Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Kurcze, na filmikach w necie, widziałem że taką huśtawkę, która wyrzuca nas, razem z samochodem, wysoko w powietrze, gdzie ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 11:45, Miniu napisał:

> Myszka świruje bez patchy i z patchem. Co zrobić. swiruje - kręci się przeciwnie
do ruchu
> wskazówek zegara kamera i trzeba cały czas kontrować, co prawie uniemożliwia grę.

Masz podpiety do kompa jakis inny kontroler? Odlacz go jak wlaczasz gre .
Jakies problemy z kamera byly tez jak ktos cracka uzywal - takie zabezpieczenie antypirackie
.

Kierownica!! Kurczę zapomniałem, wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jak zmienić, znaczy przeskoczyć na kolejny utwór we swoim radio w GTAIV? Zdawało mi się, że pomoc mi mówi iż służy do tego klawisz "B" i "N" (nawet w kontrolce sprawdziłem), ale...to nie działa :|. Naciskam "N" i nie chce mi zmieniać piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 12:56, Osiol napisał:

Pytanie, jak zmienić, znaczy przeskoczyć na kolejny utwór we swoim radio w GTAIV? Zdawało
mi się, że pomoc mi mówi iż służy do tego klawisz "B" i "N" (nawet w kontrolce sprawdziłem),
ale...to nie działa :|. Naciskam "N" i nie chce mi zmieniać piosenki.

W opcjach audio musisz przestawić w opcjach typ słuchania muzyki. Domyślnie jest chyba ustawiony na "Radio" przez co twoje mp3 jest odtwarzane po kolei, i to z przerwami na reklamy (!). Dopiero po przestawieniu tej opcji będziesz mógł zmieniać utwory.
Aha, i to chyba dotyczy TYLKO radia z Twoimi mp3. W pozostałych nie będziesz mógł przestawiać utworów.
W razie czego zajrzyj do instrukcji. Ja właśnie z niej tego się dowiedziałem. Czasami jednak przydaje się ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 17:53, crash807 napisał:

Ja nie mogę... nie da się już grać po sieci...

Jakiego oni jeszcze moda nie wymyślą...


To nie jest dobre ale tragiczne przez takich ludzi traci się sens gry i jak R* czegoś z tym nie zrobi to będzie krucho z tym multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 17:53, crash807 napisał:

Ja nie mogę... nie da się już grać po sieci...

Jakiego oni jeszcze moda nie wymyślą...


Inny jestem czy co :|? Nie widzę w tym nic dziwnego

Chyba, że chodzi o Statue of Liberty nie na własnym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 22:03, Mateuszencjowaty napisał:

Inny jestem czy co :|? Nie widzę w tym nic dziwnego

Chyba, że chodzi o Statue of Liberty nie na własnym miejscu

Jakbyś grał po sieci to byś zrozumiał o co chodzi :(
Niestety, ludzie się bawią w głupoty, kiedy ty chcesz normalnie pograć.
BTW. Da się już sensownie grać w sieci? Wcześniej jak wbijałem na Cops and Crooks, przy 5 graczach wywalało mnie z komunikatem "Twój komputer jest za słaby" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 22:17, Kirabaxior napisał:

Jakbyś grał po sieci to byś zrozumiał o co chodzi :(
Niestety, ludzie się bawią w głupoty, kiedy ty chcesz normalnie pograć.
BTW. Da się już sensownie grać w sieci? Wcześniej jak wbijałem na Cops and Crooks, przy
5 graczach wywalało mnie z komunikatem "Twój komputer jest za słaby" ;/


Gram po sieci od czasu do czasu, ale nie widziałem czegoś takiego jeszcze :|
A co do tego, że komputer za słaby, to nie tylko Ty. Mi też wywala ten błąd czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 22:20, Mateuszencjowaty napisał:

Gram po sieci od czasu do czasu, ale nie widziałem czegoś takiego jeszcze :|
A co do tego, że komputer za słaby, to nie tylko Ty. Mi też wywala ten błąd czasem

A na jakich trybach grasz? Bo o ile DM dobrze mi działa, to już te "lepsze" tryby działać nie chcą przy większej ilości graczy niż 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 17:53, crash807 napisał:

Ja nie mogę... nie da się już grać po sieci...

Jakiego oni jeszcze moda nie wymyślą...



A co tu takiego co by przeszkadzalo tak bardzo w rozgrywce? Ja tu nic takiego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2009 o 22:27, Kirabaxior napisał:

A na jakich trybach grasz? Bo o ile DM dobrze mi działa, to już te "lepsze" tryby działać
nie chcą przy większej ilości graczy niż 5.


W sumie... Na "lepszych" trybach gram tylko ze znanymi mi osobami i maks we 3 grałem.

A wywalało mnie na wyścigach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z GTA gdyż nie wiem czemu ale nie ma dźwięku np. podczas rozmowy telefonicznej w aucie, innych dzwonków na komórke, podczas rozmów na cut-scenach (tzn. dzwięk jest ale bardzo cichy i musze rozkręcić głośniki na fulla żeby było słychać). U moich kumpli dźwięk jest bo instalowałem GTA na ich kompach (żeby przetestować). Czy wie ktoś może jak to naprawić? Aha gdzie są zapisywane save''y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią grał po sieci w GTAIV gdyby nie grupa wściekłych gimnazjalistów, którzy tylko wołają "ku...a", "pie...l pe...e" itp. Z dzieciarnią normalnie się grać nie da. I jeszcze te debilne kody, wchodzę na deathmatch, a tam jakiś głąb jeździ wózkiem i z niego strzela rakietami. Trzeba podziękować R*, że nie dość, że zrąbali konwersje na PC i trochę na Ps3 (grałem w GTAIV na wszystkie platformy, tylko na Xboxie gra działa wzorowo, nie tnie się, nie ma żadnych zwolnień, NIC, tylko płynność, czego na Ps3 nie widzę) to jeszcze olewają sobie tryb wielu graczy nie robiąc żadnych zabezpieczeń przed dzieciarnią z hakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2009 o 22:59, Citkowsky napisał:

A co tu takiego co by przeszkadzalo tak bardzo w rozgrywce? Ja tu nic takiego nie widze.


Po 1 sam fakt
Po 2 to, że ona nie stała w miejscu tylko się... poruszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować