Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2009 o 17:52, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie:

Spoiler

Czym różnią się oba zakończenia gry??



Spoiler

W jednym ginie ta dziewczyna Niko i idzie się zemścić na Pegorino, w drugim ginie Roman i Niko idzie się zemścić na Dimitrim. No i przebieg misji jest nieco inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:52, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie:

Spoiler

Czym różnią się oba zakończenia gry??




roznym zakonczeniem.

Spoiler

W zemscie na slubie ginie twoja towarzyszka na slubie, a w tym "zielonym $" ginie Roman na slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:54, Lukasz924 napisał:

> Mam pytanie:

Spoiler

Czym różnią się oba zakończenia gry??




roznym zakonczeniem. W zemscie na slubie ginie twoja towarzyszka na slubie, a w tym
"zielonym $" ginie Roman na slubie.


Możesz tak zaspoilerujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No tym , że jak wybierzesz Zemstę to potem zabijesz Jimmiego Peggorino , a jak forsę to później zabijasz Dimitriego , Ale jak byś wybrał kasę to Roman ginie podczas ślubu jego z Mallorin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:49, Pijany16 napisał:

Nie wiem dlaczego tak dużo osób ma problemy z GTA4, mój sprzęt to - Core 2 Duo 2,4ghz
na jednym rdzeniu, GeForce 8600GTS (256mb) 2,5 gb RAM 800mhz, i gra chodzi na średnich
detalach bez żadnej zacinki, wręcz chodzi bardzo płynnie, tekstury mam na Medium a to
poniżej na Highest, viev distance mam na 1 a reszte poniżej tej opcji mam na max, i teraz
mam takie pytanie bo zawsze gdy wchodzę do gry to resetują mi sięstare ustawienia grafiki
i muszę nastawiać to od nowa, a jest to czasami trochę uciążliwe, jest na to jakiś sposób?
Mam jeszcze jedno pytanko:) czytałem niedawno że można utworzyć jakiś plik tekstowy który
podobnież pozwala nam na nieograniczone ustawienia grafy, wie ktoś co to za plik i jak
go zrobić aby działał? Będę bardzo wdzięczny za pomoc : ]


No wiesz,u mnie na lepszym sprzęcie gra chodziła n low i słabo wyglądała:(


# ma ktoś jakiś sposób na doczytujące sie tekstury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 17:55, Crew 900 napisał:

Spoiler

No tym , że jak wybierzesz Zemstę to potem zabijesz Jimmiego Peggorino , a jak forsę
to później zabijasz Dimitriego , Ale jak byś wybrał kasę to Roman ginie podczas ślubu
jego z Mallorin



Spoiler

Aha,czyli wybieram Zemste,zbyt Romana lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2009 o 17:56, rafekx 12 napisał:

# ma ktoś jakiś sposób na doczytujące sie tekstury??

a jaka masz kartę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:03, rafekx 12 napisał:

>
> > # ma ktoś jakiś sposób na doczytujące sie tekstury??
> a jaka masz kartę ??

Radeon 4850

hmm jestem teraz na lapku z niviida
ale jak się nie mylę w CCC masz takie cos jak mipmap czy jakoś takustaw to na optimal(albo high) i powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:06, wiedx1 napisał:

> >
> > > # ma ktoś jakiś sposób na doczytujące sie tekstury??
> > a jaka masz kartę ??
>
> Radeon 4850
hmm jestem teraz na lapku z niviida
ale jak się nie mylę w CCC masz takie cos jak mipmap czy jakoś takustaw to na optimal(albo
high) i powinno być


Dobra dzieki,zaraz to sprawdze czy działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz mam takie pytanie bo zawsze gdy wchodzę do gry to resetują mi sięstare ustawienia grafiki i muszę nastawiać to od nowa, a jest to czasami trochę uciążliwe, jest na to jakiś sposób? Mam jeszcze jedno pytanko:) czytałem niedawno że można utworzyć jakiś plik tekstowy który podobnież pozwala nam na nieograniczone ustawienia grafy, wie ktoś co to za plik i jak go zrobić aby działał? Będę bardzo wdzięczny za pomoc : ]

Pomógłby mi ktoś.. ktokolwiek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:25, Pijany16 napisał:

teraz mam takie pytanie bo zawsze gdy wchodzę do gry to resetują mi sięstare ustawienia
grafiki i muszę nastawiać to od nowa, a jest to czasami trochę uciążliwe, jest na to
jakiś sposób? Mam jeszcze jedno pytanko:) czytałem niedawno że można utworzyć jakiś plik
tekstowy który podobnież pozwala nam na nieograniczone ustawienia grafy, wie ktoś co
to za plik i jak go zrobić aby działał? Będę bardzo wdzięczny za pomoc : ]

Pomógłby mi ktoś.. ktokolwiek?:)


Co do pierwszego wystarczy zainstalować patcha oda tamtego czasu nie powinno restartować ustawiń. Co do drugiego nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pulpicie masz skrót Grand Theft Auto IV. Kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz właściwości. W element Docelowy po " robisz spacje i wklejasz -norestriction -nomemrestrict. Potem odpalasz z tego pliku i możesz zmieniać textury i inne opcje graficzne jak chcesz. Co do restartowania ustawień to też tak miałem po wpisaniu tej komendy kiedy odpalałem np z social clubu, przynajmniej tak mi sie wydaje. Co do tej komendy to masz przykładowo jak wpisać:
"D:\gry\gta IV\Grand Theft Auto IV\LaunchGTAIV.exe" -norestriction -nomemrestrict

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie S.T.A.L.K.E.R. chodzi płynnie, a na filmiku z Xfire to szkoda gadać... Medium... Ładnie ;] Mam taką samą kartę, to już pewne pocieszenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dokonałem przełomu na moim sprzęcie podanym parę postów wcześniej wspomnie że karta 256mb odpaliłem GTA IV wszystko na max detale na max wszystko co się tylko da rozdziałkę mam 1024 x 768, zrobiłem to a pomocą commandline i wszystko chodzi pięknie poprostu wszystko jest na high i żadnej ścinki:D, no chyba że to sen i zaraz się obudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 21:04, rafekx 12 napisał:

No niestety sposó z doczytujacymi sie w trakcie gry teksturami nie działa:( Ma ktos inny
sposób?

Ja u siebie nie mam problemu z doczytywaniem tekstur. Grafika oczywiście 4850. Jak chcesz, to wrzucę ci mój plik commandline lub skopiuję co mam wpisane.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować