Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2009 o 15:36, Lukasz924 napisał:

> > > Witajcie mam problem... po wyłączeniu gry zatrzymuje się akcja komputera(niebieski

>
> > ekran)
> > > i wyskakuje mi błąd 0x000000ea... pomocy!!
> >
> > a grales w gre juz wczesniej??
>
> no cały czsa gram... przy wyłączaniu się to robi;/ jak wyłacze ja zaraz po wlaczeniu

> to ok.. ale jak pogram z 10 min i wyłacze(albo dłużej) to mi wywala niebieski ekran;/

>


moze sproboj wgrac nowe stery



wgrałem te najnowsze nvidi to musiałem usunąć bo mi komp się wyłączał;/ mam 8600GT 512 i ten najnowysz sterownik nie działal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:18, Chester001 napisał:

> nie każdy ma kase, 1500 zł za kompa+monitor i te inne syfy to dosyć dużo jak za
swoją
> kasę (2000~zł)...
> 32bit-owy
>
> tymbardziej jak masz 17 lat a rodzice dopłacają 500zł >.>
kiepsko... wymagania coraz większe a y siedzisz na 32 bitach... :/
za te same pienądze mogłes wziasc 64 bitowy...


system mam już ten sam od 3 lat i mi wystarcza, nie bede znowu kupował oryginalnego po to, żeby mieć 64 bity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:41, rafekx 12 napisał:

CZy ktoś wie czy zlecenia od kumpla Bruciego są podzielonoe na miasta czy ogólnie??

jeśli chodzi o fury to robisz je tylko na terenie Broker/Dukes (nie wiem czy niektóre nie obejmują Bohan ale pewnie się mylę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 15:59, Marcin08 napisał:

> CZy ktoś wie czy zlecenia od kumpla Bruciego są podzielonoe na miasta czy ogólnie??

jeśli chodzi o fury to robisz je tylko na terenie Broker/Dukes (nie wiem czy niektóre
nie obejmują Bohan ale pewnie się mylę).


A,no to by sie zgadzało,dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 18:51, FoZz napisał:

> > No... w końcu przeszedłem... i powiem szczerze, że spodziewałem się czegoś
więcej
> :D.
> >
> >
> > Nadal nie moge rozwiązać problemu z radiem. Ciekawe czy kiedykolwiek usłysze
własny
> utwór
> > :(
> Chcesz mieć własne utwory?
>
A co w tym dziwnego?

Nic, tylko chciałem ci powiedzieć jak to zrobić, nie wiem jak to przyjąłeś bo moja odpowiedź była rzeczywiście kilku znaczna:D
Sory za off-top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 14:21, Colder napisał:

To żadna nowość i jest to pisane na wielu stronach że nawet jeśli się ma wypasiony sprzęt
to gra ma niedociągnięcia, błędy, bugi, lagi... A jak masz tak gadać i oceniać mnie nie
wiem jakim prawem to lepiej się zamknij. Od kiedy to sprzęt jest odpowiedzialny za zrąbaną
grę? Pomyśl. Poza tym od kiedy seria 48xx jest kiepska i najmocniejsza wersja dwurdzeniowego
procesora AMD. Dlatego nie wiadomo jakim prawem czarne tekstury występują. Pogap się
w ten obrazek i powiedz że ta gra jest świetna. Co mi po tych świetnych dialogach i misjach
skoro są takie błędy...


Miałem taki sam problem, zupełnie nie wiedziałem co zrobić. Czytałem na necie o problemach GTA4 itp. i modliłem się żeby mi normalnie poszło. Włączam i tu piękne cienie (jak u ciebie). Grzebałem w ustawieniach ale nic nie pomagało. W końcu tak sobie bez powodu zmieniłem rozdzielczość z 1024x1280 (70Hz) na tą samą z 60Hz (chyba tak to się pisało). Teraz ciągle mam ten sam problem jak włączam grę ale wystarczy że zminimalizuję ją do pulpitu, zaczekam 5 sekund, przywrócę i jest normalnie bez tej zmiany rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do cieni, jest to wina serii 48.. ( też mam taką kartę) w catalyst control center ustaw mipmap level detail na max. i powinno pomóc.
Pozdrawiam

EDIT: ew, jak kolega powyżej wspomniał, zmiana częstotliwości odświeżania w grze, też pomaga, jednak będziesz jąmusiał powtarzać prawie za każdym razem gdy uruchomisz grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:53, Executor napisał:

czy ktos moze mi napisac krok po kroku jak zagrac w gta online ? nie moge zarejestrowac/zalogowac
sie na social club ...


OK,a co ci uniemożliwia logowanie na RSGC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:54, rafekx 12 napisał:

> czy ktos moze mi napisac krok po kroku jak zagrac w gta online ? nie moge zarejestrowac/zalogowac

> sie na social club ...

OK,a co ci uniemożliwia logowanie na RSGC??


co to jest RSGC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:56, Executor napisał:

> > czy ktos moze mi napisac krok po kroku jak zagrac w gta online ? nie moge zarejestrowac/zalogowac

>
> > sie na social club ...
>
> OK,a co ci uniemożliwia logowanie na RSGC??

co to jest RSGC??


Rockstar Social Games Club :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 15:56, rafekx 12 napisał:

> > > czy ktos moze mi napisac krok po kroku jak zagrac w gta online ? nie moge
zarejestrowac/zalogowac
>
> >
> > > sie na social club ...
> >
> > OK,a co ci uniemożliwia logowanie na RSGC??
>
> co to jest RSGC??

Rockstar Social Games Club :)


aaaa :P no pisze ze bledne haslo a kiedy prosze o przypomnienie nigdy nie dostaje mejla. tak samo chyba bylo z aktywacja via mail rowniez nigdy nie dostalem mejla ... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2009 o 16:00, Executor napisał:

aaaa :P no pisze ze bledne haslo a kiedy prosze o przypomnienie nigdy nie dostaje mejla.
tak samo chyba bylo z aktywacja via mail rowniez nigdy nie dostalem mejla ... ;/


Na czym masz meila założonego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować