Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 08:18, BogSumerow napisał:

· Poprawione cieniowanie dla kart ATI 1900,
· Większa oszczędność pamięci,
· Usprawniony system grafiki i lusterek,


Te 3 punkty mnie jak najbardziej cieszą. Szczególnie ten 1, bo mam ATI Radeon 1950 Pro i cieniowanie definitywnie jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!Zainstalowałem GTA 4,klikam na launchera i nic.Jak mam wpisać ten cd key?(instaluje po raz drugi wcześniej nie było problemów).Z góry dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówiłem że powinienem mieć na minimalnych 30 FPSsów mówiłem i wiecie po tym patchu mam 33 FPS :D tak rockstar nie dało ciała dziękuje ci R* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem newsa na temat patcha siedząc w pracy:) niech ktoś się wypowie czy on coś poprawia:) a i jeszcze jedno, coś mi ludzie piszą na multiplayerze, że chcą byc moimi przyjaciółmi i dostaje jakieś wiadomości, czy coś daje taka funkcja w grze, nie wiem jakieś ustawki czy może chodzi o team deatchmatch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ściągnąć tego patch''a ? automatycznie ściąga się przez GFWL i dzieje się to w tle ?

@EDIT:
ok ściąga musiałem zalogować się na drugie konto które jest LIVE, jeśli na codzień gram na koncie offline to ta aktualizacja na nim też zadziała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra fajnie gra się po patchu ale nie wiem dlaczego ciągle mnie przełącza na pada chociaż pada nie mam podłączonego a jak podłącze to za to kamera ciągle "zlatuje" na dół ekranu tak jakbyś myszką na dół przesuwał
może ktoś pomóc.... znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 09:59, WIELKus napisał:

dobra fajnie gra się po patchu ale nie wiem dlaczego ciągle mnie przełącza na pada chociaż
pada nie mam podłączonego a jak podłącze to za to kamera ciągle "zlatuje" na dół ekranu
tak jakbyś myszką na dół przesuwał
może ktoś pomóc.... znowu

ps. zresztą bez pada też zlatuje na dół
sorka za post pod postem ale zamiast edycja nacisło mi się opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 10:04, Damianuss1 napisał:

Ten path ma tylko 32,6Mb :|. Sądziłem, że to będzie jakaś większa poprawka.


a można go ściągnąć z mirrora??bo u mnie na chacie net mi nie działa,jestem w pracy u taty to bym se teraz sciągnął a google nic o tym nie wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować