Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Proszę o to dowód na to że mam oryginalne GTA IV jak i windowsa. Dołączam jeszcze zdjęcie z resztą moich oryginalnych gier. Czy teraz jesteście w stanie dać mi screena z gry z odkrytymi wszystkimi lokacjami typu bar, kafejka internetowa, sklep z odzieżą?

PS: Po prostu lepiej mi jest zminimalizować grę i przejrzeć jpg niż patrzeć na mapkę...

20081212201211

20081212201233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 20:07, Irc100 napisał:

Mapa jest duża. Nikt nie ma takiego skanera z moich znajomych. Jakbyś przejrzał moje
posty na gram.pl to byś zobaczył że jestem antypiratem i tępię piractwo. A skoro chodzi
o to że się obawiacie że nie posiadam oryginalnej wersji gry to spoko. Za chwilę zrobię
zdjęcie...


ja nie rozumiem co Ci tak każdy utrudnia, przecież nawet jakbyś miał pirata co to za problem....
http://www.gta4.net/map/
Pozdrawiam

PS. Faktycznie chociaż mapa spora to mam ją na ścianie obok monitora z 1-1,5 metrów, ale by coś zobaczyć muszę wstać l "looknąć" na nazwe ulic i znaczniki. Może się starzeję 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Rock Star Social Club przypisuje jakoś do konta CD-Key z gry ?? Jak na razie gram bo pożyczyłem do qmpla gre ale nie wątpię ze kupie ją później. Nie chce nic koledze namieszać z jego grą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie dałem zdjęcie. Chodzi o to że na tej stronie co ty mi dałeś masz same takie zielone kropki. Mi chodzi o coś takiego jak jest w grze czyli że wiadomo co tam jest dokładnie...

Może ty masz w miarę kompletną mapkę? Screen to dla ciebie nie problem chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 20:17, Kerigun napisał:

Czy Rock Star Social Club przypisuje jakoś do konta CD-Key z gry ?? Jak na razie gram
bo pożyczyłem do qmpla gre ale nie wątpię ze kupie ją później. Nie chce nic koledze namieszać
z jego grą!

Raczej nie, bo zainstalowałem swoje GTA u kuzyna i u mnie działa wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 20:17, Kerigun napisał:

Czy Rock Star Social Club przypisuje jakoś do konta CD-Key z gry ?? Jak na razie gram
bo pożyczyłem do qmpla gre ale nie wątpię ze kupie ją później. Nie chce nic koledze namieszać
z jego grą!


Może tak być, lepiej pograj offline i nie korzystaj ze swojego socjala, bo obu wam mogą możliwość multi zablokować. Na pewno możesz instalować na kilku kompach, ale ten sam klucz na kilka Live i socialów już raczej nie przejdzie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 20:22, RavenSoul napisał:

Może tak być, lepiej pograj offline i nie korzystaj ze swojego socjala, bo obu wam mogą
możliwość multi zablokować. Na pewno możesz instalować na kilku kompach, ale ten sam
klucz na kilka Live i socialów już raczej nie przejdzie.
Pozdrawiam


Chyba to trochę dziwne. Czy już ktoś nie może pożyczyć gry komuś ?? Chyba nie ma ograniczeń co do ilości osób co grają jedną grą na raz! Pytanie czy RSC widzi w jakikolwiek sposób seriale, jeśli nie to nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 20:21, Irc100 napisał:

Może ty masz w miarę kompletną mapkę? Screen to dla ciebie nie problem chyba....


Rozumiem o co Ci chodzi. Problem jest jeden.
Mam na nowo system postawiony więc:
-skaner nie zainstalowany- instalka + update sterów z godzinę plus zabawa w skanowanie ;)
-porządny aparat 10 Mps obecnie w polsce na świeta pojechał ( z kobietą) ( ja jestem w anglii)
- jeśli Ci bardzo zależy to mogę strzelić 2Mps z telefonu, ale nie obiecuję, że coś przyuważysz
Pozdrawiam

Edit: Znalazłem świetną mapę na bazie googlemaps. Z prawej zaznaczasz co chcesz by pokazywała i zoomujesz i cudujesz do woli. To powinno rozwiązać problem

http://grandtheftauto.ign.com/maps/1/Liberty-City-Map

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 20:26, Kerigun napisał:

Chyba to trochę dziwne. Czy już ktoś nie może pożyczyć gry komuś ?? Chyba nie ma ograniczeń
co do ilości osób co grają jedną grą na raz! Pytanie czy RSC widzi w jakikolwiek sposób
seriale, jeśli nie to nie ma problemu.


Z pożyczeniem czy odsprzedaniem to nie problem, to nie SPORE czy Mass Effect ;)
Chodzi bardziej o multi, nie można online grać na dwóch profilach multi na tym samym kluczu, więc może być tak, że klucz "przeskoczy" na Ciebie a koledze zablokują. Niekoniecznie tak będzie, możesz zaryzykować ^_^....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś rady na znikające i pojawiające się tekstury i spadek FPS w multiplayer-ze ?

Mam Viste 32-bity a sterowniki beta Nvidii bardziej mi zwalniają grę niż ją przyspieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:33, Kerigun napisał:

Czy trzeba przeinstalować grę po zainstalowaniu tych sterowników o których piszą w newsach
gram.pl ??


A po gwizdek? Instalujesz sterowniki i grasz.

Dnia 12.12.2008 o 21:33, Kerigun napisał:

Macie może jakieś rady na znikające i pojawiające się tekstury i spadek FPS w multiplayer-ze
?

Mam Viste 32-bity a sterowniki beta Nvidii bardziej mi zwalniają grę niż ją przyspieszają.


Może tak swój komp podaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem i zainstalowałem nowe stery do karty grafiki.W jaki sposób po uruchomieniu kompa(zmniejszona rozdzielczość)wykryć kartę nvidia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:41, mr.Nowak napisał:


> kompa(zmniejszona rozdzielczość)wykryć kartę nvidia?
komp sam powinien wykryć



Nie wykrywa,próbowałem kreatorem i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:34, Ecko09 napisał:

Może tak swój komp podaj?


C2D E4400 2,0 GHz
Gigabyte 8800 GTS 320 MB
GA-P35-DS3
Patriot 2x 1 GB 800 MHz
Seagate 250 GB 16 MB
Samsung DVD +/- RW
Chieftec 450 W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:52, phoenix10102 napisał:

Witam, mam problem a wlasciwie kolega. Kupil sobie gta lecz nie ma internetu. Moze zainstalowac
gre bez internetu? Slyszalem ze tylko crack pomoze.


Z tego co mi wiadomo na płycie powinien znajdować się program umożliwiający aktywację bez dostępu do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 21:52, phoenix10102 napisał:

Witam, mam problem a wlasciwie kolega. Kupil sobie gta lecz nie ma internetu. Moze zainstalowac
gre bez internetu? Slyszalem ze tylko crack pomoze.

Niestety. Musi być przynajmniej jednorazowe połączenie z internetem żeby załatwić instalacje itd.

Ale LEGALNIE bez internetu tego nie zainstaluje. A coś mi się zdaje że takich gier będzie coraz więcej.

Edit Podobno jakiś program jest który pozwala bez internetu aktywować ale nie wiem jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować