Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Kurde , przez niektóre szyby można wiele zobaczyć xD


PS.
W patchu 1.0.2.0 ma ktoś taki problem że Dwayne nie dzwoni do was ?
Kurde , chcę mieć stan przyjaźni wszystkich na 100% a nie mogę bo on musi pierwszy zadzwonić

20090218213814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:39, Crew 900 napisał:

Kurde , przez niektóre szyby można wiele zobaczyć xD


PS.
W patchu 1.0.2.0 ma ktoś taki problem że Dwayne nie dzwoni do was ?
Kurde , chcę mieć stan przyjaźni wszystkich na 100% a nie mogę bo on musi pierwszy zadzwonić


Jak nie możesz(lol), nie ma musu, żeby ktoś do ciebie dzwonił...możesz samemu dzwoniąc nabić 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że przez to okno widać coś, co jest za nim. Tak przynajmniej twierdzi Crew. Ogółem, to odbija się jakiś budynek od oka, ale przecie wg Crewa, jest to bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 12:32, mateuszencja napisał:

Teraz takie pytanie zadam. Czy jak zainstaluje się mody to gra w MultiPlayer się zablokuje
(Będą błędy z powodu modów)?

A jakie ty chcesz mody wgrywać do "IV" ??? i po co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 12:32, mateuszencja napisał:

Teraz takie pytanie zadam. Czy jak zainstaluje się mody to gra w MultiPlayer się zablokuje
(Będą błędy z powodu modów)?


Właśnie, jakie? Znalazłeś może jakieś mody na nowe ubrania? Albo zmiane fryzur, tatuaże? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:12, Ecko09 napisał:

> Teraz takie pytanie zadam. Czy jak zainstaluje się mody to gra w MultiPlayer się
zablokuje
> (Będą błędy z powodu modów)?

Właśnie, jakie? Znalazłeś może jakieś mody na nowe ubrania? Albo zmiane fryzur, tatuaże?
:]



www.gtasite.pl

Tam masz mod np: na prawdziwe nazwy aut. Tylko czytałem na jakiejś stronie, że uprzednio trzeba jakiś plik podmienić przed wgrywaniem modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiem, że zapewne moje pytanie już się gdzieś przewinęło, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie. Czy przy zakładaniu konta Games for Windows Live jako państwo nadal trzeba podawać np. Wielką Brytanię czy Polska jest już obsługiwana? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 11:02, Deshirey napisał:

Czy przy zakładaniu konta Games for Windows Live jako państwo nadal trzeba
podawać np. Wielką Brytanię czy Polska jest już obsługiwana?


Z tego co pamietam to juz nie trzeba podawac podczas rejestracji informacji skad sie pochodzi. Jednak Polska nadal formalnie nie jest na liscie krajow, w ktorym obslugiwana jest usluga Games for Windows, dlatego warto jesli nadal trzeba podawac region trzeba wybrac jakis kraj, w ktorym ta usluga jest dostepna jak np. Irlandia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... To mój pierwszy post na tym forum... Więc powiem, że gra wymiata, specjalnie do niej kupiłem nowego kompa, żeby mi poszła na full. A jeżeli chodzi o bugi to jeszcze się z nimi nie spotkałem. Może jak będę ją przechodził 3 raz to się dokładniej przyjżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy GTA trzeba koniecznie rejestrować w necie w tym serwisie Windows Live? Czy może wymaga tego tylko rozgrywka Multiplayer? Planuję kupno a na jedynym kompie, na którym mi pójdzie nie mam neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 19:28, Gufs napisał:

Planuję kupno a na jedynym kompie, na którym mi pójdzie
nie mam neta...


Z tego co wiem jak sie nie ma neta to tez mozna w GTA IV grac. Trzeba tylko gre aktywowac, ale mozna to zrobic np. w kafejce internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dwa alony jeden ze ścigaczami a jeden z szybkimi autkami. Zna ktoś może jeszcze jakieś salony?

Aha mógłby mi ktoś zaznaczyć na mapce gdzie był ta miejscówka z takim fajnym autkiem podobnym to lamborginhi. Tam na tym placyku jeszcze jakiś ścigacz stał. Wiem że to miejsce się pokazywało jak się wykonało wszystkie misje dla tego geja (co chodził w różowych ubraniach).

20090220214631

20090220214647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować