Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Mi na 4870 - 512 mb dziala bez problemow na high z suwakami sporo powyzej 50% wiec to nie byla raczej winna samej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 15:00, Miniu napisał:

Mi na 4870 - 512 mb dziala bez problemow na high z suwakami sporo powyzej 50% wiec to
nie byla raczej winna samej karty.

możliwe że miał pecha :P ta gra jest tak dziwna że na chyba na każdym egzemplarzu jednego modelu karty/procesora będzie inaczej działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na xf;ie grałem w to całą kupę czasu,więc czemu miałbym nie kupić DLC. Jak dla mnie nie zależnie od optymalizacji gra jest warta kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A DLC są wart kupna. Szczególnie drugie DLC jest moim zdaniem ciekawsze od TLaD. Choć to zależy, kto jakie klimaty lubi.
Znając microsoft DLC na PC będą kosztować 1600 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 11:51, Baluk25 napisał:

Wie ktoś, czy DLC będą w wersji pudełkowej?

Tak będą. Nawet chyba w newsie na stronce CDA było napisane że będzie dostępna wersja pudełkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 14:42, Mafioso_PL napisał:

Z tego co tutaj ludzie piszą, dodatki nawet nie wymagają podstawki, więc problemu nie
będzie :P

a to jak z tymi stacjami radiowymi i pojazdami nowymi, w podstawce też będe mógł ich używać czy tylko w dodatkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Zmieniłem grafikę, i gra działa fajnie... na początku. PRzez pierwsze 3 minutki mogę sobie pograć spokojnie w 30-40 klatkach, a potem zaczyna się masakra. Ekran jakby skacze, mimo ze animacja miejscami wydaje sie plynna, poziom fps to 9, i poprostu gre scina co chwile. jade scina, scina, scina. Biegnac do przodu to raczej nie wystepuje, gra dziala plynnie, ale jak wsiadam do auta i przyspiesze, to wyrobic nie idzie. Grac da sie tylko patrzac w ziemie, wie ktos ocb?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 18:22, Crew_900 napisał:

Masz za mało pamięci ram i sądzę, że masz włączoną pamięć wirtualną i gra ciągnie ci
z dysku co powoduje mulenie gry

2 GB dla xpeka, i dla gry dostępne z 1,7 gb. Sprawdzajac zuzycie ram podczas gry mam wolne jeszcze ~350mb, wiec watpie czy to tego problem, aczkolwiek tez tak typowalem w pierwszej kolejnosci. Tak, plik stronicowana mam, o wielkosci 1,5 ramu, tak jak powinno to byc.... mimo wszystko, kolega ktory ma XP i 4 gb ( czyli de facto 3gb do gry, ja 2 ), z 50 procesow w tle, najnowsze gadu, skype, steam, i pare innych aplikacji - gra bez takich problemów, a sumując to co on ma w tle powłączane ( mozilla tez sie zdarza ) ma mniej pamieci ram niz ja...
Edit: Najlepiej bylo by wylaczyc pamiec wirtualna? Mam malo procesikow w tle ( podczas gry ~28 ), skorke ustawiona na klasyczny windows, prostą szarą, zadnych wodotrysków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem. Ja mam windows 7 i ciągnie mi koło 1 GB a jak gram w GTA IV to użycie pamięci sięga 4 gb .
Także więcej niż 1.5 GB ciągnie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam grałem z 2GB RAM i nie miałem problemów. Masz XP ale z jakim SP? Tylko w tej grze masz problemy? Podaj pełną konfiguracje komputera oraz zobacz temperaturę przy obciążeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 20:27, Los_Emilos napisał:

Sam grałem z 2GB RAM i nie miałem problemów. Masz XP ale z jakim SP? Tylko w tej grze
masz problemy? Podaj pełną konfiguracje komputera oraz zobacz temperaturę przy obciążeniu.

SP3. W innych grach problemu nie ma, chociaż dzisiaj po około pół h na max w crysisie zauważyłem taką sytuacje, ale trwała dosłownie pare sekund. Tempy są raczej okej, bo w tylko tej grze coś dolega.
specyfikacja kompa w podpisie...
edit: kolega mi powiedzial, ze moze cos nie tak z pamieciami na karcie graficznej... cholera, to jest nowa karta... jest jakis program, w ktorym moglbym je sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 20:52, Los_Emilos napisał:

Mi to raczej wygląda na problem z oprogramowanie tz. sterowniki lub patch do gry.

a ten vram? bo teoretycznie wszystko mi by pasowało tak na oko, ale wolałbym takiej opcji nie dopuszczać... no bo mam jakis zapas pamięci - karta ma 1gb, ja mam wykorzystane 700 mb. Chwile działa okej, zaczyna scinać. Alt tab gry, chwilke odczekać, powrót do gry - spokój kolejne 3 minuty, ale też nie zawsze. Teoretycznie w Warheadzie na Enthusiast nic takiego nie ma.... nie wiem co o tym myśleć. Da się jakoś sprawdzić ten vram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować