Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2010 o 17:01, rtyrtyrty napisał:

Na jednym forum wyczytałem że jak się wyłączy "Windows Event Log" (nie wiem jak to będzie
w polskiej wersji, forum jest anglojęzyczne) to na taki problem pomaga.


Wielkie dzięki pomogło ;]

Poszperałem w google, i znalazłem wypowiedzi ludzi którzy mieli podobny problem, znalazłem też opis co trzeba dokładnie zrobić aby wyłączyć ten świetny wynalazek Microsoftu. Niestety po jego wyłączeniu nie mogę się połączyć z netem, ale trudno - koszt alternatywny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż wczoraj przeinstalowałem Windowsa, ponieważ nie robiłem formata przez półtora roku, ale mniejsza z tym... Zainstalowałem dziś Epizody i co mnie zdziwiło coś zaczęło dziać się z teksturami. Załączam obrazek. Czy to może być wina sterowników do karty ? U Luisa wygląda tak, że "wydłubało" mu oczy. A i to dzieje się tylko na filmikach.

20100824143244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 14:32, Jammin69 napisał:

Otóż wczoraj przeinstalowałem Windowsa, ponieważ nie robiłem formata przez półtora roku,
ale mniejsza z tym... Zainstalowałem dziś Epizody i co mnie zdziwiło coś zaczęło dziać
się z teksturami. Załączam obrazek. Czy to może być wina sterowników do karty ? U Luisa
wygląda tak, że "wydłubało" mu oczy. A i to dzieje się tylko na filmikach.

jak masz już najnowsze to spróbuj te które miałeś przed formatem, chyba, że też miałeś najnowsze...to wtedy raczej nie ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to przed Epizodami jakoś instalowałem te najnowsze, ale później chciałem grać w Kane & Lyncha i musiałem zainstalować te stare sterowniki i potem nie grałem w Epizody, a nawet jak już grałem to skończyłem grę i nie miałem żadnych filmików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem nowe i chodzi gorzej niż na starych, ale nie ma problemów z teksturami. Reasumując : dzięki za pomoc, wole stare stery, bo grę już przeszedłem 2 razy i znam na pamięć te filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z filmikami, mianowicie Johnny nie ma na nich ucha, kawałka twarzy, czoła i jeszcze lata wokół niego jakiś zlepek czerwonych pikseli, jak na tym screenie. Też tylko na filmikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już leży w sterownikach. Ja mam ATI i muszę mieć najnowsze stery, żeby z filmikami było ok, ale jeśli masz te nowe to gra bardzo straci i będzie się cięło przy lataniu i pływaniu łódką. Nie wiem jak na GeForcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany dzisiaj wróciłem po długiej przerwie do GTA i co się stało, że tak mało serwerów do gry... myślałem, że w końcu coś zrobili z cheaterami. Ale dobra mam pytanie a mianowicie jak się lata? Wcześniej kierowało się za pomocą myszki, trzymało się W i mysz w dół a teraz za pomocą myszki steruje się celownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 17:55, crash807 napisał:

O rany dzisiaj wróciłem po długiej przerwie do GTA i co się stało, że tak mało serwerów
do gry... myślałem, że w końcu coś zrobili z cheaterami. Ale dobra mam pytanie a mianowicie
jak się lata? Wcześniej kierowało się za pomocą myszki, trzymało się W i mysz w dół
a teraz za pomocą myszki steruje się celownikiem


Nie wiem jak tobie, ale mi lepiej się lata bez myszki, używając samej klawiatury. "W" - mam do przodu, "S" - do tyłu, "A" - obrót w lewo, "D" - obrót w prawo, "Strzałka w górę" - do góry, "Strzałka w dół" - do dołu", "Strzałka w lewo" - skręt w lewo, "Strzałka w prawo" - skręt w prawo, "Ctrl" - strzał. To jest moim zdaniem najlepsza możliwa konfiguracja klawiszy, bo domyślne są jak dla mnie po prostu nie przemyślane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 13:17, Jammin69 napisał:

To już leży w sterownikach. Ja mam ATI i muszę mieć najnowsze stery, żeby z filmikami
było ok, ale jeśli masz te nowe to gra bardzo straci i będzie się cięło przy lataniu
i pływaniu łódką. Nie wiem jak na GeForcach.

Ja problemów żadnych nie mam, tyle że ATI chyba od samego początku miało problemy w GTA 4..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak szczerze miałem problem tylko na starych sterach w Epizodach i na nowych w Kane & Lynch. Reszta gier chodziła bez zarzutów. Ja jechałem na GeForcach od 2001 do 2008 i nie miałem żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie: gracie w grę z włączonym, czy wyłączonym filtrem, który włącza się po wciśnięciu P? I jeżeli tak to jaki ma to wpływ na FPS podczas gry? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem przed momentem misję poboczną od Cherise. Mógłby mi ktoś z Was powiedzieć, kogo ona była chłopakiem i w ogóle jej zaplecze fabularne? Musiałem przewinąć cut-scenkę i nie czytałem dialogu, z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam prolbem z gta minaowicie jak zainstalowałem ją po pewnym czasie loguje sie do wszytskiego na SC klikam PLAY na chwile jest klepsydra z później nic? Ktoś wie o co chodzi? wiem że ktoś o tym pisal ale trudno to znaleźć w wątku co ma 792 stronu proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 22:09, PJ_MW napisał:

Możesz bardziej określić, co to "nic" oznacza? Wyrzuca cię z gry/czarny ekran, czy coś
innego?

Nie, nic kompletnie nic nawet czarnego ekranu nie ma chwile sie tylko laduje tak jakby sie juz mialo wlaczac i kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:07, PJ_MW napisał:

Ukończyłem przed momentem misję poboczną od Cherise. Mógłby mi ktoś z Was powiedzieć,
kogo ona była chłopakiem i w ogóle jej zaplecze fabularne? Musiałem przewinąć cut-scenkę
i nie czytałem dialogu, z góry thx.

Spoiler

Ona była chłopakiem Dwayne''a, jak on był w więzieniu to "załatwiał" jej kasę itp, a potem ona go zostawiła dla jakiegoś gościa, no i potem po misji fabularnej w tej pobocznej znalazła sobie innego chłopaka (nie, nie umiem dobrze opisywać :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować