Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2008 o 16:12, Ecko09 napisał:

Tylko ,ze jak klikam na ikonke to wyskakuje Social Club z tym oknem logowania. Czyli
wyłączyć go dopiero jak sie gre włączy już?

Tak, napisałem nawet ci nawet wyżej że "wyłącz jak grasz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupna nowej karty graf. i tu pytanie , jaka żeby wyciągnąć high detale w miarę płynnie? Resztą się nie martwie bo spełniam podane tam wymagania.
Proszę o rady , najlepiej jeśli już ktoś by miał jakaś karte i IV żeby zdać relacje jak wychodzi to wszystko w praniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 16:10, marson55 napisał:

Jestem fanem serii od 99 roku. Wiem ze GTA IV jest gra wszechczasow, uwazam, ze jestes
piekna :) nie jestem tylko pewien czy ja kupic, przeciez ta czesc strasznie okroili i
nic nadzywaczajnego jest wciaz masa bugow...
Moglby ktos sprobowac mnie przekonac do tej gry ? Glowny powod kupna tej gry to gra w
sieci...

Niesamowicie wciągająca fabuła i sporo misji. Kolejnym plusem jest miasto (mnóstwo szczegółów), fajne fury i tryb strzelania i fizyki.
To tylko niektóre zalety.
Ja kupiłem i nie żałuję, a nie grałem jeszcze w to przez sieć. Jak na razie singla wałkuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze to normalnie getto policyjne , od cholery policji jest co mi się bardzo nie podoba

Jakiś koleś nas zaatakuje , pobijemy go i już cholera na karku mamy cholerną policję :| Albo jeden strzał o to samo :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 16:32, Ecko09 napisał:

Jak sie robi kontry? Trzeba atak przyblokować i zaraz od razu walnąć kolesiowi, ta?


Tak jest,wszystko masz wyjaśnione w prawym górnym okienku gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta raczej ma drugorzędne znaczenie w GTAIV - bo pomiędzy low a high naprawdę są minimalne różnice w FPS-ach. Jeśli tylko masz mocny (najlepiej czterordzeniowy) procesor, to spokojna twoja rozczochrana. Możliwe, że nawet 8600 zapewni high (po usunięciu blokady związanej z pamięcią karty graficznej), a coś pokroju 8800gt/hd3870 to spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś gral może na tych nowych sterownikach nvidii do kart w laptopach? Bo nie wiem czy oplaca mi się instalować je na te dedykowane (niby) GTA IV ale zmodyfikowane pod laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest to z Nvidią lecz, na moim Radku 3870 x2 po zainstalowaniu tych nowych sterów 8.12 praktycznie się nic nie zmieniło, powiem więcej - pogorszyło się. Światła zaczęły migać w "save house" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 16:38, szypek26 napisał:

Karta raczej ma drugorzędne znaczenie w GTAIV - bo pomiędzy low a high naprawdę są minimalne
różnice w FPS-ach. Jeśli tylko masz mocny (najlepiej czterordzeniowy) procesor, to spokojna
twoja rozczochrana. Możliwe, że nawet 8600 zapewni high (po usunięciu blokady związanej
z pamięcią karty graficznej), a coś pokroju 8800gt/hd3870 to spokojnie.

Mmm ok , akurat mam quad duo to powninno chulać jak ta lala , dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 15:37, Adeq napisał:



Niestety wyłączenie Social Clubu nic nie zmieniło :/ No może dodało 1- 2 FPS na mieście, gdzie i tak zazwyczaj mam ok. 11-15. W domu mi podskoczyło o ok. 5, ale to już wcześniej miałem ok. 35, więc bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:12, Doreczek napisał:

Co można robić po ukończeniu ostatniej misji? Da się jakoś kupować domy? Można przejmować
tereny wrogiego gangu jak w San Andreas?


Nie da się kupować domów niestety, a terenów też nie można zdobywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować