Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2009 o 21:38, zadymek napisał:

> > >
>
> Ja nie zmieniam nigdy sterowania w grach ;P Gram na domyślnych zawsze.
Przeciętniak się znalazł;P



ja w sumie w GTA IV zmieniłem tylko ustawienia jeżeli chodzi o wybór stacji radiowej i chyba to w sumie wszystko:)
A tak marze zeby kierownice podłączyć i pomykać autkiem a tu lipka bo mam problem z ustawieniem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 14:26, Kizibono napisał:

Twoje błędy mam głęboko w D mówię jak gra mi działa i że nie narzekam...


Bardzo opóźniona odpowiedź na posta o numerze 10116 do Kizibono:

Jeśli nie jesteś częścią rozwiązania stanowisz część problemu! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś napisać ,bądź dać linka do jakiegoś poradnika instalacji? to co dostałem i znalazłem to ,albo na xboxa, albo czarna magia...dodam że to moja 1 gra na Windows Live ,więc nie mam o tym zielonego pojęcia...co trzeba zainstalować ,zarejestrować itp.? z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale mój 10 letni kuzyn sobie z tym dał radę. Musisz założyć konta, tam gdzie Ci każe instalator. I później iść wg wskazówek instalatora, czytaj uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z GTA IV. Otóż jak tylko wciskam klawisz na klawiaturze gra mi się przycina na momencik, poza tym chodzi płynnie. Jestem pewien ze spowodowane jest to wciskaniem klawiszy, bo jak wciskam szybko na przemian dwa przyciski gra się tnie niemiłosiernie. Mam system Windows 7, proc C2D E8400, 2x Radeon 4850, klawiatura pod USB. Na Viście nie miałem takich problemów, może ktoś wie czym to jest spowodowane i jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 11:42, rirson napisał:

Witam ma ktoś może save w drugim mieście obojętnie gdzie aby było już 2 miasto z góry
THX.

To jest drugie miasto? Całą grę ukończyłem i jeszcze nigdy nie byłem w drugim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że muszę zarejestrować się na Social Club i Windows LIVE ,z tym że...w Windows LIVE muszą mieć konto na np. Wielką Brytanię (Bo Polski nie obsługuje) ,ale w Social Club też muszę na inny kraj się rejestrować? no i czy tych kont nie trzeba ze sobą łączyć, czy coś...? i ost. czy od Windows LIVE nie trzeba nic instalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 13:31, MTSMAFIOSO napisał:

Zmień system?
W końcu to jeszcze beta, i nikt Ci nie gwarantuje że będzie w pełni sprawny.

Tak po za tym używanie bety nie zostało już zawieszone?


Pomogła instalacja pierwszego patcha. Poza tym wydawanie kluczy do bety zostało zakończone ale system jest do użycia zdaje się do lipca czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 14:03, KinggAdek napisał:

Wiem że muszę zarejestrować się na Social Club i Windows LIVE ,z tym że...w Windows LIVE
muszą mieć konto na np. Wielką Brytanię (Bo Polski nie obsługuje) ,ale w Social Club
też muszę na inny kraj się rejestrować? no i czy tych kont nie trzeba ze sobą łączyć,
czy coś...? i ost. czy od Windows LIVE nie trzeba nic instalować?


Dobrze by było, gdybyś w Social Club ten sam kraj podał co w GFW. Poza tym, musisz i Social Club i Games for Windows mieć zainstalowane. A co do łączenia to nie wiem. Ja nie mam kont połączonych i gram bez problemu (powiedzmy...) na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:10, MTSMAFIOSO napisał:

Jest poprawa FPS''ów między Vista/Win7?
Jeśli tak, to czy duża jest to różnica?


Obecnie mam wszystko ustawione na max i gra się nawet nie zająknie podczas gdy na Viście na ustawieniach najwyższych można było odczuć pewien dyskomfort, wieczorem może zapuszczę benchmarka to podam wyniki, a z Visty można znaleźć w którymś z moich poprzednich postów w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, jak słyszę gry-online to mi wszystkie "narzędzia" hackerskie biją w folder i warczą: "użyj mnie!"... Ja wiem że gry-online to:
czytaj artykuł= zapłać sms
ściągnij oficjalną, darmową łatkę=zapłać sms
obejrzyj recenzję= zapłać sms
trainer=zapłać sms
jedyne za co mają prawo pobierać opłaty to poradniki, które imho są profesjonalnie wykonane i autorom należy się jakaś zapłata...o ile oś dostają za swoją pracę :)

Ciekawe ile im "pomazali" za ten plebiscyt, bo GTA IV pomimo że jest świetne, to za żadne pieniądze nie klasyfikuje się na grę roku - launch i problemy jakie występują do tej pory klasyfikuje ją na "malinę roku" - zaraz obok Empire: Total War
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować