Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

HJEEEEEEEEEE
Następne osiągnięcie zrobione mi skasowało. Za dowiezienie samochodów z maili do Bruciego. Ktoś jeszcze "cieszy się" razem ze mną...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:03, Ecko09 napisał:

HJEEEEEEEEEE
Następne osiągnięcie zrobione mi skasowało. Za dowiezienie samochodów z maili do Bruciego.
Ktoś jeszcze "cieszy się" razem ze mną...?



Kurde ale ty masz pecha co nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:03, Ecko09 napisał:

HJEEEEEEEEEE
Następne osiągnięcie zrobione mi skasowało. Za dowiezienie samochodów z maili do Bruciego.
Ktoś jeszcze "cieszy się" razem ze mną...?


Tak to niestety jest z tą grą:( Kasuje wszystko:D Dla mnie np 200$ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:05, rafekx 12 napisał:

> HJEEEEEEEEEE
> Następne osiągnięcie zrobione mi skasowało. Za dowiezienie samochodów z maili do
Bruciego.
> Ktoś jeszcze "cieszy się" razem ze mną...?

Tak to niestety jest z tą grą:( Kasuje wszystko:D Dla mnie np 200$ :D


Tja, żebyś ty wiedział ile osiągnięć mi już skasowało...grubo ponad 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:36, zajacisko napisał:

Polecam kolegom poczekać aż R* wyda patcha na te osiągnięcia, jak nie oni to kto inny:)
Ja się relaksuję rozróbą i innymi zabawami:)


Ta jasne,jeden patch już wydali i co z tego wyszło?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ehhh jestem tak wkurzony. Szkoda że nie można tutaj przeklinać. Kupiłem kartę HD4830 512MB 256BIT i Athlona 5600+ (2.9) włączam to cholerne GTA 4. Wszystkie sociale, nie sociale, Gamesy for Windows Live są. Po prostu wszystko jest ok. Ustawiam wymagania na mniejsze niż mój komp by dał rade. Klikam na start. Wczytuje się gra i gdy jest już 4 obrazek robi się czarny ekran i piszę błąd. Jeden z tych błędów od Microsoft które mówią aby wysłać lub nie wysyłać do nich tego raportu o błędzie. Mam Win XP HE, wyłączam antywirusa, jest GTA odblokowane w wyjątkach w antywirusie, programy powyłączane. Nie wiem czy wy też to macie ale zanim mi do gry wejdzie wyskakuje małe okienko chyba MS-DOS i jest puste, czarne. Wyskakuje po zalogowaniu do Sociala. Proszę o pomoc. GG: 263132 i tak pewnie nikt nie napisze. Z góry dzięki za pomoc.

Ps. Tak popsuć grę no nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:40, rafekx 12 napisał:

Ta jasne,jeden patch już wydali i co z tego wyszło?:)

To poczekaj na jeszcze jeden, niekoniecznie oficjalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:40, Colder napisał:

Siema. Ehhh jestem tak wkurzony. Szkoda że nie można tutaj przeklinać. Kupiłem kartę
HD4830 512MB 256BIT i Athlona 5600+ (2.9) włączam to cholerne GTA 4. Wszystkie sociale,
nie sociale, Gamesy for Windows Live są. Po prostu wszystko jest ok. Ustawiam wymagania
na mniejsze niż mój komp by dał rade. Klikam na start. Wczytuje się gra i gdy jest już
4 obrazek robi się czarny ekran i piszę błąd. Jeden z tych błędów od Microsoft które
mówią aby wysłać lub nie wysyłać do nich tego raportu o błędzie. Mam Win XP HE, wyłączam
antywirusa, jest GTA odblokowane w wyjątkach w antywirusie, programy powyłączane. Nie
wiem czy wy też to macie ale zanim mi do gry wejdzie wyskakuje małe okienko chyba MS-DOS
i jest puste, czarne. Wyskakuje po zalogowaniu do Sociala. Proszę o pomoc. GG: 263132
i tak pewnie nikt nie napisze. Z góry dzięki za pomoc.

Ps. Tak popsuć grę no nie mogę.


To okienko wszyscy mają. Napisz jaki to błąd dokładnie(nazwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 17:40, Colder napisał:

Siema. Ehhh jestem tak wkurzony. Szkoda że nie można tutaj przeklinać. Kupiłem kartę
HD4830 512MB 256BIT i Athlona 5600+ (2.9) włączam to cholerne GTA 4. Wszystkie sociale,
nie sociale, Gamesy for Windows Live są. Po prostu wszystko jest ok. Ustawiam wymagania
na mniejsze niż mój komp by dał rade. Klikam na start. Wczytuje się gra i gdy jest już
4 obrazek robi się czarny ekran i piszę błąd. Jeden z tych błędów od Microsoft które
mówią aby wysłać lub nie wysyłać do nich tego raportu o błędzie. Mam Win XP HE, wyłączam
antywirusa, jest GTA odblokowane w wyjątkach w antywirusie, programy powyłączane. Nie
wiem czy wy też to macie ale zanim mi do gry wejdzie wyskakuje małe okienko chyba MS-DOS
i jest puste, czarne. Wyskakuje po zalogowaniu do Sociala. Proszę o pomoc. GG: 263132
i tak pewnie nikt nie napisze. Z góry dzięki za pomoc.

Ps. Tak popsuć grę no nie mogę.



Przy czarnych ekranach najważniejsze ejst przeinstalowanie sterowników do grafy na najnowsze...:) Powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 18:13, rafekx 12 napisał:

Przy czarnych ekranach najważniejsze ejst przeinstalowanie sterowników do grafy na najnowsze...:)
Powinno pomóc


Jak i DirextaX bo może się okazać że mamy starą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 18:19, Kraju92 napisał:

> Przy czarnych ekranach najważniejsze ejst przeinstalowanie sterowników do grafy
na najnowsze...:)
> Powinno pomóc

Jak i DirextaX bo może się okazać że mamy starą wersję.


Ale z tego co pamietam DirectX aktualizuje się w trakcie instalacji...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem ;p chociaż nie zakłóca toku gry, ale nie pozwala mi się w pełni nią nacieszyć ;p. Otóż... gwiżdżąc na taksówkę ona zjeżdza (dość niezdarnie) na pobocze by mnie zabrać... kiedy do niej podchodze wyświetla się informacja "Wciśnij "F" aby wsiąść jako pasażer" no to wciskam F i Niko normalnie ją kradnie zamiast do niej wsiąść jako pasażer... O co kaman? Jest jakiś inny przycisk, którym można się posłużyć?

2 Sprawa... własna muzyka w Independence Radio. Wsadziłem utworki do User Tracks i w Opcjach (jak włączyłem gre) dałem Complete Scan (tu pojawia się prawie niezauważalna informacja) i utworów jak nie słyszałem tak nie słyszę... ciągle reklamy... aha dałem też opcje Auto Scan. Ale nic to nie pomaga.

(: Proszę o pomoc :) GTA Rule$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 18:23, FoZz napisał:

Mam dziwny problem ;p chociaż nie zakłóca toku gry, ale nie pozwala mi się w pełni nią
nacieszyć ;p. Otóż... gwiżdżąc na taksówkę ona zjeżdza (dość niezdarnie) na pobocze by
mnie zabrać... kiedy do niej podchodze wyświetla się informacja "Wciśnij "F" aby wsiąść
jako pasażer" no to wciskam F i Niko normalnie ją kradnie zamiast do niej wsiąść jako
pasażer... O co kaman? Jest jakiś inny przycisk, którym można się posłużyć?


Tak,musisz przytrzymać F dłużej:) Wtedy wsiadasz jako pasażer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak : Wciśnij i przytrzymaj F by Niko wsiadł jako pasażer...
Jako ciekawostkę dodam że przytrzymanie tego klawisza ( a może to był enter?) przy wychodzeniu z auta powoduje, że Niko gasi silnik w wozie zanim wyjdzie... Niby mała rzecz a cieszy ( i zapobiega globalnemu ociepleniu)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 20:01, Irc100 napisał:

Czy to GTA jest dołączany jakiś edytor?

Chodzi mi o to czy można liczyć na jakieś patche od fanów...


Z tego co widziałem,to edytora żadnego nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 20:01, Irc100 napisał:

Czy to GTA jest dołączany jakiś edytor?

Chodzi mi o to czy można liczyć na jakieś patche od fanów...


Nie ma edytorów, ale czy można liczyć na jakieś mody to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować