Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Pytanko:
dlaczego myślałeś, że GTA4 na Twoim konfigu będzie chodzić ładnie?
Ciężki przypadek i obawiam się, że na chwile obecną nie da się nic zrobić.
Komputer mieści się na styk na minimalne wymagania ale ta gra sobie z wymagań nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy w całym mieście NIE MA żadnych innych sklepów z ciuchami niż te które są na radarze? Bo tak to jedynym sensownym ciuchem jest garnitur...

I czy wie ktoś może gdzie znajdę Infernusa? Bo jakby to powiedzieć, mój otrzymany po wykonaniu misji był się zepsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:09, Selv napisał:

Pytanko:
dlaczego myślałeś, że GTA4 na Twoim konfigu będzie chodzić ładnie?
Ciężki przypadek i obawiam się, że na chwile obecną nie da się nic zrobić.
Komputer mieści się na styk na minimalne wymagania ale ta gra sobie z wymagań nic nie
robi.

Mialem nadzieje ze karte bedzie dobra :P Wiem że procek trochę stary ale jest w min....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:11, Union Pacific napisał:

Mam pytanie: Czy w całym mieście NIE MA żadnych innych sklepów z ciuchami niż te które
są na radarze? Bo tak to jedynym sensownym ciuchem jest garnitur...


Nie ma innych

Dnia 01.01.2009 o 20:11, Union Pacific napisał:


I czy wie ktoś może gdzie znajdę Infernusa? Bo jakby to powiedzieć, mój otrzymany po
wykonaniu misji był się zepsuł.


Raczej nie ma innego sposobu, ja o niego odpowiednio zadbałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:12, tomek-bob napisał:

> Pytanko:
> dlaczego myślałeś, że GTA4 na Twoim konfigu będzie chodzić ładnie?
> Ciężki przypadek i obawiam się, że na chwile obecną nie da się nic zrobić.
> Komputer mieści się na styk na minimalne wymagania ale ta gra sobie z wymagań nic
nie
> robi.
Mialem nadzieje ze karte bedzie dobra :P Wiem że procek trochę stary ale jest w min....


Wystarczy wymagania minimalne przeczytać,ta gra fatalnie chodzi i wygląda nawet na sprzęcie zalecanym[rekomendowanym] więc??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, jest dosyć słabo.
Dwie opcje
- upgrade sprzętu
- czekać na pliki które obniżają wymagania gry ale jednocześnie pogarszając grafikę (takie są w drodze z tego co wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn it.. zawsze jak kupuję nową grę musze robić uprgrade sprzętu :P Doobra tak też się jakoś da grać nie będe marudził ^^ chociaż przydały by sie jakieś 5 fps xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:14, Ecko09 napisał:

Nie ma innych

No to wyjątkowo lipnie.

Dnia 01.01.2009 o 20:14, Ecko09 napisał:

Raczej nie ma innego sposobu, ja o niego odpowiednio zadbałem :]

No to też lipnie, jechałem sobie tą autostradą w 3 dzielnicy i tam są miejsca z urwaną barierką i na nieszczęście tam spadłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę karta nie tego ;P
A ściągałeś nowe sterowniki, próbowałeś plik contig, optymalizowałeś kompa? Jeśli nie to to zrób, podskoczy o te kilka FPS''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union mógłbyś napisać do mnie na GG 939822, bo mam sprawę, a nigdzie indziej nie mogę Cię złapać.

Teraz dla wszystkich:

Wie ktoś, kiedy wychodzi GTA IV po polsku? Tzn. ze spolszczeniem Cenegi itd. Bo słyszałem, że 2-giego stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 17:07, Ecko09 napisał:

Na pewno nad jakimś tam pracują, nie ma bata.


masz to potwierdzone jakims oswiadczeniem rockstara, moze inne jakies pewne zrodlo ? bo z tego co czytalem to wydali pacza ktory gowno pomaga (przynajmniej mi ) i cisza - czyli na kolejnego sie nie zanosi... gra jest grywalna i wiec po co sobie zawracac glowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 20:29, jcl99 napisał:

Trochę karta nie tego ;P
A ściągałeś nowe sterowniki, próbowałeś plik contig, optymalizowałeś kompa? Jeśli nie
to to zrób, podskoczy o te kilka FPS''ów.

Nowe sterowniki mam, plik contig? nie słyszałem o nim... a kompa mam dosyć zaśmieconego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 20:30, Gumiś2 napisał:


Wie ktoś, kiedy wychodzi GTA IV po polsku? Tzn. ze spolszczeniem Cenegi itd. Bo słyszałem,
że 2-giego stycznia.


Napewno nie 2 stycznia :( Narazie cenega milczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Chcę zrobić sobie achievement "Barrel Roll". Dlatego też udaję się na lotnisko. Ale jak tylko wjeżdzam na pas startowy to od razu 4 gwiazdki ;/
A tak nawiasem, wystraszyliście mnie tymi swoimi problemami. Ja Bogu dzięki nie mam żadnych. Gra chodzi nieźle na średnich detalach. Komp w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 21:20, line's napisał:

Mam pytanko. Chcę zrobić sobie achievement "Barrel Roll". Dlatego też udaję się na lotnisko.
Ale jak tylko wjeżdzam na pas startowy to od razu 4 gwiazdki ;/
A tak nawiasem, wystraszyliście mnie tymi swoimi problemami. Ja Bogu dzięki nie mam żadnych.
Gra chodzi nieźle na średnich detalach. Komp w stopce.


To że masz 4 gwiazdki wjeżdżając na lotnisko jest jak najbardziej normalne i nic nie możesz na to poradzić wiesz stwarzasz zagrożenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 5 gwiazdek , ale nie za to że byłem na lotnisku , mogłem sobie chodzić później po nim i nic nie było , ale jeden wystrzał tam lub ukradnięcie samochodu 5 gwiazdek gratis :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś inaczej zdobyć PCJ 600 niż z misji z początków gry? Spodobała jeszcze mi się jedna nazwa wozu - Corquette czy jakoś tak. Miałem ten wóz ale w tajemniczych okolicznościach znikął z mojego miejsca do parkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować