Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Nic to nie da , też kilka razy nie mogłem się zalogować do Social Clubu , wtedy po prostu w trybie offline pracowało , następnego dnia już mi działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne te misje rozpoczynające się od Find Cop Car. Przed chwilą z 2 gwiazdek urosło mi do 5 i przez 5 minut uciekałem policji. Teraz ta fura tak zmarnowana że to hohoho ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wątek główny, zrobiłem dodatkową misję wyścigów, kradzieży aut. Co jeszcze oprócz zestrzelenia 200 flying rats moge zrobic aby miec 100%? Mieli byc ludzie z dodatkowymi misjami na ulicach i nikogo coś nie ma. Juz nie mam pomysłów. Zrobiłem tez misje dla Little Jacoba co trzeba bylo paczki dostarczać. Mam obecnie 74,9%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 23:17, Citkowsky napisał:

Mieli byc ludzie z dodatkowymi
misjami na ulicach i nikogo coś nie ma.


Sa, sa tylko trzeba ich poszukac co wcale trudne nie jest. Dostepni oni sa zazwyczaj

Spoiler

w porze wieczornej i nocnej

, a na radarze sa zaznaczeni jako niebieskie ludziki. Pojezdzij po miescie i poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działało tak dalej Social Club nie działa :/

Może jakaś rada na to jest? Kurde, no chciałem wypróbować multi albo chociażby wysłać na serwer filmik, a tu się okazuje, że dupa po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja np musze osiągnać u bruciego 70% jego przyjaźni to czy jak pojade z nim wiecej niż w jendo miejsce otrzymam więcej %, czy to sie nalicza tylko jak po niego podjade i nie jest wazne gdzie bedziemy i iel razy pic, bawic sie etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:04, Crew 900 napisał:

Tu masz wszystko opisane kto co lubi i gdzie
http://www.gta4.net/friends-and-girlfriends/


Mi tylko chodzi o to czy jak pojade np zjeść i na kręgle to czy osoba będzie mnie lubić wiecej o np 10% niż jak bym z nia poszedł tylko coś zjeść 5%? Czy to się jakoś kumuluje? Czy bez znaczeia czy pójdizemy razem i pić, i jeść i na bilard będzie to tylko 5%, a następne 5% dopiero przy następnym spotkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 18:51, mateuszencja napisał:

Ktoś ma może pomysł jeszcze co można zrobić, żeby ten głupi Social Club zalogował mnie
do trybu Online?



wpisać poprawne dane (login i hasło) oraz podłączenie do internetu. Jezeli nadal nic to może jakiś firewall ci blokuje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować