Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Co prawda odpalałem tylko benchmark, ale teraz rozmycie jest. No i mam 23FPS z high teksturami [reszta medium] w 1280x1024, więc może nie będzie źle. Ponoć sama gra się mniej tnie niż test. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Zakupiłem niedawno PC.
Będę miał go we wtorek.
Mam do Was pytanie.
Czy na tym sprzęcie pogram komfortowo w GTA IV na full detalach?
Intel Core 2 Duo E7600 3,2 Ghz
Geforce 9800GT 512mb ddr3
4GB Ram.

Pozdrawiam Serdecznie i proszę o odpowiedź :)
Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 09:18, amek11 napisał:

bez przesady,aż taki słaby nie jest
gościu grał na AMD Athlonie x2 425 na full ;/

Zapewne miał lepszą kartę, i więcej jakościowego RAMu, ale to szczegół. :) Cóż, innym razem. Dokup sobie taką drugą kartę, i zrób w SLI to może pograsz na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na Youtube i wpisz.
Gościu ma taki sprzęt i gra na very high.
30-35 fps.
XFX GeForce 9800gt 512mb ddr3
3gb ddr2 ram
AMD Athlon 64 X2 Dual Core @ 2,2Ghz
No chyba że dla Ciebie płynnie to znaczy 120fps w Gta 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... W rozdzielczości 800 x 600 chyba... Posłuchaj nikt tu się z tobą nie będzie spierał. Było powiedzieć w dziale Upgrade Kompa o dobrego kompa. Ten komputer był dobry 2 lata temu. W ogóle nie jest przyszłościowy. Z resztą sam zainstaluj i zobacz jak pograsz. A jak ja bym Ci napisał, że grałem na Celeronie 2.4 GHz z kartą Radeon 9550 128 MB to byś mi uwierzył? Ja na swoim kompie, wszystko na Very High i High w rozdzielczości 1980 x 1080 mogę pograć przy 34 FPS''ach. Czasami też potrafi ściąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 08:33, amek11 napisał:

Witam!
Zakupiłem niedawno PC.
Będę miał go we wtorek.
Mam do Was pytanie.
Czy na tym sprzęcie pogram komfortowo w GTA IV na full detalach?
Intel Core 2 Duo E7600 3,2 Ghz
Geforce 9800GT 512mb ddr3
4GB Ram.

Pozdrawiam Serdecznie i proszę o odpowiedź :)
Damian



Ta karta graf która będzie toim nowym kompie juz ma swoje lata jest to odświerzona wersja geforca 8800 radze kupić radeona 4870 lub 4850 wtedy sobie pograsz na prawie full dealach w rozdzierczosci 1680.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem EFLC i muszę powiedzieć fajne są tylko optymalizacja tragedia !
Nie wiem czemu ale zawsze jak obracam się to są mocne przycięcia co mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu masz rację, zresztą to oczywiste że nie da rady nawet na High pograć płynnie. ja na lepszym sprzęcie długo na high nie mogę bo się przegrzewa, dopiero na medium + night shadows off można grać płynnie i bez wyłączania kompa co godzinę żeby się czasem nie spalił.
jak wspomnieli inni, dużo lepsza karta by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się posprzeczam, właśnie nie dawno kupiłem sobie na steam GTA IV i powiem szczerze ze się trochę zdziwiłem jak zobaczyłem że mam poustawiane praktycznie wszystko na very hight a sprzęt mam nie z najlepszych:
Intel Pentium Dual Core E6300 stardart 2.8 Ghz aktuanie 3.5GHz
Geforce 9800 GTX+ Point of Viev
2x2 gb ddr2 patriot viper cl4 800
Chieftec 600W
płyta Asus P5KPL
Więc jak widzicie sprzęt nie jest najlepszy a nawet nie grzeałem nic w plikach by polepszyć grafikę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@amek11 mam takiego kompa jak ty, i w GTA IV na high texturach nie zagrasz...mam na medium, a z cieniami fps strasznie spadają, i nie jest już tak fajnie...

Na 9800 można grać w full detalach, z tym że trzeba mieć procek 4-rdzeniowy, lub lepszą kartę graficzną. Ja planuję zakup któregoś z tych nowych radeonów, i to spokojnie wystarczy by pograć na full grafie w GTA IV, i nadchodzące tytuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ka024 tak z tym że prawie wszystko na high, to każdy głupi może mieć, prawie robi wielką różnicę :P. Liczy się tylko opcja odpowiadająca za jakość textur (Zmiana tej opcji pokazuje w jakich detalach możesz grać), jak masz słabego kompa, to nie dasz rady z medium ustawić high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 15:21, Lord-AdeQ napisał:

jak masz słabego kompa, to nie dasz rady z medium ustawić high.


Da radę. Wystarczy edytować commandline. To takie zabezpieczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie znam się na tym jaki sprzęt dobrać by pograć spokojnie w gta, po prostu opisałem jak u mnie to się przestawia:) a do was mam pytanie, zapewne było wile razy to napominane ale cuż... noob ze mnie... dobra, mianowicie jest tak że zakupiłem to gta4 tylko tu jest problem że żeby dało się zapisywać stan gry to musze być zalogowany na Windows for live, no i teraz jest tak że założyłem nowe konto i mi wyskakuje że nie może się zalogować bo coś tam coś tam... no to kij się wkurzyłem, ale przypomniało mi się że miałem wcześniej xbox 360 i też grałem w gta4 a miałem go podłączonego do neta więc konto mam już, specjalnie sprawdziłem czy istniej no i pruba druga logowania, no i zaś to samo, dopiero jakoś kupmel mi powiedział że na koncie europejskim się nie zaloguje, musze zrobić konto amerykańskie...
1. czy to akurat prawda że trzeba mieć konto Amerykańskie??
2. Jeżeli tak to jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 15:21, Lord-AdeQ napisał:

@Ka024 tak z tym że prawie wszystko na high, to każdy głupi może mieć, prawie robi wielką
różnicę :P. Liczy się tylko opcja odpowiadająca za jakość textur (Zmiana tej opcji pokazuje
w jakich detalach możesz grać), jak masz słabego kompa, to nie dasz rady z medium ustawić
high.



Tak tylko tak to są wszystkie opcje na very high a tylko jedna jest na high:P dobra nie będę się sprzeczał co i jak bo się ciesze że to tak chodzi a nie dużo gorzej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować