Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2010 o 15:52, Damianuss1 napisał:

Tak oto dotarła paczka z gramu, a w środku EFLC PC :). Później zdam swoją relację jak
wszystko śmiga.

czekam na relację, tak w ogóle, to widzę że coraz więcej osób po prostu zamawia mając dość czekania. chyba będę ZMUSZONY kupić przez internet i zapłacić za przesyłkę chcąc mieć te dodatki.

Cóż, zamówiłem z gram.pl + odbiór w Sferisie w Zielonej Górze. jak teraz zamówiłem to jutro powinno być nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem otóż Social Club mi nie rusza a sama gra jak juz sie odpali strasznie zamula nie wiem czemu.... gralem w nia wczesniej i nic sie nie dzialo a teraz nie chce ruszyc co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 16:39, McKing23 napisał:

Cześć mam problem otóż Social Club mi nie rusza a sama gra jak juz sie odpali strasznie
zamula nie wiem czemu.... gralem w nia wczesniej i nic sie nie dzialo a teraz nie chce
ruszyc co jest nie tak?

jak masz ten najnowszy patch to Social Club się już nie włącza , chyba że nie masz to wtedy faktycznie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 17:05, rtyrtyrty napisał:

> Cześć mam problem otóż Social Club mi nie rusza a sama gra jak juz sie odpali strasznie

> zamula nie wiem czemu.... gralem w nia wczesniej i nic sie nie dzialo a teraz nie
chce
> ruszyc co jest nie tak?
jak masz ten najnowszy patch to Social Club się już nie włącza , chyba że nie masz to
wtedy faktycznie nie wiem.

No to jest tak ze kiedys kiedy potrzebowalem miejsca na dysku albo robilem porzadki usunalem gta i teraz znowu naszla mnie chec zagrania instaluje wlaczam a tu dupa muli jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam zaktualizowal mi gre ostatnio do najnowszej wersji i jest zauwazalnie lepiej :) Wiekszosc ustawien na max. i AF x16, suwaki wszystkie na max. oprocz view distance (2 rdzeniowy proc), srednia FPS 40. Przed patchem z AF na 0, ustawieniach blizszych srednim niz wysokim, ale view distance wiekszym (bodajze w okolicach 20-30), ale reszta suwakow ustawiona na mniejsze wartosci (30-60 chyba) mialem 30-40FPS, czestsze byly spadki framerate''y.
No i teraz na Win7 x64 jade, moze dlatego tez? (wczesniej WinXP SP3 x86). Jedyna wada tego patcha sa (czasami) zmieniajace sie tekstury, tzn. z lepszych na gorsze :P Na szczesci nie zdarza sie to czesto i widac to tylko przez chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 17:23, kuba9876543210 napisał:

Steam zaktualizowal mi gre ostatnio do najnowszej wersji i jest zauwazalnie lepiej :)
Wiekszosc ustawien na max. i AF x16, suwaki wszystkie na max. oprocz view distance (2
rdzeniowy proc), srednia FPS 40. Przed patchem z AF na 0, ustawieniach blizszych srednim
niz wysokim, ale view distance wiekszym (bodajze w okolicach 20-30), ale reszta suwakow
ustawiona na mniejsze wartosci (30-60 chyba) mialem 30-40FPS, czestsze byly spadki framerate''y.

No i teraz na Win7 x64 jade, moze dlatego tez? (wczesniej WinXP SP3 x86). Jedyna wada
tego patcha sa (czasami) zmieniajace sie tekstury, tzn. z lepszych na gorsze :P Na szczesci
nie zdarza sie to czesto i widac to tylko przez chwile.

ja to w ogóle miałem fajną sytuację z tym patchem. zainstalowałem go z Live''a , cały szczęśliwy pograłem sobie parę godzin, następnego dnia włączam a tu steam aktualizację robi. o dziwo wszystko działało i nic się nie zepsuło przez to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną męczę się z Livem, bo coś mi się spieprzyło :(. Zalogowałem się na swoje konto, którego używałem do gry w GTA IV. Wyskoczył wpisany klucz gry, dalej dalej i nagle informacja, że nie może pobrać danych mojego profilu i muszę je usunąć... głupi to zrobiłem i teraz próbując się zalogować ponownie wyskakuje informacja, że usługa Live nie jest dostępna w tym regionie. I na tym koniec.

Mam nadzieję, że rejestracja tego klucza niczego mi nie zepsuje, bo zdaje się, że jestem zmuszony do stworzenia drugiego konta. Od jakiś 2h już chciałbym zagrać, nawet na chwilę nie uruchomiłem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a miałeś podstawkę polską czy np z Wirtusa angielską?

ja właśnie zakupiłem, i jak to przeczytałem wystraszyłem się że będę miał podobnie... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram teraz w episode The Lost and Damned gra się rozkręca jest coraz ciekawiej , klimat super , muza w radiu jeszcze lepsza.W the Ballad of Gay Tony jeszcze nie grałem, ale pewnie też jest miodzio...nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na EFLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z rana, przed szkołą byłem w Saturnie i Empiku. W pierwszym sklepie powiedziano mi, że nie wiadomo kiedy EfLC przyjdzie, natomiast w drugim znalazłem to czego szukałem (119,90 zł).

Możecie mi mówić, że przepłaciłem - nie obchodzi mnie to. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2010 o 19:19, TommyGunPG napisał:

Z rana, przed szkołą byłem w Saturnie i Empiku. W pierwszym sklepie powiedziano mi, że
nie wiadomo kiedy EfLC przyjdzie, natomiast w drugim znalazłem to czego szukałem (119,90
zł).

Możecie mi mówić, że przepłaciłem - nie obchodzi mnie to. :D

....
seriously...
co prawda zamówiłem na gram.pl i wyszło taniej, ale... -_- mam nauczkę, jak następne GTA się pojawi to zamawiam od razu. następnym razem mówcie żebym już zamówił na gram.pl, to wtedy w sklepach się zespawnuje :D tak jak w GTA ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na obecnym sprzęcie i na widocznych ustawieniach śmigam normalnie w ~20 FPSach : P według wbudowanego benchmarka. Nic nie przycina, nic się w tle nie doczytuje i w ogóle gra się lepiej :>, zwłaszcza, że w IV część grałem na GF7600GT. To dopiero była masakra, ale dawało radę.

Sama rozgrywka i fabuła są wciągające od samego początku :). Oczywiście najpierw przechodzę Lost and Damned. No to wracam do gry.

20100420195933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, też pytanie. W dniu premiery pędziłem do MM po dodatki mało nóg nie połamałem i nie zastałem tego czego oczekiwałem. Pędź i kupuj bo warto! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować