Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Ja mam problem z misją "Napad na bank". Po prostu aby tę misję zacząć trzeba się ładnie elegancko ubrać. No i tak się właśnie ubieram i nic. We ktoś w co dokładnie się ubrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 17:42, Crew 900 napisał:

Dlaczego ten niby patch był oznaczony jako 1.0 a nie 1.1 ?
Sądziłem że gra pierwotne są w wersji 1.0 ale że patch ? :/


Przecież wiesz i Ty i cały świat, że R* nie wypuścił kompletnego, skończonego produktu. Nikt inny nie wie tego bardziej niż właśnie oni :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 15:55, WorldWar3PL napisał:

Widzę, że wiedzę o konwersjach masz... znikomą.
Kod nie został przeniesiony wprost z konsol - wbrew pozorom został porządnie przetrząśnięty,
by pasował do PC.
Ograniczenie FPS na konsolach?
Hm. Jakby Ci to powiedzieć. To jest dokładnie jedna linijka kodu, którą w wypadku gier
PC często można wpisać z poziomu konsoli (w sensie konsoli gry, nie konsoli do gier ;-)
).
Nowy kod gry? W sensie, grę mieli napisać by od nowa? Przy każdej konwersji kod po prostu
się dogłębnie przerabia, nie ma szans na lekkie zmiany.


gdyby tak bylo nie mielibysmy tych samych bledow na PC jakie sa na konsoli,
ograniczenie fps jest juz zawarte, jednak mozna je sterownikowo wylaczyc,
To jest calkowity port z Xboxa troche,troszke itp zmieniony zeby laziolo jakotako na pc, a nie doglebnie zmieniony,
najlepszym odzwierciedleniem tego ze jest to port z xboxa to to ze przy ustawieniach sterowania masz ich pada.
tak mozna go podlaczyc ale mozna podlaczyc X innych a w konfigu jest klawiszologia na padzie z xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy po zmianie grafiki (z 7600GT na 8800GS) bede musial przeinstalowywac sterowniki ?? (mam te najnowsze, 184.84 bodajże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 18:31, szypek26 napisał:

> Jeśli zrobię reinstal gry, to sevy się zachowają?
Jak ich nie usuniesz to się zachowają.


To jest niezłe ku**two. Nie dość, że spieprzyli grę na PC, w której nie można ustawić detali na full, to po zainstalowaniu ich super-hiper patach cienie zaczęły mrugać + spadek fpsów z 30-38 do 25. Genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 18:36, RavenSoul napisał:

> Jeśli zrobię reinstal gry, to sevy się zachowają?

Właśnie przeczytałem na gtaforums, że się nie da ponownie uruchomić save''ów, po reinstallu,
więc uważaj...
Pozdrawiam


No to świetnie. Przez instalację tego je** patach ROCKSTARA jestem zmuszony reinstalować grę, bo cienie mrugają, fpsy spadają - cuda, cuda ogłaszają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już przesada ;/ Zapłaciłem 149zł (bo gra była tylko w empiku) a co dostałem w zamian?

- Upierdliwą instalację
- niemożność gry bez zainstalowania dziesiątek gów*en (czytaj - programików)
- Wymagania sprzętowe, które mają się nijak do realnej gry (4 rdzeniowy proc i HD 4870 1gb do grania na medium?!)
- Ohydnie wyglądające cienie, które po wgraniu patcha zaczęły mrugać

Plusy

+ Przynajmniej nie wywala mnie do windowsa podczas gry, nie tnie itp.
+ Całkiem ładne opakowanie

I to na tyle. Takich problemów nie było nigdy z innymi częściami GTA. A IV, mimo średniej grafiki potrzebuje kompa z innej planety/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem całkowicie zawiedziony GTA4.
Pominę kwestie graficzne, problemy i sam gameplay.
Pierwsze 25% gry było naprawdę świetne ale im dalej tym bezsensowniejsze misje i większa głupota a tym samym - płytkość spotykanych postaci. Nawet Niko traci swoją wyjątkowość i okazuje się w 95% scenkach bezpłciowy powtarzając `aj dont now abał it` i gadając takie ogólniki, że aż szkoda słuchać. Chyba zaledwie w garstce scenek mówi co chce.
Misje - o ile każda z początkowych misji coś zmieniała i byłem ciekawy co będzie dalej to późniejsze nie zmieniają nic poza dodatkową kasą z która i tak nie ma co robić.
Naprawdę szkoda, że w tak fajna grę z tyloma fajnymi pomysłami wrzucili tyle `misji` zapychaczy w których trzeba wystrzelać `po nic` dziesiątki wszystkich `bad gujs`.

Gra chodzi mi super, pełne medium wygląda b.ładnie, 0 przycięć, klatkowania i spadków animacji na sprzęcie który mnie kosztował 1400zł parę mcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 13:13, Dincooo napisał:

Nawet twórcy mówią, że na maksymalnych detalach ich gry się nie da odpalić. Więc jakoś
nie wierzę w to co piszesz. Pokaż screeny z suwakami i z grą w włączonym licznikiem framerate..

Jeżeli chodzi o suwak z Distance View to fakt, poza 50 są problemy, ale pozostałe suwaki są na fula, tekstury też, i nie ma problemów, chodzi z 30-40 fps.
Naprawdę tak trudno uwierzyć że są ludzie którzy mają komputery na którym Crysis chodzi bez problemu, a tym samym GTA IV (z nowymi sterownikami) ? Podkreślam, że też miałem urwanie głowy z gierą, ale to było do czasu aż zainstalowałem te stery od Nvidii.
A screeny wrzucę jak je zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować