Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Licytuję grę na Allegro i jest taka sytuacja:

Koleś normalnie zrobił sobie konto na tych wszystkich stronkach, pykał w MultiPlayera itp.

Czy ja na tych stronkach będę musiał używać jego haseł czy mogę mieć swoje? Te wszystkie klucze rejestracyjne etc... będę mógł ich normalnie używać?

Proszę o szybką odpowiedź, bo aukcja zaraz się kończy ;]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daje screena w rodzialce 1680x1050 po zainstalowaniu drugiego patcha.

moj komp to
Intel C2D 7200 2.5 GHz
Ati ASUS 3870 512MB
XP SP3


P.S. Robi3em przy misji z LJ bo przechodze drugi raz GTA

20090124181340

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kłopot. Jestem w tej misji gdzie muszę przebrać sie za lekarza i zabić goscia w szpitalu. Udało mi sie go zabić, ale odrazu po tym fbi do mnie strzela i zabija. Jak to przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie nie powinno być problemu, jeśli gość Ci ściemy nie wpuszcza ale : osobiście nigdy bym nie kupił gry z kluczem online ( jak mmorpg i takie tam )jako używki by zaoszczędzić parę złotych, bardzo często problemy przez to są, tym bardziej GTA, gdzie rejestracja jest tak schrzaniona by nie rzec poroniona, ze liczę na ok 20 % sdzans że odpalisz gre wogóle. Po pierwsze nie zarejestrujesz gry w live na ten sam klucz a nie sądzę by gość Ci swoje konto odstąpił, to samo tyczy się social clubu.... Osobiście nie polecam, ale to twoje pieniążki i Twoja decyzja....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to się przedstawia... chociaż na Allegro często sprzedają używki i ludzie biorą, to chyba działają... Ty mi dajesz 20% szans na odpalenie, inny forumowicz 100% ;] Ktoś jeszcze coś o tym wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 18:15, mr chief napisał:

mam kłopot. Jestem w tej misji gdzie muszę przebrać sie za lekarza i zabić goscia w szpitalu.
Udało mi sie go zabić, ale odrazu po tym fbi do mnie strzela i zabija. Jak to przejść?

Jak odetniesz go od sprzętu, to od razu uciekaj, zanim zaczną cię gonić.
Przed misją kup sobie kamizelkę. Dodatkowa ochrona nie zaszkodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz go zabić, wybrać shotguna, i pobawić się chwilę w Terminatora :-). Później wsiąść do samochodu policyjnego, stojącego przed szpitalem, i jak najdalej uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha. Kamizelkę mam ale w tym przypadku to mało sie przydaje:) w każdym razie dzięki:D
A jak wam sie podobał Bernie?( ten co niko myslaz że jest zdrajca).Jak go zobaczyłem to mi szczęką z szoku opadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, moje zdanie o Lost and Damned: piszą że na wyłączność Xboxa360... a to jest g**no prawda... polityka rockstar opiera się na wmawianiu właścicielom blaszaków, że nie zrobią wersji na ich platformę żeby podsycić oczekiwania, i w jakiś sposób sprawić żeby więcej osób kupiło oryginał ^^. No dobra, dodatek dodatkiem, ale rockstar powinno skupić się na wydaniu porządnego patcha optymalizującego karty grafy na PC... no bo sorry, ale zeby gra została stwozona na karty które nei istnieją? rozumiem, na elitarne karty graficzne, ale na takie ktore NIE ISTNIEJA? ja sie tak nie bawie... chciałem kupić GTA IV, ale do czasu porządnego patcha przezucam się na nowego PoP''a :) ah, i mam pytanie bo ostatnio sie nie orientuje... moze wyszedl nowy patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 18:43, gitarka napisał:

> mam kłopot. Jestem w tej misji gdzie muszę przebrać sie za lekarza i zabić goscia
w szpitalu.
> Udało mi sie go zabić, ale odrazu po tym fbi do mnie strzela i zabija. Jak to przejść?

Jak odetniesz go od sprzętu, to od razu uciekaj, zanim zaczną cię gonić.
Przed misją kup sobie kamizelkę. Dodatkowa ochrona nie zaszkodzi. :)



ja sie nie przebieralem. po porstu poszedlem, zastrzelilem ochroniarzy, odcialem, zabile fbi, i odjechalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 19:36, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie:Czy wy też macie problem z teksturami doczytującymi sie 5 m od Niko??


Czasami mam takie problemy, ale mnie to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 18:13, Lukasz924 napisał:

daje screena w rodzialce 1680x1050 po zainstalowaniu drugiego patcha.

moj komp to
Intel C2D 7200 2.5 GHz
Ati ASUS 3870 512MB
XP SP3


P.S. Robi3em przy misji z LJ bo przechodze drugi raz GTA



jak w moim poprzednim poscie wygladaja cienie po drugim patchu i ustawieniu shadow na high??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować