Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2008 o 12:14, Ecko09 napisał:

Witam. Od Poniedziałku nie miałem dostępu do kompa. Co tam w sprawie GTA IV słychać?
Jakieś nowe stery czy patche czy coś?

Nic podobnego : P. Bida aż piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 12:31, Damianuss1 napisał:

> Witam. Od Poniedziałku nie miałem dostępu do kompa. Co tam w sprawie GTA IV słychać?

> Jakieś nowe stery czy patche czy coś?
Nic podobnego : P. Bida aż piszczy.


Nvidia wydała nowe sterowniki 181.00 ściągnąłem ale większej różnicy nie zauważyłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 12:56, Cyngiel MAster napisał:

Jak dla mnie zero różnicy, po instalacji 181.00 oczywiście.
Ale cóż... trzeba poczekać na nowego patcha :D

Hm... jaką masz kartę? Mi na 8600GT pozwolił na większą rozdzielczość ten patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe że stery beta180.84 pod gta spaliły mi kartę grafiki? bo tydzień po instalce siadł mi GeForce 8500GT 256Mb, teraz kupilem GeForce 8600GT 512Mb i niewiem czy je instalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:57, Vantor Zorin napisał:

Czy to możliwe że stery beta180.84 pod gta spaliły mi kartę grafiki? bo tydzień po instalce
siadł mi GeForce 8500GT 256Mb, teraz kupilem GeForce 8600GT 512Mb i niewiem czy je instalowac?


napewno karta się spaliła? a może po prostu zepsuła, jeśli instalowałeś stery na stery to mogło się coś stać z karta graficzną ew. karta się przegrzewała, otwierałeś swojego blaszka kiedykolwiek i go czyściłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 14:57, Vantor Zorin napisał:

Czy to możliwe że stery beta180.84 pod gta spaliły mi kartę grafiki? bo tydzień po instalce
siadł mi GeForce 8500GT 256Mb, teraz kupilem GeForce 8600GT 512Mb i niewiem czy je instalowac?


Nie chce cie wprowadzać w bła,ale to bardzo możliwe,a na starej karcie jakie miałeś chłodzenie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 15:07, rafekx 12 napisał:

> Czy to możliwe że stery beta180.84 pod gta spaliły mi kartę grafiki? bo tydzień
po instalce
> siadł mi GeForce 8500GT 256Mb, teraz kupilem GeForce 8600GT 512Mb i niewiem czy
je instalowac?

Nie chce cie wprowadzać w bła,ale to bardzo możliwe,a na starej karcie jakie miałeś chłodzenie...?


nie spotkałem się jeszcze z tym aby sterowniki spaliły kartę graficzną, choć nie twierdzę, że nie masz racji. Podejrzewam, że wina jest po stronie chłodzenia lub nie czyszczenia peceta co mogło doprowadzić do przegrzewania się karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciąłem się w misji gdzie trzeba zabić Playboy''a lub Dwayne''a...rozmawiałem z Playboy''em, zadzwonił do mnie Dwayne żeby zabić Playboy''a i nic...Playboy do mnie nie dzwoni...tylko drugi raz zadzwonił Dwayne''a i powiedział to samo...co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja!

Mam pytanie: Czy zamawiając grę GTA IV przez sklep Cenegi, zgodnie z tą informacją:

"Gra ukaże się w Polsce już 3 grudnia, równocześnie z premierą światową. GTA IV PC dostępne będzie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w polskim opakowaniu wraz z dokumentacją w języku polskim oraz specjalnymi dodatkami:

• Polskim egzemplarzem „Głosu Liberty City”, czyli przewodnikiem po najciekawszych miejscach w mieście bezprawia,
• Dokładnym planem miasta Liberty City, wraz ze szczegółowymi, polskimi opisami każdej z dzielnic,
• Polskim poradnikiem gracza opisującym nowe funkcje, niedostępne wcześniej w wersji konsolowej,
• Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,
• Eleganckim opakowaniem w języku polskim z wytłoczonym logo gry oraz rozkładanymi skrzydełkami.

PAMIĘTAJ! Tylko kupując edycję wydaną przez Cenega Poland dostajesz te wyjątkowe, oficjalne elementy przetłumaczone na język polski oraz wspierasz rozwój polskiego rynku."

otrzymaliście te dodatki w pudełku z grą, czy tak oddzielnie?

Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 15:18, sule napisał:

Heja!

Mam pytanie: Czy zamawiając grę GTA IV przez sklep Cenegi, zgodnie z tą informacją:

"Gra ukaże się w Polsce już 3 grudnia, równocześnie z premierą światową. GTA IV PC dostępne
będzie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w polskim opakowaniu wraz z dokumentacją
w języku polskim oraz specjalnymi dodatkami:

• Polskim egzemplarzem „Głosu Liberty City”, czyli przewodnikiem po
najciekawszych miejscach w mieście bezprawia,
• Dokładnym planem miasta Liberty City, wraz ze szczegółowymi, polskimi opisami
każdej z dzielnic,
• Polskim poradnikiem gracza opisującym nowe funkcje, niedostępne wcześniej w wersji
konsolowej,
• Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,
• Eleganckim opakowaniem w języku polskim z wytłoczonym logo gry oraz rozkładanymi
skrzydełkami.

PAMIĘTAJ! Tylko kupując edycję wydaną przez Cenega Poland dostajesz te wyjątkowe, oficjalne
elementy przetłumaczone na język polski oraz wspierasz rozwój polskiego rynku."

otrzymaliście te dodatki w pudełku z grą, czy tak oddzielnie?

Proszę o odpowiedź.



Oczywiście, że wszystko otrzymasz w pudełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 15:18, sule napisał:

Heja!

Mam pytanie: Czy zamawiając grę GTA IV przez sklep Cenegi, zgodnie z tą informacją:

"Gra ukaże się w Polsce już 3 grudnia, równocześnie z premierą światową. GTA IV PC dostępne
będzie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w polskim opakowaniu wraz z dokumentacją
w języku polskim oraz specjalnymi dodatkami:

• Polskim egzemplarzem „Głosu Liberty City”, czyli przewodnikiem po
najciekawszych miejscach w mieście bezprawia,
• Dokładnym planem miasta Liberty City, wraz ze szczegółowymi, polskimi opisami
każdej z dzielnic,
• Polskim poradnikiem gracza opisującym nowe funkcje, niedostępne wcześniej w wersji
konsolowej,
• Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,
• Eleganckim opakowaniem w języku polskim z wytłoczonym logo gry oraz rozkładanymi
skrzydełkami.

PAMIĘTAJ! Tylko kupując edycję wydaną przez Cenega Poland dostajesz te wyjątkowe, oficjalne
elementy przetłumaczone na język polski oraz wspierasz rozwój polskiego rynku."

otrzymaliście te dodatki w pudełku z grą, czy tak oddzielnie?

Proszę o odpowiedź.


To wszystko jest w pudełku z grą. I po za tym tak samo wygląda edycja angielska, z tym jednym wyjątkiem że jest przetłumaczona na polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to w sklepach typu MM, Empik etc. jest wersja Cenegi czyli wszystkie te duperele są w pudełku z grą, np na sklep.gram.pl jest wersja Angielska bądź Azjatycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 15:24, MrRevolt napisał:

z tego co wiem to w sklepach typu MM, Empik etc. jest wersja Cenegi czyli wszystkie te
duperele są w pudełku z grą, np na sklep.gram.pl jest wersja Angielska bądź Azjatycka

W wirtusie też mają angielksie wydanie... Ale w sumie żadnaa różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 16:32, rafekx 12 napisał:

> Czy każda striptizerka tańczy tak samo? :X

Niestety tak,ciągle powtarza ta samą sekwencje tańca...:(


Czy każda prostytutka robi "to samo"? ahahaha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować