Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

No moi kumple grają na piratach... a ja cieszyłem się, że będzie zero problemów, a tu jeszcze większe;/<lol2> niż piraci:/

widze, że już nawet w czasie wigilii cudów nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obrazek... ale nie można dodać;/

Zainstlowałem... gra ise włączyła... zrobiłem konto na windows live... zainstalowałem jakąś aktualizację... włączam jeszcze raz i znów to samo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj GTA i pełny nadziei że pogram bez problemów na średnich detalach z moim 8800 GT z 1 Gb Ramu. Wchodze w opcje i dzieki pamieci na karcie moge wlaczyc maksymalne detale. W benchmarku calkiem niezly wynik nie spadlo mi ponizej 28 fps. Gdy nadeszla wlasciwa czesc rozrywki przezylem szok. Totalny brak plynnosci i nieciekawie to wygladalo. Ok mysle moze za duzo od kompa wymagam zmniejsze na srednie. To tez za duzo nie dalo bo podczas jazdy i tak jest od 20 do 25 co mnie wogole nie satysfakcjonuje bo w zadnej grze nie mialem takiego klatkowania. Nawet w Gothicu 3 mialem malo ciecia i napawde chodzil on plynnie i przy tym wygladal o niebo lepiej. Wgralem patcha, sterowniki 180.84 i wylaczylem nagrywanie klipow ale zupelnie nic to nie dalo. Dopiero na maksymalnie zmniejszonych detalach gra sie idealnie i bez cięcia ale wyglada to paskudnie i cienie wygladaja jakby byly robione w paincie. Macie jeszcze jakies sposoby na zyskanie choc troche fpsów bo w przeciwnym wypadku bede zmuszony skonczyc z ta gra. Mam 2 Gb ramu i c2d E6750 2.66Ghz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 00:03, evilADM napisał:

Wrong disc inserted.
Please insert the original "Grand Theft Auto IV" CD/DVD.
Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=wrongdisc for further, more
detailed information.
A to pisze w okienku;/


Ma być dysk numer 1. Jeśli masz włożony a nie działa to tu masz rozwiązanie
http://www.cristgaming.com/pirate.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 00:57, Ecko09 napisał:

PCtowcy mogą grać na multi razem z posiadaczami X360?

właśnie chyba nie a szkoda bo chętnie pokazałbym konsolowcom w czym PC (klawiatura + myszka) jest lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam się też GTA znudziło po ok. tygodniu grania? Zanim ją kupiłem chciałem się skichać, żeby ją dostać a teraz leży na półce. Jakoś nie moje klimaty tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 01:32, mr.Nowak napisał:

> PCtowcy mogą grać na multi razem z posiadaczami X360?
właśnie chyba nie a szkoda bo chętnie pokazałbym konsolowcom w czym PC (klawiatura +
myszka) jest lepszy :P


Dla mnie dobrze, bo na konsoli w GTA IV mają auto celowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 00:44, Czarkinson napisał:

Dostałem dzisiaj GTA i pełny nadziei że pogram bez problemów na średnich detalach z moim
8800 GT z 1 Gb Ramu. Wchodze w opcje i dzieki pamieci na karcie moge wlaczyc maksymalne
detale. W benchmarku calkiem niezly wynik nie spadlo mi ponizej 28 fps. Gdy nadeszla
wlasciwa czesc rozrywki przezylem szok. Totalny brak plynnosci i nieciekawie to wygladalo.
Ok mysle moze za duzo od kompa wymagam zmniejsze na srednie. To tez za duzo nie dalo
bo podczas jazdy i tak jest od 20 do 25 co mnie wogole nie satysfakcjonuje bo w zadnej
grze nie mialem takiego klatkowania. Nawet w Gothicu 3 mialem malo ciecia i napawde chodzil
on plynnie i przy tym wygladal o niebo lepiej. Wgralem patcha, sterowniki 180.84 i wylaczylem
nagrywanie klipow ale zupelnie nic to nie dalo. Dopiero na maksymalnie zmniejszonych
detalach gra sie idealnie i bez cięcia ale wyglada to paskudnie i cienie wygladaja jakby
byly robione w paincie. Macie jeszcze jakies sposoby na zyskanie choc troche fpsów bo
w przeciwnym wypadku bede zmuszony skonczyc z ta gra. Mam 2 Gb ramu i c2d E6750 2.66Ghz.


Spróbój tego: http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=45917.0
Zrób też w folderze gry plik txt "Commandline" i wpisz do niego : " -novblank -noprecache -norestrictions -nomemrestrict -percentvidmem 100 -memrestrict 314572800"(jeśli grasz na teksturach medium, memrestrict 209715200 jeśli grasz na low i memrestrict 629145600 jeśli na high).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 09:41, Crew 900 napisał:

Trzeba było czytać wszystkie posty , to byś wiedział że nie ma możliwości płynnej rozgrywki


To ciekawe czemu wiele ludzi już może sobie spokojnie grać. Może zamiast ciągle narzekać poszukał byś sposobów na dobre działanie ? Mi jakoś na Athlonie 3800+ GF7600GT i 2GB ramu (czyli poniżej minimalnych) chodzi na medium w 800x600 z około 20 FPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 08:30, Heroes1990 napisał:

Czy Wam się też GTA znudziło po ok. tygodniu grania? Zanim ją kupiłem chciałem się skichać,
żeby ją dostać a teraz leży na półce. Jakoś nie moje klimaty tym razem...


Zgodzę się po części, choć gry jeszcze nie ukończyłem. Najlepszy był początek, ale po przeniesieniu się do nowego save house''a

Spoiler

(po tym jak spalili nam pierwsze mieszkanie i firmę taksówkarską)

coś się fabuła rozłazi. Liczę jeszcze na zakończenie, ale to jeszcze dopiero za kilkanaście misji. Nie wiem, może miałem za duże oczekiwania co do tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się nie zgadzam w 100%. Dla mnie gra się rozkręcała od samego początku aż do świetnego zakończenia.. Jak wyjdą jakieś patche to wtedy przejdę jeszcze raz bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować