Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

I jak tam wasze spolszczenie ? Mówiłem, że nowa wesja "niby bez wirusów 0.93" będzie miała wirusy też i co się potwierdziło .
Na gtapolska.pl usunęli te nowe i zblokowali forum
ehehe , tym co zainstalowali ogólnie jaką wersję spolszczenia, radzę robić formata gdyż każda wersja tego spolszczenia miała wirusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 10:34, tofikt25 napisał:

>
> > Po tym wstępie u mnie się dopiero pojawia ekran ładowania (taki czarny cały
i na
> dole
> > nazwa ostatniego etapu)
>
>
> Może głupie pytanie, ale ile obrazków z postaciami Ci mija zanim się załaduje czarny

> ekran z napisem "loading"?
Z 8 lub 10

Twardy zawodnik ja mam 2 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jakieś komednie z tym spolszczeniem,pobrałem rano nową wersje jakoby bez wirusów a dziś po 20 napisali na gtapl że nadal ejst tam botnet,mój antyvir nic nie wykrył no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 22:54, Baluk25 napisał:

Lulz, viry w spolszczeniu ? Kaspersky nic mi nie wykrył, chociaż zawsze działał jak należy...


No właśnie,na gtapolsak trąbią że jakoby kasperky wykrywa vira,ale aniu u mnie ani u ciebie ani u sporej liczby graczy nic nie wykryło,ciekawe,anyway teraz już spolszczenia nie pobierzecie[ci którzy jeszcze tego nie zrobili] wyrzucili je z działu download.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 09:22, barth89 napisał:

Jakie zakończenie GTA IV jest lepsze/korzystniejsze/efektowniejsze? :)

Wybranie zemsty, czy kasy? :)


Teoretycznie

Spoiler

nie ma różnicy pomiędzy tym a tym rozwiązaniem pod względem kasy, bo i tak ją dostajemy. Ale jeżeli mielibyśmy brać pod uwagę przydatność postaci podczas wykonywania zadań pobocznych to sklaniam się ku zemście...[s/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy ma może ktoś w mp3 dzwonek o nazwie "pager" z gta IV (znajduje się on na telefonie). Chodzi mi dokładni o ten z GTA IV a nie podobny z GTA III. Byłbym wdzięczny za link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie o drobnostkę

Spoiler

czy na końcu, kiedy Nico musi się podciągnąć do śmigłowca, to spację trzeba wciskać jak najszybciej, raz, czy co kilka sekund, czy jak to wygląda? Bo już wisiałem, a nie mogłem się podciągnąć i misja od nowa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 19:51, barth89 napisał:

Jeszcze jedno pytanie o drobnostkę

Spoiler

czy na końcu, kiedy Nico musi się podciągnąć do śmigłowca, to spację trzeba wciskać
jak najszybciej, raz, czy co kilka sekund, czy jak to wygląda? Bo już wisiałem, a nie
mogłem się podciągnąć i misja od nowa... :/



Musisz klikać jak najszybciej się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 19:59, Desann235 napisał:

> Jeszcze jedno pytanie o drobnostkę
>
>

Spoiler

czy na końcu, kiedy Nico musi się podciągnąć do śmigłowca, to spację trzeba wciskać

> jak najszybciej, raz, czy co kilka sekund, czy jak to wygląda? Bo już wisiałem,
a nie
> mogłem się podciągnąć i misja od nowa... :/



Musisz klikać jak najszybciej się da.


Nie działa. Wciskam spację tak szybko jak się da, a cały czas spadam... Coś jeszcze muszę tam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 23:21, filip1-1 napisał:

Słuchajcie jest jakiś sposób na poprawienie wydajności w tej grze ?? Oprócz instalowania
patchy ;)


Zakup nowego sprzętu xD
A na serio: coś tam jakiś plik był gdzieś czy coś, nie wiem o co w tym biega, mi on nie pomógł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 00:27, Ecko09 napisał:

> Słuchajcie jest jakiś sposób na poprawienie wydajności w tej grze ?? Oprócz instalowania

> patchy ;)
>

Zakup nowego sprzętu xD
A na serio: coś tam jakiś plik był gdzieś czy coś, nie wiem o co w tym biega, mi on nie
pomógł ;/


Szczerze to mam teraz masę innych dodatków niż wydawanie kasy na sprzęt , ale dzięki za poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozpoczalem przechodzic GTA IV po raz drugi. Czy jest ktos, kto wykonal wszystkie misje i ukonczyl gre na 100%? Ja za pierwszym razem zafiniszowalem chyba na ponad 70% jesli dobrze pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły na tę ostatnią misję...

Spoiler

Wciskam tę spację, ale nic nie daje... Nico nie może wskoczyć do helikoptera. Czytałem, że są z tym liczne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować