Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2010 o 12:24, Crew_900 napisał:

Ile tam Cenega chce za Kompletną Edycję serii GTA IV ? 200 zł ?

Na Ultimie 170 zł, wersja na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mobilny internet, z miesięcznym limitem transferu 10 GB. Ile z tego limitu zejdzie mi przy takiej powiedzmy2-3 godzinnej sesji grania w GTA IV??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem z GTA IV, mam Win 7 64bity, sprzęt, który wykracza poza minimalne wymagania, oryginalną grę. Co z tego, skoro instaluję gierkę, instaluje najnowszego patcha a mimo to gra nie uruchamia się. Najdalej doszedłem do ładowania pierwszego poziomu, po czym wyskakuje mi fatal error WTV190 a Games for Windows Live nie mogęi tak i tak uruchomić. Co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 15:26, M_S_13 napisał:

Mam mobilny internet, z miesięcznym limitem transferu 10 GB. Ile z tego limitu zejdzie
mi przy takiej powiedzmy2-3 godzinnej sesji grania w GTA IV??


Yyy, w single player? A co ma zejść? Bo rozmiar danych wysyłanych przez kompa jest pomijanie mały, a gra nic nie pobiera. Zresztą możesz GfWL w trybie offline uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam okazję się wymienić grami i dostać oryginalne GTA IV, jednakże mam pytanie. Co powinienem otrzymać razem z pudełkiem i płytką ? Jakieś konto ? Jeżeli tak to do czego ono ? Może coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno oprócz takich podstawowych rzeczy jak płyty i instrukcja obsługi powinien się tam znajdować kod do rejestracji w Games for Windows Live. W zasadzie to chyba wszystko(bo do Social Club można chyba dołączać nawet nie posiadając żadnej gry, a tak na marginesie to po ostatnich patchach posiadanie tam konta wcale nie jest niezbędne do gry w GTA IV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-2DVD
-Instrukcja z cd-key(służy on tylko do rejestracji gry na PC więc nie jest powiązany z jakimkolwiek kontem, ewentualnie na kompani graczy cenegi)
-Przewodnik po liberty city
-Mapa
-Tekturowa obwoluta jeśli gra była kupiona zaraz po premierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś z którym wymieniam się podał mi już dane do konta Live. Ściągnąłem sobie Games For Windows Live, potem jakaś aktualizację do systemu, loguję się... gdzie mogę sprawdzić jakiś stan konta ? Tzn. czy GTA jest do tego konta przypisane itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest przypisana do konta, jak już wspomniał wcześniej kolega.
CDKey jest tylko do aktywacji Twojej kopii gry na Twoim PC, także jak zainstalujesz ją na innym, nie będziesz mógł grać dopóki nie Wycofasz aktywacji z pierwszego. Także dopilnuj żeby poprzedni właściciel to zrobił :P

A konto do GfwL będziesz mógł sobie założyć własne.
Jeśli dobrze pamiętam, będzie potrzebne też konto w Rockstar Social Club, ale to wszystko będziesz mógł zrobić automatycznie po instalacji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 13:56, Mafioso_PL napisał:

Gra nie jest przypisana do konta, jak już wspomniał wcześniej kolega.
CDKey jest tylko do aktywacji Twojej kopii gry na Twoim PC, także jak zainstalujesz ją
na innym, nie będziesz mógł grać dopóki nie Wycofasz aktywacji z pierwszego. Także dopilnuj
żeby poprzedni właściciel to zrobił :P


Mógłbyś mi powiedzieć jak się to cofa z jego kompa ?
Tzn. co On ma zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy odinstalowaniu gry powinno mu wyskoczyć okienko "Revoke Activation" czy jakoś tak, i wszystko powinno się zrobić automatycznie.

Nie za bardzo już pamiętam, bo sprzedałem GTA dawno temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to właśnie gta ma nielimitowaną liczbę instalacji więc problem by był gdybyście w jednym czasie grali w multi. Do singla nie jest potrzebny internet (z wyjątkiem instalacji) więc gra się nie połapie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o liczbie INSTALACJI tylko AKTYWACJI którą trzeba przeprowadzić przy pierwszym uruchomieniu gry.
A jeżeli gra jest aktywowana na jednym PC, na drugim jej już nie aktywujesz...


Takie myki zostały znalazły też zastosowanie w grach EA (Burnout: Paradise, Mirror''s Edge)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 11:46, Mafioso_PL napisał:

Nie mówię o liczbie INSTALACJI tylko AKTYWACJI którą trzeba przeprowadzić przy pierwszym
uruchomieniu gry.
A jeżeli gra jest aktywowana na jednym PC, na drugim jej już nie aktywujesz...


Takie myki zostały znalazły też zastosowanie w grach EA (Burnout: Paradise, Mirror''s
Edge)


Mam wysłać linka gdzie jest napisane że gta IV ma nieograniczoną liczbę instalacji i aktywacji na różnych komputerach? Przez moje ręce przewinęło się kilka gta IV i nigdy nie było problemów odnośnie aktywacji jeśli chodzi o mnie i moich kupujących. Co więcej swoją grę mam zarejestrowaną na starym komputerze i nowym który kupiłem miesiąc po premierze i o dziwo chodzi bez problemów.
Jeśli chodzi o gry EA to miały one limity instalacji które można cofnąć albo zostały zniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy to możliwe, że podłączenie do internetu, spowalnia grę? Mam oryginała i jak laptop nie był podłączony do neta, to gra chodziła płynnie na wysokich ustawieniach. Ale z internetem to już zaczęły się lagi. Mam oryginała jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 14:23, Karanthir666 napisał:

Mam pytanie. Czy to możliwe, że podłączenie do internetu, spowalnia grę? Mam oryginała
i jak laptop nie był podłączony do neta, to gra chodziła płynnie na wysokich ustawieniach.
Ale z internetem to już zaczęły się lagi. Mam oryginała jakby co.

Być może ściągnęło najnowszego patcha który nie jest zbytnio chwalony w kwestii płynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 17:07, rtyrtyrty napisał:

Być może ściągnęło najnowszego patcha który nie jest zbytnio chwalony w kwestii płynności.

Tyle, że ja mam teraz huśtawkę. Płynnie, wolno, płynnie... Cholera wie od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś pałka się przegięła.

Chciałem zagrać online, Windows LIVE domagał się aktualizacji. I tak po aktualizacji GTA definitywnie przestało działać. Nie włącza się nic. Nie mam już pojęcia którą on już bzdetną wersję wgrał, albo co ZNOWU nie pozwala grze się włączyć. Mam już dość pieprzenia się z tym barachłem za każdym razem gdy chcę z kimś zagrać, dość mam ciągłych łatek, uaktualnień, bugów, wiech i crashów. Nie było dnia bez jakiejkolwiek awarii. Pieprze cały ten SYF i z satysfakcją ląduje ona w składzie VHS na dnie szuflady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować