Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2009 o 22:37, Tokix napisał:

A guzik mnie to obchodzi, czy coś to zmieni ...
Ja mam wydawać 129 zł, a jakiś złodziej ma ją za darmo .
Radź sobie sam . btw. Żegnaj : )

Heh, jak cwany edytował posta :D
Kurcze, nie wiedziałem, że dotarcie do serce Liberty City będzie tak trudne, ale się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia ne ma żadnych zabezpieczen i sprzedaje się wyśmienicie... sam w nią grałem... (niekoniecznie legalną kopie... nie u siebie :P) i straaaaaaaaaaaaasnie mi się spodobała. Musze zaoszczędzić i ją kupić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 00:01, Mac Cry napisał:

I sprzedawała by się jeszcze lepiej, gdyby "twoi koledzy" kupili by oryginał...


Heh, gdybym mógł... ekskomunikowalbym go :P ale on jest raczej trwałym w swojej religii piratem i nie chce tego zmieniać bo on jest takim cholerykiem, że wole kiedy jest spokojny :P

I czmeu zawsze jak ktoś powie "grałem u kolegi" to już jest typowe "tjaa... jasne" :P w moim przypadku to akurat prawda więc wypraszam sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 00:04, Ponury Żniwiarz napisał:

Ha juz dziala tylko mi lapka mocno grzeje:(


Kiedyś zasnąłem przed laptopem ( do dziś się zastanawiam jak to zrobiłem ) nie do końca pamiętam w co grałem, ale to była jakaś nowsza produkcja bo lapek grzał jak piec hutniczy no i budze się i taki wyrąbany kompletnie z akcji (zaspany :P) myślałem, że mam poparzone nogi... i to poważnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 00:03, FoZz napisał:

> I sprzedawała by się jeszcze lepiej, gdyby "twoi koledzy" kupili by oryginał...


Heh, gdybym mógł... ekskomunikowalbym go :P ale on jest raczej trwałym w swojej religii
piratem i nie chce tego zmieniać bo on jest takim cholerykiem, że wole kiedy jest spokojny
:P

Ech, też mam takiego kolegę. Za Chiny komunistyczne mu się nie przetłumaczy, że piractwo jest be...

Dnia 03.01.2009 o 00:03, FoZz napisał:

I czmeu zawsze jak ktoś powie "grałem u kolegi" to już jest typowe "tjaa... jasne" :P
w moim przypadku to akurat prawda więc wypraszam sobie :P

A ja w poniedziałek będę błagał kolegę, aby mi pożyczył swój egzemplarz (nie ten pirat, inny koleg ;] Oryginała ma od kuzyna, któremu nie działa). Jestem ciekaw jak i czy w ogóle mi pójdzie. Szkoda mi wydawac tyle kasy w ciemno.

I tu się rodzi małe pytanko. GTA IV ma jakąś prypaną instalację i rejestrację przez internet. Jak będę chciał u siebie zainstalowac GTA kolegi, to on będzie musiał odinstalowac ją? Czy wystarczy, że nie będzie grał w tym samym czasie co ja. Chcę tak chociaż na weekend, żeby zobaczyc co to jest to nowe GTA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 00:09, Mac Cry napisał:

I tu się rodzi małe pytanko. GTA IV ma jakąś prypaną instalację i rejestrację przez internet.
Jak będę chciał u siebie zainstalowac GTA kolegi, to on będzie musiał odinstalowac ją?
Czy wystarczy, że nie będzie grał w tym samym czasie co ja. Chcę tak chociaż na weekend,
żeby zobaczyc co to jest to nowe GTA ;]


Grę można instalowac nieskończenie wiele razy tylko nie wiem jak to jest z kontem na GFWL i kluczem produktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, najwyżej zmuszę kumpla, żeby na przyszły weekend odinstalował GTA IV. Może to byc trudne, bo na xfire widzę, że często w niego pyka. Nie licząc WoW''a oczywiście, od którego jest chyba uzależniony :P (ja na razie CoD 4 multi i GTA IV uwloniło go od sideł tego diabła :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj i dziś w GTA i chciałbym się podzielić swoimi przemyśleniami. Wiem, że 2 dni to dużo za mało, by powiedzieć coś o tak wielkiej grze, ale już po 1 godzinie można powiedzieć - firma R dała du**. Tak zabugowanej gry nigdy nie widziałem. Twórcy chyba nie wiedzą co to jest optymalizacja - gra lekko mi się tnie na średnich, chociaż Crysis na średnich chodził całkowicie bez zarzutu. No, ale patrzę na strony i widzę - patch, który optymalizuję grę, Myślę sobie - yeah! Nie będzie mi się cięło. No i ściągnąłem, zainstalowałem. Ale cóż, patch tylko pogarsza sprawę, bo przestała mi chodzić muzyka, dźwięki z telefonu trwają nawet jak go wyłączę, a tnie mi sie tak samo. I to ma być gra za 150 zł?!? Nie wiem, pogram na pewno jeszcze trochę przynajmniej z 5 godzin, ale jestem lekko podłamany. GTA IV to przy Vice City niewypał - i to totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

wydałem na upgrade kompa 900 złoty...czy owe GTA pójdzie mi na medium?

Amd Athlon 62 x2 6000+
GeForce 9800GT
2GB Ram
XP z całym tym syfem

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 01:43, Dziunek napisał:

mam pytanie:

wydałem na upgrade kompa 900 złoty...czy owe GTA pójdzie mi na medium?

Amd Athlon 62 x2 6000+
GeForce 9800GT
2GB Ram
XP z całym tym syfem

??


No jasne, spokojnie ci pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś podobny błąd, gdy gram w Multi spada mi około 15 fps ( około 60 % ) i po pewnym czasie albo wyskakuje komunikat że mam za słabego kompa albo się gra wiesza... ustawiłem wszystko na low... nic nie pomaga.
W singlu mam koło 30 fps.

Mój komp:

Radeon 3850 256 mb
2GB RAM 800 mzh
AMD ATHLON +5200 x2
XP sp 3

Czy jest jakiś sposób na naprawę tego ? Czy raczej zostaje mi czekać na cudownego patcha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie tak spokojnie, kolego. Mój Athlon 64 X2 5600+ (2.9 Ghz) ma leciutkie problemy na minimalnych. Kartka HD4830 512 MB i 256 BIT + 2 GB RAM DDR2 800. Dajcie spokój. Nie wiem kto wymyślił tego 2.4 Athlona skoro na moim chodzi tak strasznie. A jeśli chodzi o dzień dzisiejszy jestem załamany tym błędem. Czarne tekstury które wyglądają jak bardzo czarne ciebie bo tak się kończą. Cienie w GTA IV są jakby potargane na końcach. Takie mam właśnie ale strasznie czarne że nic przez nie nie widać. Niko jest cały czarny i drogi. Tylko woda i niebo są idealne. Dlaczego mnie to spotyka? Za jakie grzechy! Może tapetkę owego błędu? Proszę bardzo.

Nie udzielono mi nigdzie żadnej pomocy w tej sprawie. Może ten błąd ma coś do pewnego komunikatu który nazywa się: TWEAKUI.CPL i jego eee niebycie w moim komputerze xD Zainstalowałem jakiś program który daje ten plik czy coś ale nadal komunikat się wyświetla. I tu mam problem ponieważ nie wiem czy ten błąd w GTA IV jest przez tego TWEAKUI.CPL czy przez sterowniki nowe ATI 8.12 który zainstalowałem. Stery wczoraj zainstalowałem a TWEAKUI też mi się wczoraj po włączeniu kompa pokazał. HELP!

NIECH MI KTOŚ POMOŻE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przeinstalowałem grę, stery 8.11 też nie pomagają, Framework 3.5 nic. SP3 też nic. Programy do AMD optimizery i inne wynalazki Drivery czy coś nic!!!! Proszę pomóżcie.
PS: Gdy kupiłem grę miałem problem z błędem ale dałem rade. Później pojawił się dopiero ten błąd z czarnymi teksturami przez które nie wiem gdzie jadę a nawet gdzie jestem :( HELP!

20090103035359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 15:30, line's napisał:

> Macie czasem takie coś, że po uderzeniu z dużą prędkością w inny samochód pasażer/pasażerowie

> zaczynają się palić(sam samochód nie)? Dziwnie to wygląda. :P
Pirackie wersje tak mają... kup oryginał.


Raz też tak miałem. Mam oryginał. Twórcy pewnie znowu wymyślili jakąś bajeczkę tak jak z tymi komputerami przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 00:09, FoZz napisał:

> Ha juz dziala tylko mi lapka mocno grzeje:(

Kiedyś zasnąłem przed laptopem ( do dziś się zastanawiam jak to zrobiłem ) nie do końca
pamiętam w co grałem, ale to była jakaś nowsza produkcja bo lapek grzał jak piec hutniczy
no i budze się i taki wyrąbany kompletnie z akcji (zaspany :P) myślałem, że mam poparzone
nogi... i to poważnie :P


Lol ja tam się tylko mojego mutagenicznego brązowego dwurdzeniowego lapka boje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jedynym sposobem jest obnizenie detali do minimum. Nie rozumiem, jak przez kilkanascie graczy gra moze ciąc jak cholera, gdy w singlu przy kilkuset ludziach gra dziala bez zacinki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować