Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2009 o 22:09, Carnage13 napisał:

No już sam styl gry mi się podoba taki hem.... Hardkorowy xd. Wiesz gangi motocyklowe
etc. Ale ta optymalizacja w GTA IV to masakra. Ale powiem szczerze że pomimo tej zrąbanej
optymalizacji praktycznie zakochałem się w tej grze. jest to najlepsza gra w jaką życiu
grałem :P


Dokładnie. Ale ciekawią mnie motory w L&D, podobno steruje się nimi teraz trudniej, a powinno być łatwiej, w końcu większość misji wykonuje się na motocyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu słyszałem że jest łatwiej że niby ten Johnny Klebitz jest bardziej wprawiony od Niko przez co znacznie łatwiej steruje się na motorach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:21, Carnage13 napisał:

A ja znowu słyszałem że jest łatwiej że niby ten Johnny Klebitz jest bardziej wprawiony
od Niko przez co znacznie łatwiej steruje się na motorach :P


Tak miało być, ale podobno jest odwrotnie. Co ny nie było, nowy bohater jest fajny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:27, Carnage13 napisał:

Nie wiem widziałem tylko na trailerach , a poza tym nie mam xbox''a więc nie pogram...
zostaje mi pecetowa wersje GTA IV


Ja niestety tak samo. Oby więcej dodatków do GTA IV i również na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wiele łatwiej się jeździ motorem. Bardzo płynnie, łatwiej skręcić i trudniej spaść. Rządzą wyścigi, w których możemy się nawalać kijami bejsbolowymi. A air hockey naprawdę jest trudny, albo ja nie umiem grać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:34, Carnage13 napisał:

Myślę że i tak zrobią ten dodatek na PC bo to się im opłaci gdyż nieźle na tym zarobią.


Skoro na X360 kosztuje 120 zł, to na PC pewnie będą sprzedawali za około 80 zł. Czy ja wiem czy aż tyle wart jest ten dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:40, Kraju92 napisał:

> Myślę że i tak zrobią ten dodatek na PC bo to się im opłaci gdyż nieźle na tym zarobią.


Skoro na X360 kosztuje 120 zł, to na PC pewnie będą sprzedawali za około 80 zł. Czy ja
wiem czy aż tyle wart jest ten dodatek.


120 zł? jezzzu, gdzie ty tyle widziałeś?.... Najpierw się upewnij co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:57, Kraju92 napisał:

> 120 zł? jezzzu, gdzie ty tyle widziałeś?.... Najpierw się upewnij co piszesz...


Może tutaj: http://sklep.wirtus.pl/produkt/422291 ???

Jezus maria. Przecież to istne ździerstwo jest xD. Kupując M$ pointsy kartą, jest o WIELE taniej. Ba nawet na allegro jest za 80 1600pkt. ;) Kupując kartą zejdziesz poniżej 80 zł. Gdyby kurs dolara był mniejszy, to punkty tez można by było kupić za mniej niż 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce umówić Niko na randkę z Alexandrą Chilton z www.craplist.net.. Mam tylko jeden problem - brak linka "contact me", który rzekomo powinien być na jej stronie. Chyba, że oślepłem albo coś przeoczyłem, jakieś wzkazówki?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze to jest watek o GTA IV w wersji na PC. Wiec co nas interesuje gdzie i za ile mozna kupic dodatek do gry na konsole? Konsolowa wersja GTA IV ma swoj wlasny watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszedł jakiś nowy patch od tego 2 ?? Bo ja mam cały czas problemy z grą na kompie:
Pentium D 2,8 ghz
2 gb ram
radeon 3850 512mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować