Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Ta , szczególnie można się o tym przekonać na drugiej wyspie gdzie na każdym prawie skręcie , lub wejściu do metra stoją gliniarze z M4 , oraz na dachach ze snajperkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 16:08, Crew 900 napisał:

Ta , szczególnie można się o tym przekonać na drugiej wyspie gdzie na każdym prawie skręcie
, lub wejściu do metra stoją gliniarze z M4 , oraz na dachach ze snajperkami

Nie wierzysz? Chcesz rzucę mapką i ci zaznaczę jak chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super grałem sobie , potem w trakcie gry włączyłem sobie multi , trochę pograłem , wyszedłem z gry , teraz chcę załadować sejva i co ? Loading failed :|
Super po prostu bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:53, Crew 900 napisał:

Super grałem sobie , potem w trakcie gry włączyłem sobie multi , trochę pograłem , wyszedłem
z gry , teraz chcę załadować sejva i co ? Loading failed :|
Super po prostu bosko



No toi niefart. Ja bym się ostro zdenerwował gdyby to był save po jakiejś waznej trudnej misji.
Ile % daje zestrzelenie wszystkich flying rats?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 20:23, Crew 900 napisał:

Jak wyliczyłem to chyba 10 % .
Kurde miałem 95 % gry i takie jaja :|


Miałem podobnie przeszedłem całą grę i miałem prawie 100% save ... Pewnego pięknego popołudnia padł mi dysk ihaa normalnie xd. i wszystkie dane poszły się walić. W tym save np. z GTA IV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, hm, hm.. dziś dostałem GTA, i tak naprawdę instalacja strasznie nie przebiegła. Z tym że konto na live miałem wcześniej, no ale nie o tym. Grę włączyłem, od razu nowe patche, ustawienia ustawione, zaczynamy grę. I cholera.. gra jest świetna. Tak tętniącego życiem i realnego miasta nie widziałem na oczy.. gra mnie zaskakuje, podoba mi się strasznie a gram dopiero ok 3h. Naprawdę, świetna gra, najlepsza część GTA. Do tego genialne dobrany bohater - Nico jak najbardziej mi tu pasuje :) A z grą w ogóle problemów nie mam.

W sumie.. to jeden. Te cienie - Boże, co z nimi nie zrobię, wyglądają okropnie, szczególnie jak jadę pod tymi szynami ;x obok pierwszego sklepu z ciuchami - po prostu tragedia. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 23:03, Arkads napisał:

Da się coś z tym zrobić?


nic a nic, zazalenia kierowac do R*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2009 o 14:29, Lukasz924 napisał:

obz tak dalej. Kolejny zadowolony gracz z GTA IV. Ja tez nie mialem problemow z gta i
git.

Jak już wyszły patche, to nie masz. W dniu premiery nie można było grać, bo gra była tak spartoczona, że spowalniała na maszynie która normalnie bez problemu dźwiga Crysisa czy Far Cry 2 na pełnych detalach.

Dopiero po wydaniu nowych sterowników do kart było w porządku. Chociaż trzeba przyznać że znikających tekstur nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2009 o 20:18, Citkowsky napisał:

Ile % daje zestrzelenie wszystkich flying rats?


Zestrzelenie wszystkich gołębi daje 2,5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 14:46, Cubstone napisał:


> Ile % daje zestrzelenie wszystkich flying rats?

Zestrzelenie wszystkich gołębi daje 2,5%.



To jeszcze tylko 195 gołebi:P Chyba nie chce mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 15:46, Crew 900 napisał:

Jakie 2.5 % ? Zestrzelenie daje 10 % gry
Wszystko u siebie zrobiłem w grze i było 90 % tylko gołębie zostały


Nieprawda. Ja mam 95% i zostały mi skoki oraz gołębie. Nie sprzeczałbym się za bardzo, gdybym nie miał pewności, ale widziałem na kilku stronach listę ukończenia gry na 100% i za gołębie widniał wynik 2,5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem filmik z "ikspudłowej" wersji GTA IV i było tam coś takiego jak serce miasta (taka jakby wieża), czy w wersji PC jest to?
I druga sprawa: na ym samym filmiku zobaczyłem, że w taksówce można wybrać dokładną lokalizacje (dowolny punk na mapie) jako cel podróży. Jestem ślepym kiepem, czy w wersji na PC jest tylko możliwość jazdy do "specjalnych" obiektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować