Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2009 o 23:33, niunkaaaa napisał:

> > > > >>...........

Co do karty się zgodzę, nie warto kupować tego, ale procesor jest całkiem przyzwoity
i ze wszystkim sobie da radę.
Jak mój E4300 daje sobie ze wszystkim radę to tym bardziej ten E5200 a na GTA IV to napewno
wystarczy.


Dziwne, mój Pentium D 2x3GHz ledwo sobie radzi z GTA IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój pentium D jest pierwszym procesorem 2xCPU no i robiony na podstawie fatalnego P4.


>Jak mój E4300 daje sobie ze wszystkim radę to tym bardziej ten E5200 a na GTA IV to napewno wystarczy.
Ze wszystkim na pewno daje radę ale GTA jest tak zwalone zatem boje się że może nie wyrabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 23:49, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Dziwne, mój Pentium D 2x3GHz ledwo sobie radzi z GTA IV

Konstrukcja Core2 jest trochę wydajniejsza od Pentium D


Trochę to mało powiedziane. to jest przepaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 23:46, Ecko09 napisał:

> > > > > >>...........
>
> Co do karty się zgodzę, nie warto kupować tego, ale procesor jest całkiem przyzwoity

> i ze wszystkim sobie da radę.
> Jak mój E4300 daje sobie ze wszystkim radę to tym bardziej ten E5200 a na GTA IV
to napewno
> wystarczy.

Dziwne, mój Pentium D 2x3GHz ledwo sobie radzi z GTA IV



A to ciekawe. Ja na kompie jak w podpisie mykam sobie bez żadnych problemów w 1028x1024, detale pierwsza opcja high druga medium albo odwrotnie i te suwaczki z liczbami tak na połowę z tym, ze traffic density na 100. takżę masz pecha chyba. Podziekuj programistom ktorzy tak robili gre ze jednym dziala super a innym tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 11:15, mateusz12341995 napisał:

buhahah dla mnie najlepsza jest gta3 i vice city hehe corazn nowsze coraz gorsze
kto ma ten wyrzucił kase w błoto takie moje zdanie

no ja mam odmienne zdanie, bo dla mnie jest IV najlepszą częścią cyklu... W moim przekonaniu pobiła nawet Vice City...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mozna mowic w ogole ze IV nie jest najlepsza? Nie ma porownania. 3 i Vice City no byly podobne VC ciut lepsze ale ta mapa w 2 minuty sie japrzejezdzalo. SA to przy nich zajebiste bylo fajna fabula duza mapa. a IV jest jeszcze lepsza nie ma opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Porąbany jest GTA IV. Przez te cholerne błędy lepsze są poprzednie części. Mam czarne tekstury i dźwięk przerywany, charczący. Tutaj w zakładce POMOC nic mi to nie daje. Dajcie spokój. TA GRA JEST FAJNA DLA TEGO BO MIAŁA FAJNE POPRZEDNIE CZĘŚCI. Najlepsze jest to że nigdzie pomocy nie mogę znaleźć. Nikt nie pomaga. Gdyby znalazł się jakiś uczynny user to niech napiszę na gg 263132. Na Gramsajcie zamieszczam zdjęcie z problemem. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań płakać mi gra chodzi świetnie i gra się świetnie misje, postacie, dialogi i żyjące miasto to wszystko jest po prostu świetna gra przez neta też jest bardzo fajna i daje duży frady a przez twoje problemy nie oznacza że gra jest do dupy...
Kup nowy komputer i nie miej pretensji do gry tylko do siebie jak nie masz wystarczających kosztów przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 10:31, niunkaaaa napisał:

> > > > > > >>...........
> >
> > Co do karty się zgodzę, nie warto kupować tego, ale procesor jest całkiem przyzwoity

>
> > i ze wszystkim sobie da radę.
> > Jak mój E4300 daje sobie ze wszystkim radę to tym bardziej ten E5200 a na GTA
IV
> to napewno
> > wystarczy.
>
> Dziwne, mój Pentium D 2x3GHz ledwo sobie radzi z GTA IV


A to ciekawe. Ja na kompie jak w podpisie mykam sobie bez żadnych problemów w 1028x1024,
detale pierwsza opcja high druga medium albo odwrotnie i te suwaczki z liczbami tak na
połowę z tym, ze traffic density na 100. takżę masz pecha chyba. Podziekuj programistom
ktorzy tak robili gre ze jednym dziala super a innym tnie.


Core 2 Duo E4300 masz, ta? Core 2 Duo są znacznie mocniejsze od mojego procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żadna nowość i jest to pisane na wielu stronach że nawet jeśli się ma wypasiony sprzęt to gra ma niedociągnięcia, błędy, bugi, lagi... A jak masz tak gadać i oceniać mnie nie wiem jakim prawem to lepiej się zamknij. Od kiedy to sprzęt jest odpowiedzialny za zrąbaną grę? Pomyśl. Poza tym od kiedy seria 48xx jest kiepska i najmocniejsza wersja dwurdzeniowego procesora AMD. Dlatego nie wiadomo jakim prawem czarne tekstury występują. Pogap się w ten obrazek i powiedz że ta gra jest świetna. Co mi po tych świetnych dialogach i misjach skoro są takie błędy...

20090113142135

20090113142142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 14:26, Kizibono napisał:

Twoje błędy mam głęboko w D mówię jak gra mi działa i że nie narzekam...



Colder ma racje... To ze Tobie dobrze bangla, nie zmienia faktu spartolenia silnika przez rockstar-a... Nie powinno tak być. Sam mam radeona 4670, i żal mi miejscali oko ściska...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam problem... po wyłączeniu gry zatrzymuje się akcja komputera(niebieski ekran) i wyskakuje mi błąd 0x000000ea... pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:25, evilADM napisał:

Witajcie mam problem... po wyłączeniu gry zatrzymuje się akcja komputera(niebieski ekran)
i wyskakuje mi błąd 0x000000ea... pomocy!!


a grales w gre juz wczesniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:27, Lukasz924 napisał:

> Witajcie mam problem... po wyłączeniu gry zatrzymuje się akcja komputera(niebieski
ekran)
> i wyskakuje mi błąd 0x000000ea... pomocy!!

a grales w gre juz wczesniej??


no cały czsa gram... przy wyłączaniu się to robi;/ jak wyłacze ja zaraz po wlaczeniu to ok.. ale jak pogram z 10 min i wyłacze(albo dłużej) to mi wywala niebieski ekran;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:33, evilADM napisał:

> > Witajcie mam problem... po wyłączeniu gry zatrzymuje się akcja komputera(niebieski

> ekran)
> > i wyskakuje mi błąd 0x000000ea... pomocy!!
>
> a grales w gre juz wczesniej??

no cały czsa gram... przy wyłączaniu się to robi;/ jak wyłacze ja zaraz po wlaczeniu
to ok.. ale jak pogram z 10 min i wyłacze(albo dłużej) to mi wywala niebieski ekran;/



moze sproboj wgrac nowe stery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować