Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2010 o 15:36, Mordrag napisał:

oto wynik z tego programu co zalecałeś.


Mi o dziwo pomogło ponowne wsadzenie płyty do napędu i nie wiem od czego to zależy, ale jeśli u ciebie ciągle występuje ten błąd to chyba faktycznie dane są uszkodzone. Napisz do cenegi, powinni bez problemów wymienić płytkę na nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 22:47, radziejr napisał:

> oto wynik z tego programu co zalecałeś.

Mi o dziwo pomogło ponowne wsadzenie płyty do napędu i nie wiem od czego to zależy, ale
jeśli u ciebie ciągle występuje ten błąd to chyba faktycznie dane są uszkodzone. Napisz
do cenegi, powinni bez problemów wymienić płytkę na nową.


No tak będe musiał zrobić bo innego wyjścia nie widze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 14:15, Crew_900 napisał:

Usuń ten plik filecheckfix i dsound z folderu gdzie masz grę


Zrobiłem jak napisałeś, jest super poprawa w płynności ale znikło mi spolszczenie (wyświetla się na początku).
Da się to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 15:04, Wahgaroth napisał:

> Usuń ten plik filecheckfix i dsound z folderu gdzie masz grę

Zrobiłem jak napisałeś, jest super poprawa w płynności ale znikło mi spolszczenie (wyświetla
się na początku).
Da się to naprawić?

a to jakaś nowa łatka? Do EFLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem dodatki do GTA IV EFLC, no i szczerze mówiąc są do kitu.
No, ale wracając jeszcze do IV to ogólnie też to jakieś mocne nie było, ale i tak jestem zadowolony, a grając w dodatki to już w ogóle jestem zawiedziony... Nic się tam ciekawego nie pojawiło w sumie żałuje że straciłem tyle czasu grając w nie... No ale cóż bywa. Wybiegając trochę w przyszłość może kolejna odsłona GTA "V" przyniesie jakieś konkretne zmiany ;P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos GTA IV i GTA IV EFLC na Steamie? Mam sciagniete i zainstalowane GTA IV, czy musze sciagac kolejne 15 czy 16 GB EFLC, zeby moc w to zagrac, czy zostana sciagniete tylko te brakujace pliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam wlasnie osobno. :) Rok temu za €7 kupilem GTA IV, kilka tygodni temu za tyle samo kupilem EFLC. ;)
Wiesz moze ile mniej wiecej mi sie sciagnie EFLC z tych 16GB, jesli GTA IV jest zainstalowane? Mam 12 GB wolnego miejsca na partycji, gdzie trzymam Steama, MYSLE ze wystarczajaco, ale wole sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się oba dodatki bardzo podobały. Zapłaciłem za nie 80 złotych i nie żałuję. Co ci się konkretnie nie podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyzej potwierdziles, ze zostana sciagniete te brakujace pliki...
Ze EFLC zawiera 16 GB to wiem, sam tez to napisalem po uprzednim sprawdzeniu.
Pytanie moje bylo, czy CALA gra sie sciaga, czy tylko te nowe pliki z EFLC dochodza do GTA IV (w koncu sporo na pewno sie powtarza...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie do chodzą to są inne pliki .
Od nowa się ściąga gra, wszystko od nowa
I nic nie potwierdzałem, że ściągną się brakujące pliki. Pytałeś się czy od nowa wszystko i ja odpisałem, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 19:23, Crew_900 napisał:

Pytałeś się czy od nowa wszystko
i ja odpisałem, że tak


ok, to ma juz sens, bo nie napisales, na ktore pytanie odpowiadasz.
dzieki, najwyzej poczekam, az cos innego przejde, wykasuje, wtedy zassam EFLC ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 19:27, kuba9876543210 napisał:

> Pytałeś się czy od nowa wszystko
> i ja odpisałem, że tak

ok, to ma juz sens, bo nie napisales, na ktore pytanie odpowiadasz.
dzieki, najwyzej poczekam, az cos innego przejde, wykasuje, wtedy zassam EFLC ^^

te dodatki jedynie w wersji z GFWL "dodają" się do GTA 4, wtedy zajmują jakieś 2-3 GB, w każdej innej, sklepowej czy steamowej itp jest to 16 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 18:24, Madoc napisał:

A mi się oba dodatki bardzo podobały. Zapłaciłem za nie 80 złotych i nie żałuję. Co ci
się konkretnie nie podobało?


Ja płaciłem 90 zł. Co mi się nie podobało w pierwszym dodatku The Lost to że cały czas tylko była jazda na tym motorze praktycznie wszędzie się nim poruszamy. I to dla mnie między innymi trochę denerwujące.
W The Ballad Of Gay Tony nie podobał mi się sam bohater Luis jakoś go od początku nie mogłem polubić nie wiem czemu... I te misje no jakoś mi nie odpowiadały. No wiadomo nie mogę ocenić gry tak że była zła, bo może i rzeczywiście bym się pomylił, ale tak od siebie powiem że liczyłem na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować