Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2008 o 18:16, Zauri napisał:

no jak to co ? uczył się będziesz! albo bałwana ulepisz :D

[ironia mode off]


No sorry, ale zupełnie nie w nastroju udo żartów jestem. ale od komentarza sie wstrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 18:11, Ecko09 napisał:

Witam. Mam już GTA IV, ale jeszcze nie instaluje. Powód? Sterowniki z marca tego roku...a
wtedy nawet nie było kart z serii HD 4800...Chętnie bym zainstalował ,ale wujek mi nie
pozwala, a przyjdzie dopiero w sobote...nosz jak mnie to wkurza delikatnie mówiąc...wole
nie myśleć jak te GTA będzie działac na tych sterach skoro w takich grach jak GoW czy
FEAR mam po 10FPS...ciekawe co ja przez te 2 dni będę robił...bardzo ciekawe.


No wiesz,mi też kiedys wujek próbował w kompie majstrować,ale przecież komp jest twój i ty decydujesz co instalować,nieprawdaż?:)


# Czy ktos wie gdzie moge znaleźć wyrzutnie rakiet?Ani LT.Jacob ani zwykły handlarz nie sprzedają jej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 18:23, rafekx 12 napisał:

# Czy ktos wie gdzie moge znaleźć wyrzutnie rakiet?Ani LT.Jacob ani zwykły handlarz nie
sprzedają jej...:(


LJ jej nie ma i u niego nie znajdziesz na 100% ale zwykły handlarz ją posiada jest w takiej skrzyni tylko jest dostępna od jakiejś misji od gerry''ego u mnie tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar sobie pograc przez neta i tak:
1. Po włączeniu gry wchodze w to Games For Windows co się klika przycisk HOME (chodzi o to okienko) i daje, żeby stworzyc nowy profil w usłudze live
2. Wychodzi z gry (minimalizuje sie gra) i odrazu sie wlacza strona z games for windows
3. Zakładam konto i wszystko ok
4. Wchodze na e-mail i go potwierdzam poprzez wiadomość która przyszła - i koniec
5. Włączam gre i próbuję sie zalogowac na to konto live i wyskakuje komunikat, ze to konto moze byc zalogowane na obszarze którego games for windows nie obsługuje czy cos takiego - mysle, ze wiecie o co chodzi - i tak:

Oczywiście wie, ze na terenie Polski nie ma GFW ale ja nic nie ustawialem, ze jestem z Polski itp wiec co mam zrobic? Gdzie mam cos nastawic? Pod jakim linkiem jest wszystko co mi jest potrzebne aby juz móc grać przez neta? Coś chyba troche nie zrozumiale napisałem posta ale mam nadzieje, ze wszyscy wiedzą o co chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie szlag trafi z tą grą...znowu się nie odapla multi...wchodze w ranked match, wybieram serwer i cały czas mi mruga "Starting Game" i nic...aż za którąś próbą połączenia się z serwerem wyrzuca mnie z gry...co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego że Rockstar wypuściło grę w takim stanie skoro nie wiedzieli jak będzie działać na PC
Gdyż klienci nie testowali gry na Kompach tylko na Konsolach :|
Tak tak dobrze czytanie , po przerobieniu trochę jeszcze odpalili na konsoli i testowali :|
ŻAL !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 20:23, Adeq napisał:

A masz może włączone xf? Jak tak to wyłącz i powinno być wszystko ok ;) (mojemu kumplowi
to pomogło ;o )


Czy Xf to jest xfire? Jeżeli tak to nie mam tego włączonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 20:44, Crew 900 napisał:

Nic dziwnego że Rockstar wypuściło grę w takim stanie skoro nie wiedzieli jak będzie
działać na PC
Gdyż klienci nie testowali gry na Kompach tylko na Konsolach :|
Tak tak dobrze czytanie , po przerobieniu trochę jeszcze odpalili na konsoli i testowali
:|
ŻAL !

skad to wiesz? daj jakiegos linka do tej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 20:19, crash807 napisał:

Mam zamiar sobie pograc przez neta i tak:
1. Po włączeniu gry wchodze w to Games For Windows co się klika przycisk HOME (chodzi
o to okienko) i daje, żeby stworzyc nowy profil w usłudze live
2. Wychodzi z gry (minimalizuje sie gra) i odrazu sie wlacza strona z games for windows
3. Zakładam konto i wszystko ok
4. Wchodze na e-mail i go potwierdzam poprzez wiadomość która przyszła - i koniec
5. Włączam gre i próbuję sie zalogowac na to konto live i wyskakuje komunikat, ze to
konto moze byc zalogowane na obszarze którego games for windows nie obsługuje czy cos
takiego - mysle, ze wiecie o co chodzi - i tak:

Oczywiście wie, ze na terenie Polski nie ma GFW ale ja nic nie ustawialem, ze jestem
z Polski itp wiec co mam zrobic? Gdzie mam cos nastawic? Pod jakim linkiem jest wszystko
co mi jest potrzebne aby juz móc grać przez neta? Coś chyba troche nie zrozumiale napisałem
posta ale mam nadzieje, ze wszyscy wiedzą o co chodzi :-)


Wyświetla mi się komunikat:
Połączenie z usługą LIVE nie jest możliwe. Używany Windows Live ID może należeć do regionu który nie jest obsługiwany przez usłgę LIVE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2008 o 21:21, crash807 napisał:

Wyświetla mi się komunikat:
Połączenie z usługą LIVE nie jest możliwe. Używany Windows Live ID może należeć do regionu
który nie jest obsługiwany przez usłgę LIVE,


Zrób całkowicie od nowa konto w Live, i nie wpisuje, że jesteś z Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj w TEAM DETMATCH czy jak to sie pisze...
były 2 dróżyny i lotnisko.. w pewnej chwili w dróżynie byłem tylko ja przeciw 5 przeciwników.. i .. lałem ich . nie jestem jakimś tam wiecie mega graczem ale wyjątkowo dobrze zabijałem ich :D co chwila pisałem przegrani , chodzcie mnie złapac a oni padali i wygrywałem w ogólnym rankingu teamów :D ale jaja normalnie

co mnie smuci dziś dostrzegłem ze czasami asfalt jest kawowy i po kilka sekundach widze teksture... dawneiej tego nie było... o gra zaczyna sie chaczyć.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:23, Shelazar napisał:


> Wyświetla mi się komunikat:
> Połączenie z usługą LIVE nie jest możliwe. Używany Windows Live ID może należeć
do regionu
> który nie jest obsługiwany przez usłgę LIVE,
>

Zrób całkowicie od nowa konto w Live, i nie wpisuje, że jesteś z Polski...


Jaoś sobię nie przypominam, żebym przy rejestracji podawał kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 22:01, Piotr13PL napisał:

To wie ktoś może gdzie można znaleźć wersję gry jaką ma się zainstalowaną?


Wjedź kursorem na exec i pojawi Ci się opis. Są tylko dwie wersje. przed patchem wersja 1.0.0.0 i po spatchowaniu 1.0.1.0
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 21:23, Shelazar napisał:


> Wyświetla mi się komunikat:
> Połączenie z usługą LIVE nie jest możliwe. Używany Windows Live ID może należeć
do regionu
> który nie jest obsługiwany przez usłgę LIVE,
>

Zrób całkowicie od nowa konto w Live, i nie wpisuje, że jesteś z Polski...


Nie wprowadzaj chłopaka w błąd, też dziś wyskoczyło mi takie okienko ale po chwili wszystko działało, mogło być to związane z serwerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować