Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2010 o 19:44, Crew_900 napisał:

Daj spokój z tym czymś , Oni powinni mieć korepetycje z języka polskiego , tyle byków
tam jest że szok . Straszna amatorszczyzna . Ponad rok czekania na nic . Tzn. nie mówią
o sobie bo nie czekałem na to, od początku wiedziałem, że im nie wyjdzie .

w ostatniej wersji byki praktycznie zniknęły wiec jest niezle a ze za free a ze rok czekania to i tak lepiej nic wydawca który nawet nie ma tego w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę sobie teraz czy przed wydaniem dodatku warto przejść sobie jeszcze raz podstawkę, czy może wstrzymać się, i nie grać aż do premiery;/ to byłby pierwszy raz keidy nie mialbym na dysku GTA IV...

czsemu do tej premiery jeszcze tak daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 18:19, rtyrtyrty napisał:

tak się zastanawiam, czy jak bym mojego Q8200 podkręcił z 2.33ghz na powiedzmy 3.0ghz
to wzrost wydajności w GTA byłby duży?


No, raczej byłby duży bo 3.00 GHz to już nie 2.33 GHz. Większa moc obliczeniowa = większa wydajność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam commandline ustawiony tak:
-novblank -nomemrestrict -norestrictions -availablevidmem 3.0 -noswapdelay -forcehighqualitymirrors -fullspecaudio -percentvidmem 1.0

I podczas gry - tylko 45% moja grafika jest wykorzystywana! Tak samo jest jak odłączę commandline. Co zrobić by zwiekszyć wykorzystywanie karty graficznej - bo z pewnością zwiększy się FPS w grze. Oczywiście nie narzekam na ilość FPS bo nigdy nie spadnie poniżej 38 a przeważnie to około 50 ale mimo to denerwuje mnie ta sprawa z grafiką.

Może jakaś inna komenda w commandline zwiększy? Szukałem i nic takiego nie znalazłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się tym. I tak jak nawet byś miał więcej FPS''ów to oko tyle nie zauważy. Mówiłem Ci wcześniej, że kluczem do serca GTA IV jest dobry 4 rdzeniowy procesor. W GTA IV karta odchodzi na drugie miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli tak :) to okej.

Stworzyłem sobie z radia Emotion z VC - radio :) fajnie teraz będzie - może w końcu będzie przyjemnniejsza jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 10:51, Azazell napisał:

Fajnie się gra w Bilarda :) ale kurde nie umiem już przy końcowej fazie uderzyć z siłą
bile :( wiecie jak moze?



Nie martw się .
Jak dla mnie w grze bilard jest najtrudniejszy do wygrania , zazwyczaj wygrywam dopiero za drugim, trzecim razem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 10:55, Crew_900 napisał:

> Fajnie się gra w Bilarda :) ale kurde nie umiem już przy końcowej fazie uderzyć
z siłą
> bile :( wiecie jak moze?


Nie martw się .
Jak dla mnie w grze bilard jest najtrudniejszy do wygrania , zazwyczaj wygrywam dopiero
za drugim, trzecim razem -.-


Ale jak zrobic ten zamach ? jak juz ustawię kija i zaczynam ruszać myszką to on nie rozciąga ręki jakby i tylko lekko od bili :( a to zle wtedy słaba siła uderzenia :( próbowałem już z 20 minut i bez rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 11:33, Czarek188 napisał:

No, przeciągasz myszkę do tyłu a potem szybciutko do przodu. To nie jest takie trudne
na jakie się wydaje ;)

najlepiej to "machac" myszka jak najszybciej potrafisz :P ja tak robie bo "delikatniej" nie dziala po prostu.(tzn Niko nic nie robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 13:30, kasztanek napisał:

na jakim systemie ta gra sprawniej działa, windows 7 czy windows xp sp3?

7, jak każda inna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 19:08, Czarek188 napisał:

Nie. Są to 2 oddzielne gry. Nie wymagają podstawki ;)

ja cały czas chcę się dowiedzieć czy będę mógł po instalacji dodatków korzystać z ich dobrodziejstw(pojazdy, bronie, spadochron..) w "podstawce" czy są może ZUPEŁNIE oddzielnymi grami. nikt nigdzie tego nie omawiał a nie chcę się naciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować