Nie martwcie się ja naprawdę mam oryginała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 19:30, Irc100 napisał:

> > Panowie mam prośbę. Czy ktoś kto jest już na ostatniej wyspie i znalazł wszystkie

> lokacje
> > typu bar, club, kafejka internetowa itp. może wysłać mi zdjęcie mapki z zaznaczonymi

>
> > właśnie tego typu lokacjami? Byłbym bardzo wdzięczny.
> Mapę masz dołączoną do gry...poszukaj dobrze w pudełku :P

Przecież mówię, że mam kłopot z dobrym umiejscowieniem tej dużej mapy. Nie martwcie się
ja naprawdę mam oryginała :)


Nie można na chwilę zejść z biurka i sobie mapkę przejrzeć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dla was to naprawdę taki problem?! Muszę poodkrywać te wszystkie miejsca i nie chce mi się łazić z tą mapą...

Skończmy ten spam. Jak ktoś może to niech da screena. Z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 19:56, Irc100 napisał:

Czy dla was to naprawdę taki problem?! Muszę poodkrywać te wszystkie miejsca i nie chce
mi się łazić z tą mapą...

Skończmy ten spam. Jak ktoś może to niech da screena. Z góry dzięki...


Czy dla Ciebie to naprawdę taki wielki problem położyć mapkę na ziemi?! Czy to dla Ciebie taki wielki problem, żeby sobie zeskanować mapkę( u siebie lub u kogoś) ?! Czy dla Ciebie to naprawdę taki wielki problem, że nie chcemy Ci pomóc, bo nie mamy pewności co do oryginału Twojego nośnika z GTA?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po testach :)
Gra chodzi o mnie b.fajnie.
Sporo się naczytałem na forach jak to gra chodzi kiepsko ale kurcze, chodzi fajnie.
Po zainstalowaniu sterowników beta gra wygląda ładniej i tak:
Po wymaksowaniu pasków 17 klatek (jakiś wiadukt, sklepy i koło 20 aut?) do 30
Po wybraniu ustawień domyślnych dla mnie (w sumie, gra wyglada ciut gorzej ale aut mniej) 23+ klatek do 40.
Da się grać- jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapa jest duża. Nikt nie ma takiego skanera z moich znajomych. Jakbyś przejrzał moje posty na gram.pl to byś zobaczył że jestem antypiratem i tępię piractwo. A skoro chodzi o to że się obawiacie że nie posiadam oryginalnej wersji gry to spoko. Za chwilę zrobię zdjęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować