Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2009 o 10:02, Mateuszencjowaty napisał:


> Po tym wstępie u mnie się dopiero pojawia ekran ładowania (taki czarny cały i na
dole
> nazwa ostatniego etapu)


Może głupie pytanie, ale ile obrazków z postaciami Ci mija zanim się załaduje czarny
ekran z napisem "loading"?

Z 8 lub 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 18:11, tofikt25 napisał:


Dwa, jaki niby sposób miałby być nielegalny?? oO
podmienianie plikow na inne jest nie bardzo legalne. Po za tym jak się grzebie w plikach
to multi nie dziala



gadasz kolego glupoty. Czyli według ciebie podmiana aut na nowe jest nielegalna? Bo przeciez ingerujesz w pliki gry.
śmiać mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co koledzy powiecie na to żeby sobie pograć dziś wieczorem o 20.00 w gta iv multiplayer. Jak już to niech będzie deadthmatch. Kto chce grać niech w treści posta wpisze swój login. Poszukuje od 8 do 10 graczy. I niech ktoś otworzy prywatny serwer bo ja nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:02, Czarek188 napisał:

A co koledzy powiecie na to żeby sobie pograć dziś wieczorem o 20.00 w gta iv multiplayer.
Jak już to niech będzie deadthmatch. Kto chce grać niech w treści posta wpisze swój login.
Poszukuje od 8 do 10 graczy. I niech ktoś otworzy prywatny serwer bo ja nie umiem.

Ja jestem chętny mój nick tofikt 2525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że o ile pierwsza część gry (Broker, Bohan, początkowe misje w Algonquin) była wręcz niesamowita, pełna świetnych i barwnych postaci, to już niektóre misje

Spoiler

(ULP - kto to w ogóle jest?)

potem robią się niepowtarzalnie nudne. Pracujemy dla ludzi, których w ogóle nie znamy, fabuła staje się dziwnie poskręcana.

Mam nadzieję, że to dziwne uczucie niedługo minie i jakoś zdołam się wkręcić w dalszą część gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dołączyłem do grona osób, które ukończyły GTA IV w 100% ;) Duma mnie rozpiera. Szkoda tylko, że oprócz aczików nic się za to nie dostaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

(ULP

Dnia 27.08.2009 o 19:18, Adamzzz napisał:

- kto to w ogóle jest?)



United Liberty Paper. Czyli taka gazetka, tak jak u nas Wyborcza. :P A pracujemy dla jej agenta. Oglądaj cut-scenki, a nie narzekasz na brak informacji(co jest tylko i wyłącznie Twoją winą).

Cubstione---> No to witaj w klubie. :)
---------------------

Mam prośbę do forumowiczów. Chciałbym pobić rekord R* w akcjach "Hangman''s Noose" oraz "Deal Breaker". Tą trzecią już mam ukończoną na 4:19 min. Chcę pobić rekordy po to, by dostać achievementa Fly the Co-op(15G). Mój nick na LIVE to Sinir505.

Byłbym wdzięczny za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że teraz tekstury sie nie doczytują[obok mnie itp] to gra dłuzej sie łąduje i przy diżej prędkosci lekko tenie sie,ale jest rewelacyjnie:) plus spolszczenie do którego jutro wychodzi update dodający 6 nowych misji spolszczonych i usuwa tego botneto w spolszczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do osób które przeszły już GTA.

Spoiler

Mianowicie. Gram drugi raz, za pierwszym razem zabiłem Playboy''a X. Teraz zabiłem Dwane''a. Zaraz po był telefon od X który był dość chłodny. Potem jeszcze zobaczyłem maila od dwanea. I teraz moje pytanie? Będą jeszcze jakieś różnice bo chciałbym zobaczyć wszystkie ale chętnie bym wczytał grę i zabił X''a. Szkoda mi dwanea a jeszcze to mieszkanie... Chyba że potem jeszcze się spotykamy z X''em czy coś dlatego chciałbym wiedzieć czy warto wczytać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według poradnika

Spoiler

jeśli zabiłeś X''a to dostaniesz jego chatę i Dwayne będzie mógł być twoim przyjacielem. Jeśli wyjątkowo cię polubi będziesz miał możliwość zadzwonienia po dwóch kumpli, którzy będą za tobą łazić i strzelać do wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 20:46, gitarka napisał:

Według poradnika

Spoiler

jeśli zabiłeś X''a to dostaniesz jego chatę i Dwayne będzie mógł
być twoim przyjacielem. Jeśli wyjątkowo cię polubi będziesz miał możliwość zadzwonienia
po dwóch kumpli, którzy będą za tobą łazić i strzelać do wrogów.



Spoiler

Przecież o tym wiem, napisałem, że już grałem po zabiciu X''a. Chodzi mi o to czy coś się ciekawego jeszcze pojawi po zabiciu Dwayne''a oprócz tej rozmowy x playboyemm jego zmienionej sekretarki i maila. Po prostu chciałem wiedzieć czy może nie nie lepiej wczytać save''a i zrobić to lepiej skoro już wszystko widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować