Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Opis misji był zarówno w PSX Extreme, jak i Neo+.
Konsolowa wersja niby, ale przecież to bez różnicy, bo misje sa te same.

PSX Extreme #130 - czerwiec 08
Neo+ #110 oraz #111 - maj/czerwiec 08

Nie wiem czy coś więcej nie było w lipcowym numerze Neo, niestety nie mam go nigdzie pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 17:36, Wijet napisał:

Bodajże mam nr Komputerświat z poradnika do GTA ale napewno nie był to tak dokładny poradnik
jak ten ob Bradygames.


A ten z bradygames będzie jeszcze gdzieś dostępny?!;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden jest do kupienia na znanym serwisie aukcyjnym w Polszy (nie wiem czy nie uznane zostanie to za reklame i nie dostanę banka, bo wróciłem na forum od bardzo dawna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Mam problem z GTA 4. Zakupiłem ostatnio zainstalowałem i mega się tnie ;| Grać się nie da a komputer mam dobry 4gb ramu, karta graficzna 1 gb, procek Intel Core 2 Quad 2,50 GHz. W dodatku jak się chcę zalogować do Games for Windows wyświetla się że błędny kod produktu mimo że jest dobrze wpisany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 16:28, KOREKTBG napisał:

Witam wszystkich ;) Mam problem z GTA 4. Zakupiłem ostatnio zainstalowałem i mega się
tnie ;| Grać się nie da a komputer mam dobry 4gb ramu, karta graficzna 1 gb, procek Intel
Core 2 Quad 2,50 GHz. W dodatku jak się chcę zalogować do Games for Windows wyświetla
się że błędny kod produktu mimo że jest dobrze wpisany ;)



Podaj dokładny model karty graficznej, bo po napisaniu "1GB" to nic nie wywnioskuje,spróbuj jeszcze ściągnąć najnowszego patcha, stery do grafiki, reinstalacja gry/systemu, defragmentacja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2012 o 17:36, Eternal101 napisał:

Podaj dokładny model karty graficznej, bo po napisaniu "1GB" to nic nie wywnioskuje,spróbuj
jeszcze ściągnąć najnowszego patcha, stery do grafiki, reinstalacja gry/systemu, defragmentacja
:).


NVIDIA geForce GTS 250, a jak chodzi o samą grę to kiedyś miałem już GTA 4 zainstalowane na tym komputerze i chodził bez problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij wszystkie pacze. Zainstalowałem grę o kumpla na kompie dużo lepszym od twojego i bez paczy miał pokaz slajdów. Po paczach grał na pełnych detalach bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 14:12, KOREKTBG napisał:


> Podaj dokładny model karty graficznej, bo po napisaniu "1GB" to nic nie wywnioskuje,spróbuj

> jeszcze ściągnąć najnowszego patcha, stery do grafiki, reinstalacja gry/systemu,
defragmentacja
> :).

NVIDIA geForce GTS 250, a jak chodzi o samą grę to kiedyś miałem już GTA 4 zainstalowane
na tym komputerze i chodził bez problemów ;)


Tak jak kolega Ci radzi, zainstaluj najnowsze patche, stery do karty graficznej jak to nie pomoże to przeinstaluj grę, jak dalej nic reinstalacje systemu zrób :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc dzięki panowie :) Nie tnie się już po zainstalowaniu wszystkich patchy ;) Problem mam dalej jednak z tym Windows Live, wyskakuje mi że nieprawidłowy cd-key ;| A przez to nie mogę "sejwować"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu jest z tym limitem instalacji? Jest czy nie ma? Trzeba przed odinstalowaniem robić ten cały ''revoke licence'' czy nie trzeba? I jak to się ma w przypadku reedycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 17:21, KOREKTBG napisał:

A więc dzięki panowie :) Nie tnie się już po zainstalowaniu wszystkich patchy ;) Problem
mam dalej jednak z tym Windows Live, wyskakuje mi że nieprawidłowy cd-key ;| A przez
to nie mogę "sejwować"


Pewnie masz Live na polskę ustawiony. Są 2 wyjścia albo stwórz konto offline - wtedy nie pograsz w multi ale save ładnie bangla, albo stwórz nowe live konto na UK np i do niego podepnij gta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2012 o 18:22, Nufiko napisał:

Pewnie masz Live na polskę ustawiony. Są 2 wyjścia albo stwórz konto offline - wtedy
nie pograsz w multi ale save ładnie bangla, albo stwórz nowe live konto na UK np i do
niego podepnij gta.


Problemem jest to że w ogóle nie chcę mi zalogować. Od razu wyskakuje nieprawidłowy klucz produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 21:28, KOREKTBG napisał:


> Pewnie masz Live na polskę ustawiony. Są 2 wyjścia albo stwórz konto offline - wtedy

> nie pograsz w multi ale save ładnie bangla, albo stwórz nowe live konto na UK np
i do
> niego podepnij gta.

Problemem jest to że w ogóle nie chcę mi zalogować. Od razu wyskakuje nieprawidłowy klucz
produktu


Jeżeli zależy Ci tylko na single''u, stwórz konto offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 21:28, KOREKTBG napisał:

Problemem jest to że w ogóle nie chcę mi zalogować. Od razu wyskakuje nieprawidłowy klucz
produktu


Klucza nie przyjmuje bo konto masz zarejestrowane na Polskę jak utworzysz konto na UK to przyjmie, a do konta offline klucz produktu nie jest wymagany. Ewentualnie możesz pisać do pomocy Windows Live i mieć nadzieje, że sprawią że Ci klucz przyjmie, ale jeśli zależyc Ci tylko na singlu to konto offline jest dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 14:38, Kirabaxior napisał:

Ściągnij wszystkie pacze. Zainstalowałem grę o kumpla na kompie dużo lepszym od twojego
i bez paczy miał pokaz slajdów. Po paczach grał na pełnych detalach bez problemów.


Widzę, że łatek jest 7, każda kolejna większa. Czy wersja Steam wymaga łatek? Jeśli tak, to czy wystarczy zainstalować tylko ostatnią, czy wszystkie po kolei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 21:45, Tyler_D napisał:

Ale wtedy można wrócić do multi poprzez tworzenia nowego konta czy coś w ten deseń czy
jest to permanentne działanie?

Można spokojnie wrócić, poprzez stworzenie konta i przy jego tworzeniu wybrać inny region niż Polska, tak samo jest spieprzone na xboxie że mając nowiutką grę kupioną musiałem region na USA zmienić żeby odpalić ją ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować