Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2010 o 18:42, Kuban11 napisał:

Pytanko: czy po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu gta zachowują się savy? I czy
savy są kompatybilne z każdą łatką?


Save''y powinny się zachować. I działają z każdą łatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że do premiery jeszcze daleko. Ale czy wiadomo coś o optymalizacji dodatków? Będą miały wszystkie patche z podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 21:05, Gromo napisał:

Wiem, że do premiery jeszcze daleko. Ale czy wiadomo coś o optymalizacji dodatków? Będą
miały wszystkie patche z podstawki?

zakładając że Rockstar niczego głupiego nie wymyśli, i nie będzie to port z xboxa takiej jakości jakiej była podstawka bez patchy, to powinny być tak zoptymalizowane jak podstawka po patchach. za tydzień się dowiemy(no, tydzień i trochę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące działania tej gry na laptopie asusa 4gb ram, karta graf geforce 120m, procek dwrucdzeniowy serii 6 z zegarem 2,2Ghz Na jakich detalach i rozdzerzości powinna konfortowo chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 10:04, diabolo20 napisał:

Mam pytanie dotyczące działania tej gry na laptopie asusa 4gb ram, karta graf geforce
120m, procek dwrucdzeniowy serii 6 z zegarem 2,2Ghz Na jakich detalach i rozdzerzości
powinna konfortowo chodzic?

na niskich/trochę średnich detalach raczej powinno chodzić, raczej, bo ta gra ma kaprysy i nigdy nie wiadomo, najbardziej potrzebuje procesora dobrego. na kompie kolegi z 2.2 ghz dwurdzeniowym Core 2 Duo, GF 9600GT i 2GB ram na średnich się tnie więc podejrzewam że u ciebie na niskich/częściowo średnich da radę.
dodam tylko że komp kolegi to nie laptop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 20:35, diabolo20 napisał:

Tylko karta ma pamiec ddr 2 wiec chyba niebedzie cacy

to nie powinno przeszkadzać, chyba że jest tu jakiś ekspert który uważa że będzie to niech się wypowie i ujawni czemu ;) chętnie się dowiem czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze czytałem to jest wolniejsza o 30% od ddr 3 a wyniki na innych strnach muwią ze na tej karcie osiąa co najwyżej 20 k/s więc będzie cieło jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Po pewnym czasie przerwy z GTA 4 znowu chcę w nia zagrac ale napotkalem problem mianowicie uruchamiam gre i wyskakuje takie male czarne okienko tytułowane Grand theft auto (takie starowe) i nic pozatym się nie dzieje reinstalowalem 2 razy i nie pomogło. RGSC też nie chce się uruchomić a jak juz uda mi sie uruchomić gta to mam ekran z ostrzezeniem o zakazie piracenia itp itd mam theme gta i nic. Gra chodzila super jak gralem 1 raz wgralem pare nowych aut i odinstalowalem czy to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch ten z 4 chyba i mam buga w job u Little Jacob chyba rozwozisz drugi i kolesia nie ma... pisze wysiądź z samochodu i nic dwa razy próbowałem :/ na jakimś zakręcie z końca miasta :/ co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam okropny problem. Zrobiłem format dysku i sejwy zgrałem - niestety jak je wrzucam do odpowiedniego katalogu to gra ich nie widzi :( Konto na Xlive założone :(

Dlaczego nie widzi gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wyszedł jakiś następny patch? bo nie mogę kupować broni u LJ bo już mnie nie lubi bo nie dowiozłem przesyłki bo tego NPC nie ma gdzie powinien być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 13:35, Vattic napisał:

Panowie mam okropny problem. Zrobiłem format dysku i sejwy zgrałem - niestety jak je
wrzucam do odpowiedniego katalogu to gra ich nie widzi :( Konto na Xlive założone :(

Dlaczego nie widzi gra?

z tego co czytałem na internecie to trzeba skopiować folder z save''ami oraz jakiś folder z plikami live''a który jest potrzebny żeby save''y działały. jak skopiowałeś same save''y to może być ciężko lub nie możliwe by przywrócić je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 13:35, Vattic napisał:

Dlaczego nie widzi gra?

Save''y pod GfWL! są przypisane do konta. Dane konta są zapisane na dysku systemowym, więc jeśli je usnąłeś ...sam się domyśl.
Jeśli jakoś uda ci się odzyskać konto pod GfWL! (online''owe z tego co pamiętam, da się) to save''y powinny z nim zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nabyłem GTA IV, ale mam jakiś problem z internetem. Może mi ktoś powiedzieć jak się zarejestrować offline?

EDIT: Już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować