Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2008 o 22:16, makli napisał:

Pograć będziesz w stanie pytanie jak płynnie będzie działać? Ja testowałem u kumpla n
Pentium 4 3,2 GHz i GF 7600 512 MB i działało tylko sie cieło więc u ciebie bez problemu
pujdzie ale tak gdzieś na medium góra (+ patch i stery)


Ja dopiero ten komputer planuje kupić i może części coś stanieją (wątpię w to w tym czasie) to wtedy trochę lepszy będzie. Wielkie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie pojdzie mi ta gra na komputerze Intel PentiumDual Cpu e2160 1,8GHz,1gb ram,Radeon Hd 2400 pro 512 mb??

I moglby mi ktos podac link do najnowszych sterow na ta karte graficzna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:59, pinu¶ napisał:

witam mam pytanie pojdzie mi ta gra na komputerze Intel PentiumDual Cpu e2160 1,8GHz,1gb
ram,Radeon Hd 2400 pro 512 mb??

I moglby mi ktos podac link do najnowszych sterow na ta karte graficzna??


Granie na takim sprzęcie byłoby raczej szaleństwem xD
Stery: http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/radeonx-xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowy sobie nie dam uciąć, może koledze Crew 900 chodziło o coś innego, ale dokładnie jest to łowca głów ( całkiem popularny zawód imho w stanach, zaraz po prywatnym detektywie) aby zostać takim delikwentem :

Spoiler

Po pewnej misji u Bruciego, gdy porwiesz samochód policyjny, przyciskając klawisz E będziesz miał dostęp do policyjnego komputera. Oprócz kilku mniej lub bardziej ciekawych informacji jak baza przestępców, miejsca zamieszkania, i takie tam, jest tam lista MOST WANTED. Widnieje na niej kilku ( nastu?) przestępców za złapanie których jest spora kasa.... Jak ich znaleźć sam się domyślisz.
rada: nie musisz od razu porywać i uciekać, obok pierwszej kryjówki/ domu Romana jest posterunek Policji i obok zawsze stoi wóz policyjny, jednak w dzień blisko auta stoi trzech policjantów i rozmawiają. w nocy jest pusto i można bez problemu zakosić nie wzbudzając żadnego alarmu.



Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 01:32, Ecko09 napisał:

Co trzeba zrobić, aby wrzucić muze do gry? Gdzieś do moich Dokumentów to wrzucić, nie?

Tak moje dokumenty/rockstar games/ gta / music/
Czemu mimo, że mam system 64bitowy gra się zainstalowała 32 bitowa?
Pomóżcie mi z tym logowaniem. Uruchamiam grę pojawia się komunikat, że nie jestem zalogowany klikam ok pojawia się windows live okienko login in.. i nic kółeczko się kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 01:38, byverter napisał:

> Co trzeba zrobić, aby wrzucić muze do gry? Gdzieś do moich Dokumentów to wrzucić,
nie?
>
Tak moje dokumenty/rockstar games/ gta / music/
Czemu mimo, że mam system 64bitowy gra się zainstalowała 32 bitowa?
Pomóżcie mi z tym logowaniem. Uruchamiam grę pojawia się komunikat, że nie jestem zalogowany
klikam ok pojawia się windows live okienko login in.. i nic kółeczko się kręci

Live już działa. Prawdopodobnie brak połączenia był wynikiem usunięcia przeze mnie folderu D:\msdownld.tmp\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 01:38, byverter napisał:

> Co trzeba zrobić, aby wrzucić muze do gry? Gdzieś do moich Dokumentów to wrzucić,
nie?
>
Tak moje dokumenty/rockstar games/ gta / music/

>

Po wejściu w GTA mam User Music i Videos. Te Videos to te nagrane przez F2 W takim razie usunę. A muze wrzuce do tego User Music.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Po dlugiej nie obecnosci na forum jestem ale nie wiem na jak dlugo. Nasczescie zaisntalowalem w koncu GTA 4. Wrazenia?? o wiele bardziej ladniejsza niz wersja na X360. Nie ma to jak pograc sobie na kompie ze wszystkim na max i to jeszcze w 1920x1080. Gra w FullHD wyglada genialnie. Naprawde polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 09:49, MLODY2K6 napisał:

Witam wszystkich.
Po dlugiej nie obecnosci na forum jestem ale nie wiem na jak dlugo. Nasczescie zaisntalowalem
w koncu GTA 4. Wrazenia?? o wiele bardziej ladniejsza niz wersja na X360. Nie ma to jak
pograc sobie na kompie ze wszystkim na max i to jeszcze w 1920x1080. Gra w FullHD wyglada
genialnie. Naprawde polecam!!!!


Nie dziwię się, że na takim kompie grasz z full detalami. Jednak większość może czuć się oszukana, bo przy zalecanych jest napisane - "1,5GB ram i 8600GT", a to oczywiście bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nasze stany gry zapisują się na naszym koncie LIVE. Jak zrobisz formata, zainstalujesz GTA i zalogujesz się na konto na którym grałeś wcześniej będziesz miał tego samego save''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Toba. Hmm no GTA 4 to tytul ktory ma bardzo duze wymagania ale nie ma sie co dziwic jak w miescie jest tyle textur to normalne ze karte trzeba miec naprawde mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem, na gtasite.net pisze, że po ukończeniu jakiś misji będę otrzymywał zdjecia wozów od Stevi''ego
SMS''em te misje ukończyłem i nic. Żadnych sms''ów od Stevi''ego nie otrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 10:33, MrRevolt napisał:

ja mam taki problem, na gtasite.net pisze, że po ukończeniu jakiś misji będę otrzymywał
zdjecia wozów od Stevi''ego
SMS''em te misje ukończyłem i nic. Żadnych sms''ów od Stevi''ego nie otrzymuje



Na mail Ci przysyła jakąś wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:59, Kostka XXL napisał:

A i na koniec takie pytanie czemu tu GTA kosztuje http://www.gram.pl/sk4_9gvjGe7_Grand_Theft_Auto_IV.html
159 PLN a jak użyjemy wPLN to całe 139 PLN zaś na wirtusie bez używania żadnych gównianych
wPLN grę można zakupić za 129 złotych --> http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/349644
?

Bo Wirtusie sprzedają wersję przeznaczoną na rynek Azjatycki, która w Polsce NIE JEST supportowana. Mają ją taniej. Nie kupuj u nich, bo się przejedziesz. Tam nawet nie ma readme po Angielsku, a wszelkie papierki oczywiście nie są po Polsku (u nas są spolszczone). Ja się nadziałem na Wirtusa i ostrzegam innych przed tym - ten sklep nie jest warty polecenia. I zapewne na tej wersji nie będą działać patche od Cenegi spolszczające napisy.

@Ecko09
Nie musisz przerzucać nawet muzy. Utwórz sobie w tym folderze skrót do swoich zbiorów i gra będzie sobie sama tam "buszować". Bardzo wygodne jest to rozwiązanie.

Takie pytanie:
Ile "%" na liczniku oznacza ukończenie trybu fabularnego bez żadnych gołębi i innych bzdur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować