Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Siema mam takie pytanie czy da sie w gta podnieść jadąc motorem tylne i przednie koło jakimi klawiszami to zrobić? Da sie otworzyć bagarznik w samochodach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 08:56, Wojtek_17 napisał:

Siema mam takie pytanie czy da sie w gta podnieść jadąc motorem tylne i przednie koło
jakimi klawiszami to zrobić?


Nie wiem, nie probowalem wiec ciezko mi jest powiedziec.

Dnia 09.03.2009 o 08:56, Wojtek_17 napisał:

Da sie otworzyć bagarznik w samochodach ?


Z tego co sie orientuje nasza postac nie moze otwierac bagaznika w samochodach. Mozna sie za to spotkac z taka sytuacja, ze jakis NPC otwiera bagaznik i cos do niego wklada albo wyjmuje. Czasami gdy mamy stluczke to bagaznik sie otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie tak... spróbuj tam lewymi ctrl i altem, one powinny podnosić. Dawno nie grałem więc nie pamiętam, ale na 99%. A jeśli się nie uda to może strzałkami dolną i górną. Ale raczej właśnie lewy ctrl i alt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem dzisiaj od kumpla GTA IV (jego kuzyn sobie kupił grę i mu nie działała, więc pożyczył kumplowi na czas nieokreślony :P). Napiszę tak, gra jest genialna, jednak tylko na konsole, bo na PC nie ma sensu grac. Dlaczego? Niby dało się u mnie grac na średnich detalach, ale jestem przyzwyczajony do płynnek animacji w grach, więc granie w GTA IV jest dla mnie męką (zrobiłem parę screenów jak to u mnie wygląda http://www.xfire.com/screenshots/mac0cry/ ). Druga sprawa, to to, że samochody się praktycznie u mnie nie niszczą. Pędzę 100 km/h i uderzam w jadący na przeciwko samochód. Co się dzieje? Zbijają się lampy i trochę zderzak wygniata, to wszystko. Na gameplayach widziałem, że model zniszczeń był niezły, więc dlaczego u mnie taki kwas jest? Sam gameplay jest super, z kolegą to prawie się... nie ważne :P GTA IV kupię, ale nie na PC. Nie zamierzam przeklinac tak pięknej gry, więc zagram jak będę miał w przyszłości next gena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 20:44, Mac Cry napisał:

Napiszę tak, gra jest genialna, jednak tylko
na konsole, bo na PC nie ma sensu grac. Dlaczego? Niby dało się u mnie grac na średnich
detalach, ale jestem przyzwyczajony do płynnek animacji w grach, więc granie w GTA IV
jest dla mnie męką


Zaraz, zaraz... Nie ma sensu grac, bo u Ciebie ledwo co chodzi na srenich detalach? To ja powiem w ten sposob - w GTA IV warto grac, bo u mnie na kompie chodzi bez problemu i plynnie na wysokich i bardzo wysokich detalach. W sumie z tego co widze na Twoim kompie ta gra powinna dzialac bez problemu na wysokich i plynnie, chyba ze jest to laptop, wtedy faktycznie gra na tej konfiguracji moze przycinac.

Dnia 11.03.2009 o 20:44, Mac Cry napisał:

(zrobiłem parę screenów jak to u mnie wygląda http://www.xfire.com/screenshots/mac0cry/
). Druga sprawa, to to, że samochody się praktycznie u mnie nie niszczą.


I dlatego na konsolach jest to genialna gra, a na PC juz nie? :) Co do modelu zniszczen to sie zgadzam, ale spojrz na to z drugiej strony. Bylaby niezla afera jakby sie okazalo, ze samochody niszcza sie bardzo realistycznie. Jak znam zycie zaraz by sie ktos przyczepil, ze Rocstar znow przelamuje tematy tabu.

Dnia 11.03.2009 o 20:44, Mac Cry napisał:

GTA IV kupię, ale nie na PC.


Ja tam GTA IV kupilem w wersji na PC i nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 21:32, Wojman napisał:

Zaraz, zaraz... Nie ma sensu grac, bo u Ciebie ledwo co chodzi na srenich detalach? To
ja powiem w ten sposob - w GTA IV warto grac, bo u mnie na kompie chodzi bez problemu
i plynnie na wysokich i bardzo wysokich detalach. W sumie z tego co widze na Twoim kompie
ta gra powinna dzialac bez problemu na wysokich i plynnie, chyba ze jest to laptop, wtedy
faktycznie gra na tej konfiguracji moze przycinac.

Chodziło o mnie ;] To oczywiste, że jak komuś działa pięknie, to dlaczego na PC nie może zagrac? A ja i tak przymierzam się do kupna konsoli, więc poczekam trochę i nie będę męczył się na piecu. Nie, nie mam laptopa. Ja w sumie dziwię się, że tobie tak ładnie chodzi. Niby masz lepszą kartę, ale ten procek... Cóż może jakbym spatchował GTA i zrobiła formata (daawno nie robiłem) to może lepiej by było. No nic, myślę że do wakacji wytrzymam bez GTA IV ;]

Dnia 11.03.2009 o 21:32, Wojman napisał:

I dlatego na konsolach jest to genialna gra, a na PC juz nie? :) Co do modelu zniszczen
to sie zgadzam, ale spojrz na to z drugiej strony. Bylaby niezla afera jakby sie okazalo,
ze samochody niszcza sie bardzo realistycznie. Jak znam zycie zaraz by sie ktos przyczepil,
ze Rocstar znow przelamuje tematy tabu.

Umiesz ty czytac ze zrozumieniem? Gra w ogóle jest genialna, ale na PC (przynajmniej u mnie) zbiera punkty karne, więc automatycznie staje się gorsza od wersji konsolowej, jednak mimo to jest to gra genialna. A jeśli idzie u model zniszczeń, to na screenach i gameplayach widziałem, jak po uderzeniu czołowym gniotła się blacha i takie tam. U mnie tego nie ma, więc co jest?

Dnia 11.03.2009 o 21:32, Wojman napisał:

Ja tam GTA IV kupilem w wersji na PC i nie zaluje.

Ale jakbyś miał konsolę, to pewnie byś na nią kupił GTA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 22:57, Mac Cry napisał:

Cóż może jakbym spatchował GTA i zrobiła
formata (daawno nie robiłem) to może lepiej by było.


Patcha sciagnij i zainstaluj obowiazkowo, jesli dobrze pamietam to nie wazy on duzo, a kilka rzeczy poprawia. Patcha do wersji 1.0.2.0 mozesz sciagnac np. z tego linku:

http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=G

Dnia 11.03.2009 o 22:57, Mac Cry napisał:

Ale jakbyś miał konsolę, to pewnie byś na nią kupił GTA ;]


A wiesz, cos w tym jest. Kupilem GTA: Liberty City Stories na PSP. Mowiac szczerze GTA IV mi sie bardzo podoba, natomiast GTA na PSP jakos ne bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 08:18, Wojman napisał:

Patcha sciagnij i zainstaluj obowiazkowo, jesli dobrze pamietam to nie wazy on duzo,
a kilka rzeczy poprawia. Patcha do wersji 1.0.2.0 mozesz sciagnac np. z tego linku:

http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=G

Dzięki za link, muszę pożyczyc jeszcze raz GTA od kumpla bo dziś oddałem, na szczęście gry jeszcze nie odinstalowałem.

Dnia 12.03.2009 o 08:18, Wojman napisał:

A wiesz, cos w tym jest. Kupilem GTA: Liberty City Stories na PSP. Mowiac szczerze GTA
IV mi sie bardzo podoba, natomiast GTA na PSP jakos ne bardzo.

Trudno porównywac GTA IV z GTA: LCS na PSP, bo to prawie co innego (to samo założenie, ale zupełnie inna platforma, wykonanie etc.). Zagraj w GTA IV na jakiejś dużej konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>..............


Ciekawe to co mówisz o modelu zniszczeń bo w mojej ocenie jest on po prostu genialny. Istne arcydzieło.
A przy czołówkach z dużymi prędkościami uszkodzenia są przednie, od pogniecionego dachu poprzez wgniecenie calej maski aż do podszybia aż na wybuchu baku z paliwem skończywszy. Model zniszczeń potestuj sobie na magicznej zbugowanej huśtawce. Coś pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do osób w temacie.
Mam problem z podłączeniem kierownicy tak aby działała bezproblemowo w GTA IV.
Dodałem ten argument w ścieżce z ikony gry na pulpicie ale dalej coś nie halo, niby moge kręcąc kierownicą zmieniać kierunek ,,iścia" postaci ale w autach nic się nie dzieje.

Moja kierownica to Logitech MOMO Racing z zainstalowanym programem Logitech Profiler.
Prosilbym obeznanych w tym temacie o szczegółową instrukcję co i jak po kolei robić.

____________________________
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 11:25, Citkowsky napisał:

Mam wielką prośbę do osób w temacie.
Mam problem z podłączeniem kierownicy tak aby działała bezproblemowo w GTA IV.
Dodałem ten argument w ścieżce z ikony gry na pulpicie ale dalej coś nie halo, niby moge
kręcąc kierownicą zmieniać kierunek ,,iścia" postaci ale w autach nic się nie dzieje.

Moja kierownica to Logitech MOMO Racing z zainstalowanym programem Logitech Profiler.
Prosilbym obeznanych w tym temacie o szczegółową instrukcję co i jak po kolei robić.

____________________________
Z góry dziękuję.


z tego co słyszałem, na chwilę obecną nie ma możliwości grania na kierownicy w GTA 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 12:59, Noobio napisał:

>>.............


To źle słyszałeś. Nie wprowadzaj ludzi w bląd jak do końca nie wiesz.


Proszę bardzo. Oto co dał nam najnowszy patch sprzed miesiąca:

° Urządzenia działające w trybie direct input zostały zablokowane. Można z nich korzystać tylko poprzez wpisanie w wierszu poleceń komendy "-usedirectinput".
° Obsługiwane kontrolery:
- Logitech Dual Action
- Logitech RumblePad 2
- Logitech Cordless RumblePad 2
- Saitek P2500
° Obsługiwane kierownice:
° Uwaga: funkcji przycisków nie da się zmienić, użytkownik może to zrobić jedynie poprzez oprogramowanie udostępnione przez producenta.
- Logitech G25 Racing Wheel
- Logitech Wingman Formula GP Wheel
- Logitech MOMO Racing
- MOMO Force
- Driving Force Pro
- Driving Force

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 13:32, Crew 900 napisał:

Cały czas trujesz o tym , nie działa to nie działa odpuść sobie


Z takimi odpowiedziami to zapraszam na inne forum. Drugi raz się o to chłopcze dopiero pytam. Jak nie znasz rozwiażania tego problemu to najlepiej się w tej kwestii nie wypowiadaj tak jak zresztą ci to Wojman tłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku , trujesz cały czas o tym . I jesteś agresywny do tego.
Było ci wytłumaczone jak tą komendę i gdzie wpisać , nie podziałało .
Zresztą jak sam piszesz że działa ci jak kierujesz głównym bohaterem , ale w samochodach już nie działa
Widać , że wina gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 13:40, Crew 900 napisał:

Człowieku , trujesz cały czas o tym . I jesteś agresywny do tego.
Było ci wytłumaczone jak tą komendę i gdzie wpisać , nie podziałało .
Zresztą jak sam piszesz że działa ci jak kierujesz głównym bohaterem , ale w samochodach
już nie działa
Widać , że wina gry



Wina ustawień, dlatego liczę, że ktos ma taka samą kiere co ja i już się z tym uporał.

truje cały czas? hmm, ledwie drugi post w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na screenach i gameplayach wszystko wyglądało tak jak w twoim opisie, czyli super. U mnie tego nie było, dlatego taki zdziwiony byłem.

MTSMAFIOSO=> Dzięki, ale nie skorzystam, bo grę oddałem :/ Kupię w przyszłości na jakiegoś next gena (myślę, że w wakacje się uda) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować