Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2009 o 21:17, Pijany16 napisał:

To znaczy tak: sp3 i inne pierdoły to mam, updatował mi się jakoś social club, ale nie
rejestrowałem się na nim jeszcze, a tak nawiasem to gdzie się zarejestrować, jest jakaś
strona social clubu?

Tak musisz się zarejestrowac na stronie Rockstars games club i na Games For Windows LIVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:17, Pijany16 napisał:

To znaczy tak: sp3 i inne pierdoły to mam, updatował mi się jakoś social club, ale nie
rejestrowałem się na nim jeszcze, a tak nawiasem to gdzie się zarejestrować, jest jakaś
strona social clubu?

a po co to zawracanie głowy, instrukcji nie masz czy co? Rób wszytko zgodnie z instrukcją i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:24, zadymek napisał:

> To znaczy tak: sp3 i inne pierdoły to mam, updatował mi się jakoś social club, ale
nie
> rejestrowałem się na nim jeszcze, a tak nawiasem to gdzie się zarejestrować, jest
jakaś
> strona social clubu?
a po co to zawracanie głowy, instrukcji nie masz czy co? Rób wszytko zgodnie z instrukcją
i będzie dobrze.



Ok dzięki zrobiłem wszystko i gra już działa , dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś pierwszy raz na necie mimo że jestem zarejestrowany normalnie na siebie (pl) to wszystko chodzi, z tymże tak potwornie mnie skopali byłem ostatni buu:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:17, Pijany16 napisał:

To znaczy tak: sp3 i inne pierdoły to mam, updatował mi się jakoś social club, ale nie
rejestrowałem się na nim jeszcze, a tak nawiasem to gdzie się zarejestrować, jest jakaś
strona social clubu?


Kurcze, a w google to nie da się wpisać?

http://socialclub.rockstargames.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jesli chodzi o samą rozgrywkę to gra jest bardzo dobra. Optymalizacja leży. Patch zamiast zwiększyć ilość FPSów i poprawić cienie / tekstury, tylko spowolnił grę.
Ogólnie R* olał sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wiedziec czy gra mi pojdzie na rozdzielczosci 1680x1050 i na conajmniej srednich detalach, poniewaz zastanawiam sie nad kupnem ;]
Moj sprzet to:
Core 2 quad 2.66
4GB ram ddr3
R4870x2 2GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 14:59, michas95 napisał:

Chciałbym wiedziec czy gra mi pojdzie na rozdzielczosci 1680x1050 i na conajmniej srednich
detalach, poniewaz zastanawiam sie nad kupnem ;]
Moj sprzet to:
Core 2 quad 2.66
4GB ram ddr3
R4870x2 2GB


Nie powinno być problemów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:05, Ecko09 napisał:

> Chciałbym wiedziec czy gra mi pojdzie na rozdzielczosci 1680x1050 i na conajmniej
srednich
> detalach, poniewaz zastanawiam sie nad kupnem ;]
> Moj sprzet to:
> Core 2 quad 2.66
> 4GB ram ddr3
> R4870x2 2GB

Nie powinno być problemów ;P


Z gta IV nic nie jest pewne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jeden chłopak pokazuje filmik z Gta IV, mówi że chodzi mu tak 18-30fpsów, ale gra na medium, i z rodzielczością 1152x864.
Ja mam bardzo podobny sprzęt, dokładnie taki:
Intel Dual Core 1,8ghz
2gb ram 800mhz
geforce8800gs.

Właściwie tyo samo, i mam pytanie, czy gdybym grał na najniższych detalach, z rozdzialką de facto mniejszą- 1024x768 to gra trzymała by te stabilne 30klatek (fps)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:23, kedzior141 napisał:

Tutaj jeden chłopak pokazuje filmik
z Gta IV, mówi że chodzi mu tak 18-30fpsów, ale gra na medium, i z rodzielczością 1152x864.

Ja mam bardzo podobny sprzęt, dokładnie taki:
Intel Dual Core 1,8ghz
2gb ram 800mhz
geforce8800gs.

Właściwie tyo samo, i mam pytanie, czy gdybym grał na najniższych detalach, z rozdzialką
de facto mniejszą- 1024x768 to gra trzymała by te stabilne 30klatek (fps)?


hmm nie możesz sprawdzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:23, kedzior141 napisał:



Właściwie tyo samo, i mam pytanie, czy gdybym grał na najniższych detalach, z rozdzialką
de facto mniejszą- 1024x768 to gra trzymała by te stabilne 30klatek (fps)?



Oj ciężko by było. Chociaż kto wie. Po GTA IV można się spodziewać wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:27, kedzior141 napisał:


> hmm nie możesz sprawdzić ??
>

Nie chcę w ciemno kupować. To jednak spory wydatek

aa sory myslem ze masz kupiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy pójdzie mi na tym czy na tym i tym...robi się irytujące ludzie macie podane wymagania zalecane więc jeżeli spełniacie to na pewno pójdzie może będzie się zamulacz może nie będzie tekstur tego już nie wiadomo ale wymagania macie to teraz pomście i wtedy kupcie bo tak naprawdę nie wiadomo jak wam będzie chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:30, Kizibono napisał:

Pytanie czy pójdzie mi na tym czy na tym i tym...robi się irytujące ludzie macie podane
wymagania zalecane więc jeżeli spełniacie to na pewno pójdzie może będzie się zamulacz
może nie będzie tekstur tego już nie wiadomo ale wymagania macie to teraz pomście i wtedy
kupcie bo tak naprawdę nie wiadomo jak wam będzie chodzić...

Zgadzam się! To jest temat do przesdyskutowania o Fabule, etc... Posty o wymagania to raczej do tematu "Czy gra pójdzie na moim sprzęcie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medium. Użyłem linii komend, by wyłączyć te zabezpieczenie.
Sorki, że tam na filmie tak sie tnie, bo xfire mi aż 7(!)FPS zabiera. Wbrew pozorom w GTA jest to wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde trochę głupio że nie ma animacji jak wyjmuje magazynek broni i stary upuszcza a nowy bierze , tak jak to było w Mafii lub w Max Payne 2 , a tutaj w takiej grze tego brak : / ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tak dużo osób ma problemy z GTA4, mój sprzęt to - Core 2 Duo 2,4ghz na jednym rdzeniu, GeForce 8600GTS (256mb) 2,5 gb RAM 800mhz, i gra chodzi na średnich detalach bez żadnej zacinki, wręcz chodzi bardzo płynnie, tekstury mam na Medium a to poniżej na Highest, viev distance mam na 1 a reszte poniżej tej opcji mam na max, i teraz mam takie pytanie bo zawsze gdy wchodzę do gry to resetują mi sięstare ustawienia grafiki i muszę nastawiać to od nowa, a jest to czasami trochę uciążliwe, jest na to jakiś sposób? Mam jeszcze jedno pytanko:) czytałem niedawno że można utworzyć jakiś plik tekstowy który podobnież pozwala nam na nieograniczone ustawienia grafy, wie ktoś co to za plik i jak go zrobić aby działał? Będę bardzo wdzięczny za pomoc : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować