Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2010 o 09:26, Kwas17 napisał:

Czy ja wiem, a jak już mowa o mini gierkach to:
- misje policyjne (20 levelów)


Hm, niby tak, ale powtarzalne wszystko.

Dnia 10.10.2010 o 09:26, Kwas17 napisał:

- 10 samochodów dla Bruciego


O, dobrze wiedzieć, że to sie kiedyś kończy :D

Dnia 10.10.2010 o 09:26, Kwas17 napisał:

- 30 samochodów dla Steva


A tego pana chyba jeszcze nie poznałem

Dnia 10.10.2010 o 09:26, Kwas17 napisał:

- dostarczanie narktyków od Jackoba (10 razy)


Daj spokój, jeżeli reszta dostaw jest tak samo chora jak pierwsza to szkoda moich nerwów. Nie potrafię dojechać na czas po prostu. Oczywiście zakładam, że mapa nie pokazuje najlepszej trasy i gdzieś jest skrót, ale jakoś nie chce mi się szukać.

Dnia 10.10.2010 o 09:26, Kwas17 napisał:

- 200 gołębi do wyeliminowania


Nah, podobno nic za to nie ma po za acziwkiem.

Dnia 10.10.2010 o 09:26, Kwas17 napisał:

- 9 wyścigów


Wyścigi niezłe, ale strasznie proste po za tym jednym fabularnym jak jedzie z Tobą Brucie.

Dnia 10.10.2010 o 09:26, Kwas17 napisał:

a oczywiście
w Liberty City mogło by być tego jeszcze więcej, ale jak widać twórcy postanowili resztę
wrzucić w późniejszych EFLC.


EFLC nie odpalałem, ukończę podstawkę to wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o te narkotyki u Jackoba to najlepiej od razu po tym jak będziesz widział swój cel na mapie - wejść w mapkę i samemu zobaczyć według drogi jak będzie najszybciej (czyli jak najmniej zakrętów, a jak najwięcej prostych) ;)
Taka moja rada... [Bo GPS to pokazuje tak naprawdę niby najkrótszą drogę, a w rzeczywistości pokazuję on "poprawną" drogę do celu, ale nie najszybszą]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pomysł co zrobić z misją Final Interview? Czytałem różne problemy na forach i ta wydaje się zwyczajnie zbugowana.

Wiec tak: przyjąłem misję, byłem w kafejce internetowej, zapisałem się, dostałem telefon. Potem tak się stało, że na pierwsze spotkanie ominąłem. Dostałem drugi termin. Pojechałem do Perseusa, kupiłem garnitur, buty, spodnie i... nic. Nie pojawia się żaden znaczek na mapie ani nie ma markera przed budynkiem firmy. Nie mam żadnych okularów, kapeluszy itp. Po prostu nie mogę nic zrobić, teraz rozważam olanie tego terminu i pójście dopiero na kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 18:54, laki13 napisał:

Jaki jest stan płyty? Bo mi się wydaje, że ten błąd jest właśnie spowodowany zarysowaniem
płyty.


Kupowałem płytę w dzień premiery. Troszkę rys ma, ale nie na tyle poważnych by nie mogła odpalić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej już ci się nie uda zwrócić. Nie mam bladego pojęcia co teraz możesz zrobić. Ja na przykład robię zawsze kopię zapasową i zawsze z tej kopii korzystam a nie z oryginału bo szybko się rysują te płytki

A nie czekaj, jak masz paragon i inne duperele które były, spróbuj napisać do Cenegi, że płyta uszkodzona i czy jest możliwość wymiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem. Otóż zainstalowałem GTA IV. Fajna gra działa, spełniam recommened wymagania (intel core i5-66 3.33 GHZ, 3.2 GB ram, GeForce9500GT) i ustawilo mi grafike na high. Jednak jak jadę autem to przycina mi grę i niewiem czemu. Zmieniłem na medium ale to nic nie dało. Ktoś ma może jakiś pomysł?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 18:50, tomek-bob napisał:

Witam!
Chciałbym zainstalować GTA IV ale po włożeniu 2 płytki wyskakuje taki błąd (patrz obrazek).
Co z tym zrobić?


Wyciągnij płytę, przeczyść ją i spróbuj jeszcze raz zainstalować. Ostatnio miałem taki sam problem(płytka idealna, bez rys) CdCheck pokazywał błąd CRC a po ponownym włożeniu płyty zero błędów i instalacja bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 12:14, Jammin69 napisał:

Spróbuj wyłączyć opcję V sync lub clip capture na off. Może to powinno pomóc.


To "V sync" niewiem gdzie jest a clip capture wylaczylem, i niewiem moze troche pomoglo ale napewno sie jeszcze tnie, ewentualnie mniej. >< Niewiem czemu się tak dzieję, bo spełniam spokojnie wymagania zalecane. Mo jakis program ktory to sfixuje? Ktoś ma pomysł jeszcze?
Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 12:22, Shadow1994 napisał:

> Spróbuj wyłączyć opcję V sync lub clip capture na off. Może to powinno pomóc.

To "V sync" niewiem gdzie jest a clip capture wylaczylem, i niewiem moze troche pomoglo
ale napewno sie jeszcze tnie, ewentualnie mniej. >< Niewiem czemu się tak dzieję,
bo spełniam spokojnie wymagania zalecane. Mo jakis program ktory to sfixuje? Ktoś ma
pomysł jeszcze?
Dzięki za pomoc

Jak masz Windowsa 7 to na to powinno pomóc wyłączenie dziennika zdarzeń windows, chyba że masz inny system to wtedy niestety ale trzeba będzie szukać innego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 14:58, rtyrtyrty napisał:

Jak masz Windowsa 7 to na to powinno pomóc wyłączenie dziennika zdarzeń windows, chyba
że masz inny system to wtedy niestety ale trzeba będzie szukać innego rozwiązania.


Tak, mam windows 7. Ale znalazłem inny sposób. Chciałem załozyc konto windows live (nieobslugiwany w naszym regionie, jak sie potem dowiedziałem) i zaktualizowalem grę. No i już problem z głowy
Ale dziękuje wszystkim za propozycje
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować