Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 16:41, Shelazar napisał:

zabijesz policjanta i kurde już masz 3 gwiazdki na karku


Tak, ale zgubić 3 gwiazdki to w GTA 4 minuta roboty, a w San Andreas to był gigantyczny
problem.


Eeeee...chyba na odwrót. Wg mnie ciężko uciec policji, bo ciągle nadjeżdżają posiłki i pole poszukiwania się ciągle przesuwa...a w gta sa to była pestka jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 17:58, Eye-Maze napisał:

Eeeee...chyba na odwrót. Wg mnie ciężko uciec policji, bo ciągle nadjeżdżają posiłki
i pole poszukiwania się ciągle przesuwa...a w gta sa to była pestka jak dla mnie.


Przesuwa się, bo za blisko policji przejeżdżasz, trzeba ich omijać, a że policjanci są pokazywani na radarze to nie powinno być z tym problemów (przynajmniej ja nie mam). Jeśli będziesz unikał głównych tras i uciekał bocznymi drogami to zgubienie policji to pestka. Trzy gwiazdki w IV to bez większych problemów na piechotę się gubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:06, Shelazar napisał:


W SA dało się w ogóle zgubić policje???


Pewnie, od czego tam jest Pay''N''Spray? Były też gwiazdki zmniejszające poziom poszukiwania, poza tym zawsze (chyba, że na misji się było) można było pójść do domu jakiegoś i zapisać grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:24, BogSumerow napisał:

Mam takie pytanie. Od której misji będę mógł kupic sobie nowy telefon? Bo na ten stary
nawet nie moge sobie ściągnąć dzwonków z neta :P

Dostaniesz go w jakiejś misji od Playboy''a kiedy będziesz musiał zrobić fotkę dla misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam problem, bo połamałem płytę, a dokładnie Disc 1. I czy wie ktoś jeśli ściągnie wersje legalną inaczej tzw. kopię bezpieczeństwa, zarejestruje ją na oryginalny klucz to wtedy gra będzie działać na multi ?:p
ps. Grę zamówiłem z 3kropki nie widzę nic o gwarancji ani zwrocie, szkoda, no cholerna szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:40, AngelDeath napisał:

Kurde, mam problem, bo połamałem płytę, a dokładnie Disc 1. I czy wie ktoś jeśli ściągnie
wersje legalną inaczej tzw. kopię bezpieczeństwa, zarejestruje ją na oryginalny klucz
to wtedy gra będzie działać na multi ?:p
ps. Grę zamówiłem z 3kropki nie widzę nic o gwarancji ani zwrocie, szkoda, no cholerna
szkoda!


,,O to już można legalnie ściągać najnowsze gry" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:40, AngelDeath napisał:

Kurde, mam problem, bo połamałem płytę, a dokładnie Disc 1. I czy wie ktoś jeśli ściągnie
wersje legalną inaczej tzw. kopię bezpieczeństwa, zarejestruje ją na oryginalny klucz
to wtedy gra będzie działać na multi ?:p
ps. Grę zamówiłem z 3kropki nie widzę nic o gwarancji ani zwrocie, szkoda, no cholerna
szkoda!

Napisz do Cenegi ,może wymienią i bardziej dbaj o gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:47, crash807 napisał:

> Kurde, mam problem, bo połamałem płytę, a dokładnie Disc 1. I czy wie ktoś jeśli
ściągnie
> wersje legalną inaczej tzw. kopię bezpieczeństwa, zarejestruje ją na oryginalny
klucz
> to wtedy gra będzie działać na multi ?:p
> ps. Grę zamówiłem z 3kropki nie widzę nic o gwarancji ani zwrocie, szkoda, no cholerna

> szkoda!

,,O to już można legalnie ściągać najnowsze gry" ?


Sugerujesz że kłamie pisząc że połamałem płytę? Jeśli tak, to proszę, zagadaj na live: v0ltus, możemy przy okazji zagrać razem.Po prostu szkoda stracić grę którą mam ledwo tydzień.
jackass
Dzięki, zabieram się za pisanie.
ps. czy tylko ja mam problem z osiągnięciami na live? Bo ostatnio wcięło mi ponad 100punktów.Były to jak się nie mylę 3 osiągnięcia po ukończeniu ostatniej misji (ukończenie gry poniżej 30godzin, ukończenie ostatniego zadania i zebrania pół miliona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:40, AngelDeath napisał:

Kurde, mam problem, bo połamałem płytę, a dokładnie Disc 1. I czy wie ktoś jeśli ściągnie
wersje legalną inaczej tzw. kopię bezpieczeństwa, zarejestruje ją na oryginalny klucz
to wtedy gra będzie działać na multi ?:p
ps. Grę zamówiłem z 3kropki nie widzę nic o gwarancji ani zwrocie, szkoda, no cholerna
szkoda!

HM... jeżeli masz legalny klucz itd. to chyba (przynajmniej tak mi się wydaje) możesz ściągnąć z nielegalnego źródła ten krążek, bo nie o sam nośnik w licencji chodzi. Ważne tylko, żeby to nie była jakaś wersja "sruper-truper" która wrzuci ci jakieś pirackie śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no super :/ myslalem ze po zmianie grafiki (z 7600GT na 8800GS) odczuje znaczny przyrost fps w GTa4. Tymczasem dupa... moze i moge ustawic wyzsze detale itp. ale co mi po tym skoro nie wyciagne wiecej niz 25fps (co jest wynikiem smiesznym jak na taka grafike) nawet na minimalnych mi sie lekko scina od czasu da czasu, mysle ze to przez zawalony dysk (trzeba bedzie zdegragmentowac)

ps. mam najnowsze stery lecz nie mam pacza. wgrac go nie moge tzn zainstalowac nawet, noo ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam dziwny problem: GTA IV FATAL ERROR WS10. Wie ktoś jak z tym poradzić? Bo rozwiązanie z Rockstar.com nie działa. Oczywiście oryginał, zakupiony w empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:04, Zauri napisał:

no super :/ myslalem ze po zmianie grafiki (z 7600GT na 8800GS) odczuje znaczny przyrost
fps w GTa4. Tymczasem dupa... moze i moge ustawic wyzsze detale itp. ale co mi po tym
skoro nie wyciagne wiecej niz 25fps (co jest wynikiem smiesznym jak na taka grafike)
nawet na minimalnych mi sie lekko scina od czasu da czasu, mysle ze to przez zawalony
dysk (trzeba bedzie zdegragmentowac)

ps. mam najnowsze stery lecz nie mam pacza. wgrac go nie moge tzn zainstalowac nawet,
noo ://


OOO,z tym sie nie spotkałem aby na tak dobrej karcie tak słabo gra działa,ale spokojnie poczekaj na kolejnego patch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu rozwiązałem problem z przebraniem w misji napad na bank Samą misję przeszedłem za pierwszym razem. Nie jest aż tak trudna ale jest to narazie najlepsza isja w tym gta. Grałem w nią na słuchawkach fajny klimat ma ta misja zwłaszcza filmik w banku rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować