Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2009 o 17:34, Ecko09 napisał:

> > > ej czy jest jakis inny sposob niz reinstal na naprawe po zainstalowaniu
patcha
> kamerki
> >
> > > bo mi sciga w dol nie wiem czemu?
> >
> > Musisz pada odłączyć, wtedy będzie ok.
> ja nie mam podlaczonego zadnego pada mam kierownice to tez moze wadzic?
>

Myślę, że tak. Odłącz kierownicę i zobacz czy nadal ci kamera będzie zjeżdżała. Ale nie
powinna.

juz wszytsko ok thx !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiedzcie mi czy w gta IV mozna wydawac pieniadze na inne rzeczy np.kupic dom czy cos takiego,bo jak narazie to mam kupe siana i moge sobie kupic tylko ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:55, lysybolo napisał:

koledzy powiedzcie mi czy w gta IV mozna wydawac pieniadze na inne rzeczy np.kupic dom
czy cos takiego,bo jak narazie to mam kupe siana i moge sobie kupic tylko ubrania


Nie, można kupować tylko ciuchy i bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, która karta najlepiej się spisze do GTA IV (Tylko nie piszcie GTX 260)??? myślę o GF 9800+ coś z tej klasy, choć może HD 4870 ,ale z radkami coś podobno grafa nawala, więc którą wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:05, KinggAdek napisał:

Ej, która karta najlepiej się spisze do GTA IV (Tylko nie piszcie GTX 260)??? myślę o
GF 9800+ coś z tej klasy, choć może HD 4870 ,ale z radkami coś podobno grafa nawala,
więc którą wybrać?

Podobno gra się nieźle nawet na x1950pro. Ale ze względy na mierną konwersję (wersją PC tego nie nazwę), ludzie narzekająna lagi grając nawet na Radkach 4850. W takiej sytuacji twój wybór wydaje się dobry jak kazdy inny, bo do czasu wydania kolejnego patcha i tak nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 18:01, conan8 napisał:

Znalazł ktoś już jakieś ester eggi, czy inne ciekawostki oprócz tej ze statuą? jakieś
screeny?


Na youtube poszukaj. Sporo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:12, zadymek napisał:

> Ej, która karta najlepiej się spisze do GTA IV (Tylko nie piszcie GTX 260)??? myślę
o
> GF 9800+ coś z tej klasy, choć może HD 4870 ,ale z radkami coś podobno grafa nawala,

> więc którą wybrać?
Podobno gra się nieźle nawet na x1950pro. Ale ze względy na mierną konwersję (wersją
PC tego nie nazwę), ludzie narzekająna lagi grając nawet na Radkach 4850. W takiej sytuacji
twój wybór wydaje się dobry jak kazdy inny, bo do czasu wydania kolejnego patcha i tak
nie ma znaczenia.

ja mam 9800GTX+ i śmiga bardzo dobrze bez problemów, nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale ze względy na mierną konwersję (wersją PC tego nie nazwę)

Jeżeli to wogóle można nazwac konwersją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, mam problem a mianowicie kupiłem Gta4 i przy próbie włączenia nic się nie dzieje np. klikne ikonęgta 4 ( tą co się grę uruchamia no i ''''nic'''') reinstalowałem grę mam wszystkie potrzebne składniki, zna ktoś radę na ten problem, z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 20:53, Pijany16 napisał:

Witam koledzy, mam problem a mianowicie kupiłem Gta4 i przy próbie włączenia nic się
nie dzieje np. klikne ikonęgta 4 ( tą co się grę uruchamia no i ''''nic'''') reinstalowałem
grę mam wszystkie potrzebne składniki, zna ktoś radę na ten problem, z góry dzięki.

Jeżeli masz Widowsa xp to potrzebujesz service paka 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 20:53, Pijany16 napisał:

Witam koledzy, mam problem a mianowicie kupiłem Gta4 i przy próbie włączenia nic się
nie dzieje np. klikne ikonęgta 4 ( tą co się grę uruchamia no i ''''nic'''') reinstalowałem
grę mam wszystkie potrzebne składniki, zna ktoś radę na ten problem, z góry dzięki.

A tworzyłeś konta na LIVE i social clubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 20:53, Pijany16 napisał:

Witam koledzy, mam problem a mianowicie kupiłem Gta4 i przy próbie włączenia nic się
nie dzieje np. klikne ikonęgta 4 ( tą co się grę uruchamia no i ''''nic'''') reinstalowałem
grę mam wszystkie potrzebne składniki, zna ktoś radę na ten problem, z góry dzięki.



Grę uruchamiasz przez social cluba tzn. uruchamiasz social club, wpisujesz dane do logowania a następnie jak wyświetli się okno to w nim jest przycisk "play" klikasz go i cieszysz się grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 20:53, Pijany16 napisał:

Witam koledzy, mam problem a mianowicie kupiłem Gta4 i przy próbie włączenia nic się
nie dzieje np. klikne ikonęgta 4 ( tą co się grę uruchamia no i ''''nic'''') reinstalowałem
grę mam wszystkie potrzebne składniki, zna ktoś radę na ten problem, z góry dzięki.

A tego się przypadkiem nie uruchamia przez Rockstar Games Social Club?Tak pisze w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak: sp3 i inne pierdoły to mam, updatował mi się jakoś social club, ale nie rejestrowałem się na nim jeszcze, a tak nawiasem to gdzie się zarejestrować, jest jakaś strona social clubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować