Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2010 o 13:53, RamiroPL napisał:

Są już w Empikach i innych sklepach nie dla idiotów dodatki? Po ile?

są a po ile to nie wiem, w empiku trochę ponad 100 zł a w MM pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ja was nie rozumiem. Od premiery narzekacie, że w Empiku czy tam w MM nie ma tych dodatków. Czekaliście aż pojawią się na sklepowych półkach koło tygodnia. Ja na waszym miejscu w dzień premiery bym zamówił na allegro za 80zł (z dosyłką 86zł) i miał święty spokój. Gra by szła 2 dni i byście grali. A to wszystko przez lenistwo i niecierpliwość. Ja ZAWSZE kupuję na allegro bo zaoszczędzam na kolejne gry. To jest trochę bezsensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 13:53, RamiroPL napisał:

Są już w Empikach i innych sklepach nie dla idiotów dodatki? Po ile?


Ja Episodes from Liberty City PC kupilem w Empiku w centrum Galaxy w Szczecinie w czwartek tydzien temu w cenie 119.99 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra strasznie ścina mi w okolicach wody. Próbowałem wszystkiego, wyłączałem cienie, wodę dałem na low, a clip capture włączałem i wyłączałem bez przerwy. Mimo to nadal są straszne ściny. MAcie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 17:15, Magok napisał:

A jaki masz sprzęt ?


Galaxy GeForce 9600gt 512mb, Intel Pentium Dual CPU E2180 @ 2.00GHz 2.01 GHz, 2.00GB RAM. Reszty nie pamiętam.

Dnia 28.04.2010 o 17:15, Magok napisał:

Od GTA nie oczekuj wielu FPSow.


W mieście działa 20-30FPS, dopiero w pobliżu wody tak się dzieje. Nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie multi i zaliczanie misji na 100%. Podstawka działała normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 19:59, Marcus_pl napisał:

Tylko ta woda :/


Nie dziw się, że Ci na wodzie przycina. Jak płyniesz na wodzie, to ona się porusza, fale, chlapie na wszystkie strony a do tego potrzebne jest mnóstwo obliczeń. Twój proc jest po prostu za słaby i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze strasznie wolno doczytującymi się teksturami. Jak to naprawić? Czym to jest spowodowane? Dodam, że chodzi o Episody, w podstawce nie wiem jak jest, nie chce mi się sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV w wersji 1.0.5.0 i na sprzęcie w opisie mogę grać na full detalach :)

Najniższy fps to 25 ale rzadko , da się grać i to dobrze !!

Tylko dziwnie u mnie jest z wodą teraz odkąd mam Radeona

Woda dziwnie wygląda , brzydziej niż na niskich detalach , ale jak ustawię w grze na niskie i potem na wysokie woda już dobrze wygląda. ale tylko przez chwilę bo znów powraca na brzydką jakość chociaż w ustawieniach nadal bardzo wysokie jest -.-

Wszystko na screenach

Aha na tych ustawieniach w GT IV w wersji 1.0.6.0 gra niegrywalna i na dodatek tekstury migają, a na tej wersji czyli 1.0.5.0 żadnych z tych problemów
Jeżeli ktoś zna rozwiązanie z tą wodą to proszę o pomoc

20100428210558

20100428210603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 20:41, Czarek188 napisał:

> Tylko ta woda :/

Nie dziw się, że Ci na wodzie przycina. Jak płyniesz na wodzie, to ona się porusza, fale,
chlapie na wszystkie strony a do tego potrzebne jest mnóstwo obliczeń. Twój proc jest
po prostu za słaby i tyle...


Zwykła IV działa normalnie. Podczas gdy w mieście mam 20-30fps, to na wodzie tyle samo. A w epizodach mi spada do 5. Więc procesor powinien dawać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 21:07, Crew_900 napisał:

Aha na tych ustawieniach w GT IV w wersji 1.0.6.0 gra niegrywalna i na dodatek tekstury
migają, a na tej wersji czyli 1.0.5.0 żadnych z tych problemów
Jeżeli ktoś zna rozwiązanie z tą wodą to proszę o pomoc

obawiam się że ta woda jest związana z twoją kartą, i nie chodzi tu o to że jest za słaba a o to że R* lub ATI nie dopracowali gry/sterowników według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2010 o 21:07, Crew_900 napisał:

Aha na tych ustawieniach w GT IV w wersji 1.0.6.0 gra niegrywalna i na dodatek tekstury
migają, a na tej wersji czyli 1.0.5.0 żadnych z tych problemów
Jeżeli ktoś zna rozwiązanie z tą wodą to proszę o pomoc

-noprecache w commandline? A jak masz to usuń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować