Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2008 o 00:32, Redjevel napisał:

czy ktoś ukonczył gta bo w ostatniej misji tej po kojtnięciu romana przy wskakiwaniu
na chelikopter jackoba rozwala nas odrazu
ten pocisk (wybucham odrazu po okazaniu się napisu że mam wciskać spację) mam orginalną
wersję gta i nie uzywałem żadnych czitów więc proszę o pomoc.

facet używaj opcji spojler, wchodząc tu nie chcę czytać jak się kończy fabuła GTA IV,

sorry za post pod postem, zagapiłem się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 17:21, MrRevolt napisał:

hmmm GTA IV coraz bardziej mnie zadziwia, po ponownej instalacji gry, przy tym jak sprawdza
date wydania czy już dawno mineła komputer sie zawiesza i na nic nie odpowiada, format
nie pomógł,a po tym nawet w sterowniki od grafki nie mogę wejść, ponieważ komputer się
zawiesza. Za pierwszym razem gdy instalowałem grę wszystko wporządku zero problemów,
a po formacie już nie ... SP3 posiadam jak i również NET.Framework 3.5 zna ktoś przyczynę
? ...


ludzie pomóżcie męcze się z tym szajse od wczoraj i dalej klapa ;((. A mam wielką ochotę pograć sobie w gta ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy uruchamiam grę, pojawia mi się komunikat "License date is not valid yet. It will become valid on 11-10-2008" Najbardziej zadziwia mnie ta data o0 Bo przecież wtedy nawet GTA4 nie było ;/ Gra jest MOJA, ORYGINALNA (to dla tych co wszędzie piratów widzą.. ) Więc ma ktoś pomysł w czym tkwi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 11:00, Ecko09 napisał:

Nie wiem czy mam wrażenie czy nie, ale GTA IV jakby od wczoraj przymulało :/ A wcześniej
ładnie chodziło.



Że niby ściny itp.? Też tak mam. Od dwóch dni. Cały czas dobrze chodziło, a tu nagle włączyłem, siadam do śmieciarki i się strasznie tnie.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 11:09, Adeq napisał:

Kiedy uruchamiam grę, pojawia mi się komunikat "License date is not valid yet. It will
become valid on 11-10-2008" Najbardziej zadziwia mnie ta data o0 Bo przecież wtedy nawet
GTA4 nie było ;/ Gra jest MOJA, ORYGINALNA (to dla tych co wszędzie piratów widzą..
) Więc ma ktoś pomysł w czym tkwi problem?


A jaką masz datę w systemie ustawioną? Musi być prawidłowa, bo inaczej z tego co wiem gra, a właściwie instalator nie będzie działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak grę wreszcie (co prawda z opóźnieniem) ale przeszedłem i muszę przyznać że grało się wyśmienicie,pamiętam taką sytuacje jak 2-3 dni przed premierą polską gadaliśmy z kumplem jak to będziemy przez pierwsze 2-3 dni tylko i wyłącznie robić bezcelowe rozróby i poznawać świat gry a potem dopiero misje ale tu okazało się że już po pierwszej misji byłem tak zachwycony tymi przerywnikami filmowymi i ogólnie dialogami postaci że nie mogłem się powstrzymać od dalszego ich przechodzenia.Nie będę się tu rozpisywał o plusach i minusach bo tych drugich gra ma nawet sporo ale jednym słowem ocena 6 w skali szkolnej za wyśmienitą fabułę gry.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 11:00, Ecko09 napisał:

Nie wiem czy mam wrażenie czy nie, ale GTA IV jakby od wczoraj przymulało :/ A wcześniej
ładnie chodziło.

Potwierdzam, mi też wczoraj wieczorem (tak koło 22) ostro cięło... i to na singlu, mimo iż wcześniej pięknie pływało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj GTA IV na PC, i niestety mam jakiś problem z Social Clubem. Za każdym razem gdy chce go uruchomić, wywala mi fatal error. Nie pomogła reinstalka RGSC, mam zrobione konto i połączone z kontem LIVE. Error wyskakuje mi po włączeniu programu i zalogowaniu się. Jakoś udaje mi się odpalić program poprzez włączenie gry z "samej gry", tzn nie poprzez Social Club. Jakiś pomysł jak naprawić ten nieszczęsny Social Club?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 12:52, Crew 900 napisał:

HEHEHE , a mi wczoraj wieczorem , właśnie ładnie płynnie chodziło i się dziwiłem :|


Ta gra to ma "odloty". Jest nieprzewidywalna jak śnieg. Albo zacznie się sypać, albo będzie piękny słoneczny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 12:40, Pernia napisał:

...może live nawala?


Live nie ma nic wspólnego ze ścinaniem gry...

Mam pytanko. ile trzeba spotkać tych postaci przypadkowych do osiągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam radę dla tych co mają po 4 GB ramu lub więcej

Jeżeli chcecie aby gra działała lepiej i nie było znikających tekstur lub zbyt późno ładujących się , całkowicie wyłączcie pamięć wirtualną i do commandline dodajcie takie coś :

-novblank
-norestrictions
-nomemrestrict


A w szczególności to : -availablevidmem 4.0

Pomnaża o 4 razy ilość pamięci na karcie graficznej , bo to od niej zależy szybkość wczytywania się tekstur i gry , wtedy gra ładuję się cała prawie na początku i już później nie ma spowolnień spowodowanych obciążaniem dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W głównym katalogu z grą tworzysz plik tekstowy o nazwie commandline

I jak napisałem , to musi być jedno pod drugim bo inaczej nie będą działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować