Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Ja pier... postanowiłem pograć trochę w GTA IV, zainstalowałem nowego patcha, wklepałem komendy do commandline.txt, a gra nadal po 5 minutach od uruchomienia traci tekstury. :/ Co prawda wydajność się zwiększyła (teraz na 1280x960 mam około 25fps, wtedy na 1024x768 ledwo miałem 20), ale i tak nie można grać. Jakieś pomysły, jak spróbować pozbyć się tego problemu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Forumowicze pomocy!!
Mam aktualnie iść,jak się dowiedziałem przez telefon na ślub Romana, ale kurde mol nie ma żadnego znacznika i nie wiem o który kosciol chodzi! Proszę pomóżcie mi i dajcie screena z miejscem tego kościoła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziule, czlowieku, nie masz lepszego zajecia niz narzekanie bez przerwy w tym temacie? ja gram w gta na gorszym kompie niz twoj, a jakos nie mam zadnych problemow, podobnie jak wiekszosc osob tutaj. tak wiec to raczej z twoja maszyna cos jest nie tak niz gra jest spartaczona - bo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:40, gogiell napisał:

Spoiler

Poczekaj aż zadzwoni Kate ;).


hmm ale to jest dziwne bo jak dzwoni

Spoiler

romek ze nastepnego dnia bedzie owa uroczystosc to wlasnie nastepnego dnia dzwoni ze bedzie nastepnego dnia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:43, lancuch napisał:

>

Spoiler

Poczekaj aż zadzwoni Kate ;).


hmm ale to jest dziwne bo jak dzwoni
Spoiler

romek ze nastepnego dnia bedzie owa uroczystosc
to wlasnie nastepnego dnia dzwoni ze bedzie nastepnego dnia ;]


bo przesypiasz, musisz wstac tak o 7-8, zaczac grac i czekac na telefon. wesele jest o 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie bo mam powód żeby narzekać , cholera przed wydaniem gry było napisane o AI policji , będzie ścigać dopiero kiedy ktoś zadzwoni na policję , a nie cholera jakaś telepatyczna policja . Trup policjanta leży koło mnie nikogo nie ma strzelę lub coś innego to od razu już mnie ściga , albo teraz jestem koło statyłu wolności , nie ma glin nic , zabijam z 2 , 3 osoby i policja już mnie gania , i na tym obszarze nie było w pobliżu żadnego gliniarza żeby słyszał lub widział :| Też nikogo nie widziałem żeby dzwonił po gliny
Cholera jedna wielka ściema z tym dzwonieniem do glin , takie zjawisko w grze nie występuje i tak samo jak w poprzednich częściach , telepatyczna policja
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy GTA 4 pójdzie mi na takim sprzęcie ( a jak pojdzie to na minimalnym czy zalecanym?)

2 GB Ram
NVIDIA Ge Force 9600GT 512MB
Windows Xp Home Edition 2002 Service Pack 3
Intel Pentium Dual CPU E2220 2.40GHz

Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol. wez pod uwage, ze slyszac strzaly, na policje moze zadzwonic ktos, kto nie znajduje sie w zasiegu twojego wzroku. takze wszystko trzyma sie kupy.

lancuch, tak, bedzie znacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy GTA 4 pójdzie mi na takim sprzęcie ( a jak pojdzie to na minimalnym czy zalecanym?)

2 GB Ram
NVIDIA Ge Force 9600GT 512MB
Windows Xp Home Edition 2002 Service Pack 3
Intel Pentium Dual CPU E2220 2.40GHz

Proszę o szybką odpowiedź

PYTAM SIĘ JESZCZE RAZ... odpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie spamuj, a po drugie nikt nie wie jak gra bedzie chodzila na takim sprzecie, po prostu jest zbyt nieprzewidywalna :P moze chodzic plyynie w srednich detalach, albo moze sie ciac na niskich, nie wiadomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam info o nowych sterownikach do ATI. Mam nadzieję, że jeszcze nikt o nich nie napisał. Wyszły one 29.01.2009r. Czy choć trochę poprawią wydajność w GTA? Napiszę później, na razie pobieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 20:15, Cubstone napisał:

Zamieszczam info o nowych sterownikach do ATI. Mam nadzieję, że jeszcze nikt o nich nie
napisał. Wyszły one 29.01.2009r. Czy choć trochę poprawią wydajność w GTA? Napiszę później,
na razie pobieram.


Z tego co czytałem to nie warto je instalować. W grach osiągają takie same bądź gorsze wyniki...a był news wczoraj o tym na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadawanie co 10 minut tego samego pytania nie przyspieszy rozwiazania problemu, a moze uzytkownikow zniechecic do odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 18:04, Assasin93 napisał:

Ja pier... postanowiłem pograć trochę w GTA IV, zainstalowałem nowego patcha, wklepałem
komendy do commandline.txt, a gra nadal po 5 minutach od uruchomienia traci tekstury.


Moze uruchom gre na ustawieniach domyslnych? Ja problemu ze znikajacymi teksturami nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować