Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Mam pytanko: zacząłem rozwalać gołębie z mapą z gta site.Został mi 1 i nie wiem gdzie może być. Zanim zacząłem rozwalać gołębie z mapą kilka zabiłem ale jestem pewien że numeru 192 nie ruszałem a nie ma go tam gdzie powinien.Na innym forum wyczytałem że koleś nie miał jakiegoś gołębia, zresetował gre i już był tam gdzie powinien.Spotkał sie może ktoś z tym? Może to być jakiś bug? Gram na najnowszym patchu i ze spolszczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 21:43, RamiroPL napisał:

Może nie zestrzeliłeś któregoś ptaka na Statue of Happiness? Tam są 3 i łatwo któryś
zgubić.


Z tego co wiem to jest ich tam 6 ale już 2 razy tam byłem i wszystkie mam.No coż chyba trzeba się będzie zabrać za ponowne szukanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 21:48, Kuban11 napisał:

> Może nie zestrzeliłeś któregoś ptaka na Statue of Happiness? Tam są 3 i łatwo któryś

> zgubić.

Z tego co wiem to jest ich tam 6 ale już 2 razy tam byłem i wszystkie mam.No coż chyba
trzeba się będzie zabrać za ponowne szukanie :/

na Statue of Happiness jednego widziałem do którego się musiałem helikopterem dostać (tzn podlecieć na odpowiednią wysokość i próbować trafić bo siedział na jakiejś księdze mniej więcej w pasie Statue of Happiness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to tam na nie to jest ich parę w niewygodnych miejscach... Próbowałem je wszystkie wybić ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu przeszedłem grę i teraz będę to uskuteczniać 3 raz bo się mi Dwayne zablokował. jakiś bug jest że jak się jego telefony odrzuci(jak dzwoni pierwszy raz żeby gdzieś z tobą wyskoczyć) to się potem blokuje, więcej nie dzwoni i samemu dzwonienie do niego nic nie daje. trochę to denerwuje bo już miałem sporo rzeczy zrobionych których w pierwszym savie nie chciało mi się robić(konkretnie chodzi o wszelkie misje poboczne).
czy kogoś jeszcze denerwuje to że czasem przyjaciele denerwują się bo nie idziesz do nich od razu kiedy lecisz helikopterem podczas misji itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy przypadkiem nei ma tak, że jak poziom "lubienia" spadnie do określonego niskiego poziomu, wówczas blokuje się możliwość spotykania z tym kims?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2010 o 19:21, Marcin08 napisał:

a czy przypadkiem nei ma tak, że jak poziom "lubienia" spadnie do określonego niskiego
poziomu, wówczas blokuje się możliwość spotykania z tym kims?

nie. spadł mi poziom "lubienia" się z Little Jacobem w pierwszym savie do 9%(!) i dalej chciał ze mną gadać.
no ale cóż zrobić jak przyjaciele dzwonią często w jednym momencie, lub akurat tuż przed tym jak walnę w drzewo i wylecę przez szybę. raz było tak że brucie mnie pyta o podwiezienie go a w połowie drogi roman dzwoni żeby się umówić na alkohol...
ja się tak zastanawiam, czy jest możliwe aby bez specjalnego szukania, w trakcie fabuły gry znaleźć i zrobić wszystkie rzeczy do zrobienia, gołębie, skoki, samochody, przechodniów itp czy są niektóre w takich miejscach że trzeba specjalnie się tam udać. bo powiem szczerze łażenie cały dzień szukając gołębi jest nudne, szczególnie że nagroda znikoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wiecie może czy można pobrać jakiegoś cracka do GTA IV ze strony Rockstara bo moja płyta jast już nieźle zjechana (dla udowodnienia że nie jestem piratem daje fotke)

20100329205831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne fotkę znalazłeś na necie pewnie (ta tak żartem mówiąc). Raczej oficjalnego craka nie znajdziesz, ja bym pociągnął nieoficjalnego, ale jak z jego działaniem i wpływem na GfWL to już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle jadę na oficjalnym, który wyszedł niedługo po premierze. Został wydany przez securom. Coś słyszałem, że został jednak wycofany, ale jak dobrze poszukasz w tym temacie, to może jeszcze link znajdziesz, bo ktoś podawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link podany przez Crew900 nie działa...Za niego btw. dostał bana ;D Ale odbanowali go z tego co pamiętam.

Co do oficjalnego cracka...Sam z niego korzystam, bo wygodnie tak ;] Szkoda, że nie ma działającego linku do niego już w necie

@Sandro
Ano jest, wszysio legalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś, to podawajcie maila. Mogę podesłać ten oficjalny crack, że tak powiem od SecuRomu. Świetna łatka ściągająca potrzebę wkładania płyty :)

Uwaga modki, tak, to jest legalne, przykro mi, zawiodłem Was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To RS wydali cracka, który pozwala grać w gierkę bez płyty ? No to super. W innym przypadku raczej wątpię by był legalny... No ale dobra. Pewnie to ja się nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować