Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 15:32, rafekx 12 napisał:

> ukonczyl ktos juz gta na 100% lub jest ktos blisko???

Ja mam 97 %....I dalej nie idzie :(

może nie spotkałeś wszystkich "przechodniów"??
wybiłeś wszystkie gołębie i unique jumpy?
wygrałeś w bilarda, qub3d, rzutki i kręgle w pełnej grze?
może też nie robiłeś wszystkich wyjść ze znajomymi?
to takie moje własne teorie, może na coś Cię to naprowadzi...
na gtasajt.pl masz pełną listę rzeczy wymaganych do 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:21, rafekx 12 napisał:

CZy może mi ktos wytłumaczyć o co chodzi z łątka umieszczoną w Click! do GTA 4??Pisze
tam łątka do GTA 4 wersja 1.0 PL??

sądząc po opisie, jest to pierwsza łatka do gry, ale chyba machnęli się przy opisie... dziwne to jest troszeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:21, rafekx 12 napisał:

Pisze tam łątka do GTA 4 wersja 1.0 PL??


Raczej jakis blad. Ale jak sie wezmie pod uwage jak wygladala sprawa z GTA: San Andreas (najpierw w Polsce wyszla wersja angielska za 250 PLN, pozniej wydano wersje PL) mozemy miec cicha nadzieje, ze polska wersja GTA IV powstanie. Wersje z napisami bardzo chetnie bym widzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć dziwny problem..

Spoiler

w ostatniej misji po skoku

nie jestem w stanie wspiąć się na helikopter mimo szaleńczego tempa naciskania spacji.. czy jest na to jakiś patent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 18:15, Ferilas de Rienne napisał:

Mam dosyć dziwny problem..

Spoiler

w ostatniej misji po skoku

nie jestem w stanie wspiąć
się na helikopter mimo szaleńczego tempa naciskania spacji.. czy jest na to jakiś patent?

jesli masz problemy naciskajac spacje, sproboj zmienic skok na inny guzik na czas tego fragmentu. mi tez nie udalo sie za pierwszym razem, ale potem juz poszlo gladko. musisz po prostu caly czas naciskac spacje, od samego poczatku sekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo miałem w tej misji problem którym było natychmiastowe boom po wskoczeniu na heli i do tego to się cały czas powtarzało...
Oczwiście wybrnełem z tego po wykonaniu dodatkowych misji no ale to inny typ buga o jakim mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 21:32, rafekx 12 napisał:

Wiesz te 33% to jest już chyba od miesiąca,wg. mnie to spolszczenie nie powstanie,wogóle
żadne nie powstanie,bo dla Cenegi nie będzie sie chciało:)


Nie bądź aż tak krytyczny ^^... prace nad spolszczeniem jakoś idą, poza tym jego twórcy poszukują dodatkowych tłumaczy do przyspieszenia prac.Więc jeśli ktoś jest na tyle mocny w angielskim to niech wesprze twórców a będzie miał satysfakcje z pomocy polskim fanom GTA ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Więc jeśli ktoś jest na tyle mocny

Dnia 08.02.2009 o 21:53, jojtos napisał:

w angielskim to niech wesprze twórców a będzie miał satysfakcje z pomocy polskim fanom
GTA ;P.


I uścisk dłoni prezesa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to troszkę nie na temat ale .... zauważyliście moze kiedyś jak wygląda NRG 900 RR na pudełku od gry a jak w samej grze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 22:31, dominik11kot napisał:

Wiem, ?e to troszke nie na temat ale .... zauwa?yliście moze kiedyś jak wygląda NRG 900
RR na pude3ku od gry a jak w samej grze ??

Wygląda to tak. Wersja na pudełku, jak już by się naprawdę uwziąć jest minimalnie inna, ale to dlatego, że jest rysowana więc to oczywiste ;)

20090208232451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w ścieżce dźwiękowej, brak jest chyba jedynego zespołu "ze wschodu" jakiego znam - N.R.M. :/. Wiem, że to białoruski zespół, ale do klimatu pasuje... A jest lepsze od tego pseudo rocka zza Buga. http://www.youtube.com/watch?v=HwYF5umXKd0
No i problemem jest to, że nie mogę sobie nawet mp3 wgrać do Indp. FM bo coś mi nie działa -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 13:13, gogiell napisał:

No i problemem jest to, że nie mogę sobie nawet mp3 wgrać do Indp. FM bo coś mi nie działa
-_-


Muszisz ten mp3 wrzucic do folderu moje dokumenty\Rocstar Games\GTA IV\User music A nastepnie w grze w opcjach przeskanowac ten folder i muzyka bedzie. Jedyny problem jest taki, a przynajmniej u mnie wystepuje to taki, ze jak korzystam z Independence FM to mi sie gra potafi zawiesic i wyjsc do systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2009 o 13:20, Wojman napisał:

Muszisz ten mp3 wrzucic do folderu moje dokumenty\Rocstar Games\GTA IV\User music A nastepnie
w grze w opcjach przeskanowac ten folder i muzyka bedzie. Jedyny problem jest taki, a
przynajmniej u mnie wystepuje to taki, ze jak korzystam z Independence FM to mi sie gra
potafi zawiesic i wyjsc do systemu.


Wrzuciłem, skanowanie trwa dosłownie ułamek sekundy i nadal nie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować