Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2008 o 19:20, Doreczek napisał:

To co ja mam robić jak dopiero mam 60% całej gry?


dokonczyc gre a potem na multi :p gta iv jest powrotem do GTA III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dużo roboty
Zabić wszystkie latające szczury (Gołębie) jest ich 200 w całym Liberty City
Wykonać wszystkie dodatkowe zadania od Jacoba
Od romana taksówką , ale to było tylko trochę na początku gry
U Bruciego wszystkie samochody zebrać , pote potem wyścigi
Mieć 100% przyjaciół
Kariera policjanta
itd ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup GTA IV i mam parę pytań dotyczących gry. Po pierwsze jest jakieś spolszczenie do gry bo widzę, że gra jest w angielskiej wersji językowej a taka mnie nie bardzo satysfakcjonuje. Po drugie co znajduje się w pudełku z grą oprócz płyt? I na koniec takie retoryczne pytanie jak wrażenia po zagraniu w najnowsze GTA ;D
A i na koniec takie pytanie czemu tu GTA kosztuje http://www.gram.pl/sk4_9gvjGe7_Grand_Theft_Auto_IV.html 159 PLN a jak użyjemy wPLN to całe 139 PLN zaś na wirtusie bez używania żadnych gównianych wPLN grę można zakupić za 129 złotych --> http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/349644 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:59, Kostka XXL napisał:

Rozważam zakup GTA IV i mam parę pytań dotyczących gry. Po pierwsze jest jakieś spolszczenie
do gry bo widzę, że gra jest w angielskiej wersji językowej a taka mnie nie bardzo satysfakcjonuje.


Jak na razie nie ma zadncyh sposlzczeń.

Dnia 19.12.2008 o 19:59, Kostka XXL napisał:

Po drugie co znajduje się w pudełku z grą oprócz płyt?


Nie chce mi sie wypisywać :P

I na koniec takie retoryczne pytanie

Dnia 19.12.2008 o 19:59, Kostka XXL napisał:

jak wrażenia po zagraniu w najnowsze GTA ;D


Super. Byłoby idealnie, gdybym miał minimum 30FPS, ale niestety wszystkiego mieć nie można :P Ale grać sie da

Dnia 19.12.2008 o 19:59, Kostka XXL napisał:

A i na koniec takie pytanie czemu tu GTA kosztuje http://www.gram.pl/sk4_9gvjGe7_Grand_Theft_Auto_IV.html
159 PLN a jak użyjemy wPLN to całe 139 PLN zaś na wirtusie bez używania żadnych gównianych
wPLN grę można zakupić za 129 złotych --> http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/349644
?


Bo gram.pl jest drogim sklepem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:59, Kostka XXL napisał:

Rozważam zakup GTA IV i mam parę pytań dotyczących gry. Po pierwsze jest jakieś spolszczenie
do gry bo widzę, że gra jest w angielskiej wersji językowej a taka mnie nie bardzo satysfakcjonuje.
Po drugie co znajduje się w pudełku z grą oprócz płyt? I na koniec takie retoryczne pytanie
jak wrażenia po zagraniu w najnowsze GTA ;D
A i na koniec takie pytanie czemu tu GTA kosztuje http://www.gram.pl/sk4_9gvjGe7_Grand_Theft_Auto_IV.html
159 PLN a jak użyjemy wPLN to całe 139 PLN zaś na wirtusie bez używania żadnych gównianych
wPLN grę można zakupić za 129 złotych --> http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/349644
?


Nie ma spolszczenia, a oprócz płyt znajdują się tam: Głos LIberty City, Przewdonik pod liberty i taka fajna duża mapka ;p z tego co wiem to na gram.pl i wirtusie nie ma polskiej wersji gry (czyt, wydanej przez cenege) polecam Ci zakup na sklep.cenega.pl

co do gry to:
gra zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie pod względem fabuły (która jest bardzo ciekawa), klimatu i jeszcze paru czynników. Najbardziej rozczarowała mnie optymalizacja gry, czekałem dosyć długo na tą grę a tu dupa optymalizacja zwalona gra potrafi przyciąć na naprawdę dobrym sprzęcie.Cienie, które wyglądają jakby ktoś w paincie je namalował i co mnie wkurza najbardziej brak AA ;( choć udało mi sie wymusić ale nie zmieniło to wiele... Poza tym gra świetna polecam ją jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 20:35, Ecko09 napisał:

> Rozważam zakup GTA IV i mam parę pytań dotyczących gry. Po pierwsze jest jakieś
spolszczenie
> do gry bo widzę, że gra jest w angielskiej wersji językowej a taka mnie nie bardzo
satysfakcjonuje.

Jak na razie nie ma zadncyh sposlzczeń.



Eh...zapomniałem napisac.
Też sam się obawiałem jak to będzie z angielskim, ale po pograniu stwierdzam, że angielski w GTA IV jest łatwy. Nie mam problemów ze zrozumieniem rozmów itd.

Dnia 19.12.2008 o 20:35, Ecko09 napisał:

Widzieliśce już ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=Q1ntOt_QEb0 ?? jak dla mnie
masakra;DDD dawno nie widziałem czegoś równie dobrego na YT:P



Tak, tak. Był link w tym temacie :] Filmik dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na spolszczenie bym za bardzo nie liczył, chociaż kto wie?
Kwestia ma się tak samo jak w GTA:SA.
R* jest bardzo niechętne do lokalizacji, raczej na pewno nie zgodzą się na pełne spolszczenie. Nie po to wynajmują naprawdę niezłych aktorów ( spójrz na napisy z San Andreas) by jakiś bezosobowy tukan gdukał bez wyczucia. Rzadko też zgadzają się na napisy ( tego nie rozumiem sam) Z tego co wiem to pliki tekstowe są edytowalne w tym samym programie co w SA, więc jakieś spolszczenie fanowskie na pewno wyjdzie i może Cenega je zamieści na stronie ( ahh te kruczki prawne i drogi pokrętne)

Co do wrażeń : Pomijając wszystkie błędy dla mnie to najlepsza część. Fabuła wymiata po prostu, czujesz, żeś gangster ^_^
( W San Andreas mnie to denerwowało, misje, kasa, samoloty, cuda- niewidy a w każdym filmiku CJ był czyimś popychadłem...... o bosze jak ja chciałem odpysknąć takiemu agentowi czy innym.... a ten

Spoiler

dupoliz

swoje..... Za to Niko działa zgodnie z moim tokiem myślenia ;P w niektórych momentach sam możesz wybrać jak postąpisz)
Brakuje tu tylko rozbudowania jak w SA, nie ma domków i innych pierdół, co podbija grę pod przygodówkę z SA, wiem, że nie każdy to lubił, ale ja osobiście lubiłem taki gangsta sim właśnie. (w sumie gangsta sim)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 20:39, RavenSoul napisał:

Na spolszczenie bym za bardzo nie liczył, chociaż kto wie?
Kwestia ma się tak samo jak w GTA:SA.
R* jest bardzo niechętne do lokalizacji, raczej na pewno nie zgodzą się na pełne spolszczenie.
Nie po to wynajmują naprawdę niezłych aktorów ( spójrz na napisy z San Andreas) by jakiś
bezosobowy tukan gdukał bez wyczucia. Rzadko też zgadzają się na napisy ( tego nie rozumiem
sam) Z tego co wiem to pliki tekstowe są edytowalne w tym samym programie co w SA, więc
jakieś spolszczenie fanowskie na pewno wyjdzie i może Cenega je zamieści na stronie
( ahh te kruczki prawne i drogi pokrętne)

Co do wrażeń : Pomijając wszystkie błędy dla mnie to najlepsza część. Fabuła wymiata
po prostu, czujesz, żeś gangster ^_^
( W San Andreas mnie to denerwowało, misje, kasa, samoloty, cuda- niewidy a w każdym
filmiku CJ był czyimś popychadłem...... o bosze jak ja chciałem odpysknąć takiemu agentowi
czy innym.... a ten

Spoiler

dupoliz

swoje..... Za to Niko działa zgodnie z moim tokiem
myślenia ;P w niektórych momentach sam możesz wybrać jak postąpisz)
Brakuje tu tylko rozbudowania jak w SA, nie ma domków i innych pierdół, co podbija grę
pod przygodówkę z SA, wiem, że nie każdy to lubił, ale ja osobiście lubiłem taki gangsta
sim właśnie. (w sumie gangsta sim)
Pozdrawiam


Kurde no fakt, gra owni i jest pro hiber fajna ale jest jedno big ale.
Dlaczego ta gra chodzi jak chodzi na potworach po kilka kafli?
Nie wiem, jakoś moja mózgownica tego nie pojmuje...
Mam nadzieję, że po wymianie na 9800GTX+ będzie 30+fpsów*...

Nadzieja matką głupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam 70 misji zrobionych i teraz odpuściłem misje troszkę i zabrałem się za wyścigi dla Bruciego które już zrobiłem wszystkie. Kolejno zrobiłem sobie misje dla straży obywatelskiej w 1 i 2 mieście. No i teraz kradnę auta dla Steviego co wcale łatwe nie jest. Mam problem z autem który się znajduje niedaleko klubu golfowego którego nie umiem znaleźć. Nie wiem na której on może być wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:17, Coxsik napisał:

Ja już mam 70 misji zrobionych i teraz odpuściłem misje troszkę i zabrałem się za wyścigi
dla Bruciego które już zrobiłem wszystkie. Kolejno zrobiłem sobie misje dla straży obywatelskiej
w 1 i 2 mieście. No i teraz kradnę auta dla Steviego co wcale łatwe nie jest. Mam problem
z autem który się znajduje niedaleko klubu golfowego którego nie umiem znaleźć. Nie wiem
na której on może być wyspie.


Wejdź na gtasite tam jak klikniesz w "samochody dla steviego" to wszystkie masz pozaznaczane na mapie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:30, pokier napisał:

> Ja już mam 70 misji zrobionych i teraz odpuściłem misje troszkę i zabrałem się za
wyścigi
> dla Bruciego które już zrobiłem wszystkie. Kolejno zrobiłem sobie misje dla straży
obywatelskiej
> w 1 i 2 mieście. No i teraz kradnę auta dla Steviego co wcale łatwe nie jest. Mam
problem
> z autem który się znajduje niedaleko klubu golfowego którego nie umiem znaleźć.
Nie wiem
> na której on może być wyspie.

Wejdź na gtasite tam jak klikniesz w "samochody dla steviego" to wszystkie masz pozaznaczane
na mapie :-).

o boże ja tam wole samemu sobie poszukać. Zobacze na poradnik to dla mnie żadna satysfakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama gra jak dotąd jest bardzo dobra. Najbardziej kuleje warstwa techniczna, no ale co zrobić... Grać się da i naprawdę gra się świetnie ;) Polecam, ale tylko jeśli masz kompa zdolnego jako tako udźwignąć nawet na minimum - bez fajerwerków graficznych też się pogra, a akurat grywalność jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy byłbym w stanie pograć na takim komputerze w GTA4:

Procesor Intel Dual Core E2160 1.8GHz lub Procesor Intel Pentium Dual Core E5200 2.5GHz w zależności od kasy.
Płyta Gigabyte GA-P31-DS3L 165 zł
OCZ 2GB DDR2 800MHz Platinum rev. 2 CL4
Asus Radeon HD4650 512MB DDR3 HDTV DVI HDMI PCI-E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:56, Coxsik napisał:

> > Ja już mam 70 misji zrobionych i teraz odpuściłem misje troszkę i zabrałem
się za
> wyścigi
> > dla Bruciego które już zrobiłem wszystkie. Kolejno zrobiłem sobie misje dla
straży
> obywatelskiej
> > w 1 i 2 mieście. No i teraz kradnę auta dla Steviego co wcale łatwe nie jest.
Mam
> problem
> > z autem który się znajduje niedaleko klubu golfowego którego nie umiem znaleźć.

> Nie wiem
> > na której on może być wyspie.
>
> Wejdź na gtasite tam jak klikniesz w "samochody dla steviego" to wszystkie masz
pozaznaczane
> na mapie :-).
o boże ja tam wole samemu sobie poszukać. Zobacze na poradnik to dla mnie żadna satysfakcja.


Myślałem że jak piszesz, że nie możesz znaleźc to potrzebujesz pomocy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:13, Los Emilos napisał:

Czy byłbym w stanie pograć na takim komputerze w GTA4:

Procesor Intel Dual Core E2160 1.8GHz lub Procesor Intel Pentium Dual Core E5200 2.5GHz
w zależności od kasy.
Płyta Gigabyte GA-P31-DS3L 165 zł
OCZ 2GB DDR2 800MHz Platinum rev. 2 CL4
Asus Radeon HD4650 512MB DDR3 HDTV DVI HDMI PCI-E


Pograć będziesz w stanie pytanie jak płynnie będzie działać? Ja testowałem u kumpla n Pentium 4 3,2 GHz i GF 7600 512 MB i działało tylko sie cieło więc u ciebie bez problemu pujdzie ale tak gdzieś na medium góra (+ patch i stery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować