Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Mnie też się wydaje, że tobie ta gra sprawia najwięcej problemów, takich jakie są na pirackich wersjach gry. A to zdjęcie to już widziałem milion razy nie od ciebie. Zrób zdjęcie gry z kartką papieru, na której będzie napisane np. Crew 900, to wtedy będę w stanie ci uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, zainstalowałem, gra bardzo dobra, ale ustawiłem na rozdzielczość 800x640, wszystkie detale na low i i tak strasznie tnie, komp ma 2-mce, więc jestem dość ostro wkurwi***. Mój komp: Intel Core Duo 2,0 Ghz, 3 GB Ram, GF 9300 M GS 512 VRAM, PS 3.0, jest to laptop... Czy zainstalowanie patchów poprawi płynność gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 17:22, PJ MW napisał:

jest to laptop...


To jest odpowiedz na Twoj problem - masz laptopa, a z zasady sa tam instalowane gorsze podzespoly niz w przypadku maszyn stacjonranych. Nie ma sie co dziwic, ze gra nie dziala do konca tak jak sobie mozna tego zyczyc. Zainstalowanie patcha na pewno nie zaszkodzi. Polecam tez instalacje najnowszych sterownikow do karty graficznej. I jesli to mozliwe to radze wyrzucic Viste i zainstalowac starego, poczciwego XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może nie milion razy, ale miliony razy przewijały się te zdjęcia w internecie. Nie problem jest wybrać jakieś i pokazać, jakoby dowód oryginała. Ja ci pokażę zdjęcie Ferrari Enzo i też mi uwierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 17:28, Wojman napisał:

> jest to laptop...

To jest odpowiedz na Twoj problem - masz laptopa, a z zasady sa tam instalowane gorsze
podzespoly niz w przypadku maszyn stacjonranych. Nie ma sie co dziwic, ze gra nie dziala
do konca tak jak sobie mozna tego zyczyc. Zainstalowanie patcha na pewno nie zaszkodzi.
Polecam tez instalacje najnowszych sterownikow do karty graficznej. I jesli to mozliwe
to radze wyrzucic Viste i zainstalowac starego, poczciwego XP.


Posiadam XP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 19:07, dominik11kot napisał:

Ja już przeszedłem 62 % fabułę skończyłem i trochę żałuje, że wybrałem Deal .......


Wiem nawet z jakiego powodu, ale w Revenge też za ciekawie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 16:41, Crew 900 napisał:

Proszę Bardzo :


Ktoś kto ma wersję 1.0.2.0 też niech da screena na dowód
I niech ktoś da screena z wersji 1.0.1.0 żeby pokazać co tam było przed patchem 1.0.2.0

Wyręczę kolegę: http://m.allegro.pl/item537559949_gta_iv_warszawa.galeria.537559949_1
http://allegro.pl/show_item.php?item=537559949
Jak chcesz oszukiwać, to sie postaraj i zmieniaj nazwy zdjęć:)
Pa pa piratku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tego po Crew 900 się nei spodziewalem... nieźle...'
a i Crew, powiedz mi dlaczego to co napisałem na temat policji Twoim zdaniem jest głupie?
Jest jak jest, ja zawsze jak jade cywilnym autem to musze sie zatrzymac, jak policyjnym to nie iwem bo nie probowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 19:18, Marcin08 napisał:



Chodzi o ten most, gdzie sie płaci te 5 dolców za przejazd? Jeśli jedziesz na sygnałach to cie nie zaczną gonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić grę po premierze ale czytałem wiele opinii w których strasznie narzekano na płynności rozgrywki. Czy wyszedł już jakiś patch, który to naprawia? Mój komp nie jest najmocniejszy dlatego nie chcę wydawać 100zł na grę, w której będę oglądał pokaz slajdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 19:09, Bartek 93 napisał:

Wyręczę kolegę: http://m.allegro.pl/item537559949_gta_iv_warszawa.galeria.537559949_1
http://allegro.pl/show_item.php?item=537559949
Jak chcesz oszukiwać, to sie postaraj i zmieniaj nazwy zdjęć:)
Pa pa piratku :)


heh, a mnie się długo nie mieściło w głowie skąd mu się biorą te wszystkie błędy jak policja itp bo nigdy nic z tego nie miałem. Zaczęło mi podpadać przy niemożności korzystania z kompów w kafejkach, bo po drugim patchu chyba jeszcze nie wypuścili cracka który by to naprawiał ( jak "wszechobecna" policja, pijany nicko i kilka innych kwiatków które zaskoczyły piratów na pierwszym cracku)
W sumie za to należy się R* plus, szkoda tylko że utrudniają grę a nie uniemożliwiają na jakimś etapie popchnięcie fabuły... to by dopiero czarna bandera zatrzeszczała: Jak to? Płacimy za net i nie możemy za darmo ściągać i grać? To czemu za internet płacimy? Ehh taka mentalność złodziejów ( nie wstydźmy się nazywać rzeczy po imieniu)
Pozdrawiam

EDIT: BoloMaster:nie napisałeś jakiego masz kompa, jednak jeśli sam twierdzisz że nie najlepszy, to nie kupuj gdyż żadna łatka nie poprawia póki co płynności... I wielu co uważa że ma silne ( w miarę) kompy dalej robi wielkie oczy 0_o.... Jak ja :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mi się nie chciało robić zdjęcia , pomyśleliście o tym ?

Jutro rano dam zdjęcie którego nigdzie nie znajdziecie bo będzie moje :)
Teraz ni ma czasu gdyż idę na Little Party :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować