Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Potrzebuje filmików, mapy już mam, odnośnie osiągnięcia w zabiciu 200 gołębi. Jeżeli ktoś takowe linki posiada byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 13:11, Wizzer napisał:

Potrzebuje filmików, mapy już mam, odnośnie osiągnięcia w zabiciu 200 gołębi. Jeżeli
ktoś takowe linki posiada byłbym wdzięczny.


Do tego to bym proponował trainera który teleportuje nas w odpowiednie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Pisze bo mam mały problem i może ktoś wie jak rozwiązać. Otóż problem ten to zacinające się postacie podczas cut scenek. Wszystko działa pięknie, jest filmik, 60 klatek na sekundę, a kiedy jest zbliżenie na osobę, która się np. ruszy/przejdzie kilka kroków w bok to bardzo się zacina (osoba, nie gra, po prostu chodzi "skokowo" przy płynnej reszcie gry). Trochę to denerwuje i nie pozwala czerpać radości z filmików. Dodam tylko, że na podstawowej wersji gry (1.0.0.0) ten problem nie występuje. Pewnie, mógłbym grać na tamtej starszej wersji, ale bardzo mi gra spowalnia, a więc gram na patchu 1.0.4.0 (pomaga i to o wiele :) ), ale dzieje się TO. Na patchu 1.0.7.0 to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno w promocji Steam GTA IV Episodes from Liberty City. Grę ściągnąłem, uruchamia się, wyskakuje okienko od Games for Windows LIVE. Loguje się wpisuje podany klucz i wyskakuje okienko że klucz jest niepoprawny. Wiecie może co z tym zrobić i jak to naprawić, abym mógł grać w EFLC z GfWL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 20:46, Kraju napisał:

Kupiłem niedawno w promocji Steam GTA IV Episodes from Liberty City. Grę ściągnąłem,
uruchamia się, wyskakuje okienko od Games for Windows LIVE. Loguje się wpisuje podany
klucz i wyskakuje okienko że klucz jest niepoprawny. Wiecie może co z tym zrobić i jak
to naprawić, abym mógł grać w EFLC z GfWL?


Upewnij sie, ze nie mylisz O z 0, I z L, I z 1 itd. Jeśli to nie pomoże napisz do supportu steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mam problem z GTA 4.

Przekopalem google, youtube i mase roznych for.
Zero rozwiazania i wyglada na to ze wydana kase na gta 4 moglem przeznaczyc na cos innego bo support tez nie odpowiada i wyglada na to ze nikt nie zna rozwiazania tego problemu.

W akcie desperacji pisze tez u was :(


LAGI na patchu 1.0.7!

I to nie jakies tam co jakis czas po prostu non stop rwanie przy 40 fpsach.
FPS nie spada a gra sobie rwie.
Na patchu 1.0.4 nic nie tnie w ogole

Komp:
ivy bridge 4,8Ghz
16GB ramu
6870 1GB
SSD 60GB

Grafika niezależnie od ustawien i tak tnie.
Niezaleznie od rozdzielczosci.
System jest nowy wiec syfu nie ma.
Najnowsze stery etc.

Próbowalem w oknie i wylaczac w uslugach lokalnych opcje i commandline.txt.
Ogolnie cuda na kiju a gra i tak laguje :(

CZY komus udalo sie temu zaradzic w 100%?

HELP pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 09:47, Crew_900 napisał:

W command line jedynie umieść to :
-memrestrict 912261120

Bo zapewne w commandline umieściłeś komendę która oszukuje grę, że masz dostęp do większej ilości pamięci na karcie graficznej a gra z łatką 1.0.7.0 powoduje ścinanie się giry. A do łatki 1.0.4.0 można tej komendy używać bez problemu.

Sorry za podwójną odpowiedź, pomyliło mi się z edycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 09:48, Crew_900 napisał:

> W command line jedynie umieść to :
> -memrestrict 912261120
Bo zapewne w commandline umieściłeś komendę która oszukuje grę, że masz dostęp do większej
ilości pamięci na karcie graficznej a gra z łatką 1.0.7.0 powoduje ścinanie się giry.
A do łatki 1.0.4.0 można tej komendy używać bez problemu.

Lipa.
Nadal sa te dziwne przyciecia tyle ze nie podczas jazdy, w sensie ze nie sa tak widoczne gorzej jak obracam kamera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 19:01, Mafioso_PL napisał:

To dziwne, bo na 2ch GTX670 osiągam taką samą, bądź nieraz mniejszą wydajność niż znajomy
na 1 HD6950 :/


Przecież to jest GTA IV ;p
Na jednym sprzęcie gorszym może posuwać całkiem dobrze, a na innym o wiele lepszym gorzej. Cholera wie od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2012 o 18:17, mef666 napisał:

Nadal sa te dziwne przyciecia tyle ze nie podczas jazdy, w sensie ze nie sa tak widoczne
gorzej jak obracam kamera :(


Może spróbuj podwyższych pamięć wirtualną na dysku lub po prostu ją wyłącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 23:15, Crew_900 napisał:


> Nadal sa te dziwne przyciecia tyle ze nie podczas jazdy, w sensie ze nie sa tak
widoczne
> gorzej jak obracam kamera :(

Może spróbuj podwyższych pamięć wirtualną na dysku lub po prostu ją wyłącz.

AMAZING!

Nie mialem w ogole i po ustaleniu pewnej wartosci - jak reka odjal :)

THX!

Ok to teraz mam stabilne jak skala nawet w nocy plynne granie powyzej 30 FPS na maks detalach :)

5331x1050 bez AA xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę od siebie, że mi wszelakie problemy ze stabilnością GTA IV leczył taki trik :

Dla wysokich tekstur ustawić sobie parametr "-memrestrict 629145600
Dla średnich "-memrestrict 314572800
Dla niskich "-memrestrict 209715200

Jak ręką odjął, zero crashy, spadków wydajności, BSOD czy innych cudów na kiju.

P.S.
Jeśli masz kartę graficzna od nvidii ustaw sobie FXAA w sterownikach - będziesz miał eleganckie AA w grze zerowym kosztem wydajności [FXAA działa na zasadzie filtru ekranu, ultra wydajne wygładzanie krawędzi, spadek fpsów jest nie odczuwalny w porównaniu do innych metod bo wynosi z reguły 2-3 klatek w porywach]

@edited

Pardon już się wyżej doczytałem masz radka.
Ale info o FXAA zostawiam, może komuś innemu się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 16:34, Call_me_Kay napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=M-5CkLiC2zA

Co to za mod do czwórki, może ktoś wie? Chodzi mi głównie o mapę, bo autka itp. to wiadomo.


Wyglada jak san andreas :P

Nie mam pojecia co to ale mi i tak zadne mody nie dzialaja jak powinny.

W szczegolnosci auta, no ja nie wiem jak oni to robia ale mi wszystkie auta traca srodek ciezkosci i przewracaja sie na zakretach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po formacie Windowsa. Mam wersję Windows 7 Professional z SP1. Po zainstalowaniu patha 1.7 gra nie chce się uruchomić. Zrobiłem update Games for Windows i pojawia się informacja - GTA 4 Fatal Error: XNetStartup failed - Please re-boot system and/or re-install the game 10093( zresetowałem i przeinstalowałem ale nic to nie dało:( ). Na innych forach szukałem ale przeważnie ten problem pojawiał się u osób z piracką wersją ja natomiast posiadam oryginalną. Na windowsie przed formatem gra chodziła bez problemu nawet na pathu 1.7. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować