Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2013 o 15:49, Abi_Dalzim napisał:

Czy może mi ktoś powiedzieć na co można kasę wydawać w tej grze? Mam za sobą jakieś 18
h gry, mam prawie 50 000 $ i nie mam ich na co wydawać...


Właśnie z tym jest problem, bo nie ma za bardzo na co wydawać takiej grubej kasy. W GTA: San Andreas było sporo domów do kupienia, niektóre bardzo drogie, więc póki nie zostało się milionerem, zawsze był jakiś obiekt, na który można było zbierać fundusze, a w IV mieszkania dostajemy tylko w toku fabuły gry, więc kasa zostaje bezużytecznie na koncie.

Edit: Z tego co kojarzę, to chyba można było kupować samochody, odwiedzając kafejkę i wchodząc na odpowiednią stronę internetową. Ale jako, że grałem dawno temu to nie pamiętam już szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 16:19, Wszystkozajete napisał:

Edit: Z tego co kojarzę, to chyba można było kupować samochody

Kupować? A po co? :)
JUż sama nazwa gry wskazuje, że samochody trzeba kraść :D

A teraz na poważnie: mam misję z rozmową kwalifikacyjną i nie mogę wejśc do budynku. Mam napisane przy znaczniku misji, że muszę mieć gajer na sobie. Mam gajer za 1000 $, buty za 200$ i nadal nie mogę wejść. Czy to może dlatego, że mam okulary? Głupie niby, ale może ma to znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już za dobrze, ale nie trzeba tam było iść na jakąś konkretną godzinę albo dopiero po dostaniu SMSa, że już można iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2013 o 17:49, Abi_Dalzim napisał:

A teraz na poważnie: mam misję z rozmową kwalifikacyjną i nie mogę wejśc do budynku.
Mam napisane przy znaczniku misji, że muszę mieć gajer na sobie. Mam gajer za 1000 $,
buty za 200$ i nadal nie mogę wejść. Czy to może dlatego, że mam okulary? Głupie niby,
ale może ma to znaczenie...

Tak, musisz je zdjąć.
W sumie wcale nie takie głupie. Do formalnych strojów raczej nie nosi się okularów przeciwsłonecznych (a przynajmniej nie w pracy) a tylko takie można chyba mieć w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 17:49, Abi_Dalzim napisał:

A teraz na poważnie: mam misję z rozmową kwalifikacyjną i nie mogę wejśc do budynku.
Mam napisane przy znaczniku misji, że muszę mieć gajer na sobie. Mam gajer za 1000 $,
buty za 200$ i nadal nie mogę wejść. Czy to może dlatego, że mam okulary? Głupie niby,
ale może ma to znaczenie...

W kalendarzu w telefonie masz zapisane, kiedy jest to spotkanie. Jakiś czas przed nim (chyba godzinę) dostaniesz na komórkę też przypomnienie o nim. Nie wiem, czy to nie dopiero wtedy pojawia się znacznik na mapie. No i trzeba mieć garnitur też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 17:49, Abi_Dalzim napisał:

A teraz na poważnie: mam misję z rozmową kwalifikacyjną i nie mogę wejśc do budynku.
Mam napisane przy znaczniku misji, że muszę mieć gajer na sobie. Mam gajer za 1000 $,
buty za 200$ i nadal nie mogę wejść. Czy to może dlatego, że mam okulary? Głupie niby,
ale może ma to znaczenie...

Akurat wczoraj robiłem tę misję i miałem identyczny problem. Wykupiłem pół sklepu, ale dalej nie chcieli mnie wpuścić. Okazało się, że trzeba kupić ten najdroższy zestaw, w którego skład wchodzą garnitur, kamizelka i krawat. Stojąc w wejściu do sklepu będziesz miał go po lewej stronie na wieszaku, tak bardziej w głębi lokalu.

Swoją drogą okulary można kupić tylko w tym początkowym rosyjskim sklepie z dresami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem misję od pewnego Irlandczyka na zabicie pewnego Włocha ;)
Kłopot w tym, że sterowanie motorem jest strasznie upierdliwe (byle stłuczka i wylatuję z siodła) i w/w Włoch mi zawsze ucieka... Czy jest jakiś sposób na szybsze go załatwienie (próbowałem strzelania w czasie jazdy, ale skurczybyk jest za szybki) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 16:27, Abi_Dalzim napisał:

Dostałem misję od pewnego Irlandczyka na zabicie pewnego Włocha ;)
Kłopot w tym, że sterowanie motorem jest strasznie upierdliwe (byle stłuczka i wylatuję
z siodła) i w/w Włoch mi zawsze ucieka... Czy jest jakiś sposób na szybsze go załatwienie
(próbowałem strzelania w czasie jazdy, ale skurczybyk jest za szybki) ?

Niestety musisz się trochę pomęczyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się trochę za nim uganiałem i nie wiem czy nie jest to skrypt, ale w pewnym momencie spadł w jakimś tunelu/przejściu dla pieszych z motoru i go rozstrzelałem jak prosiaka. ;)

O ile to ta misja była, bo pamiętam że paru typków musiałem wtedy rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 20:18, meryphillia napisał:

O ile to ta misja była, bo pamiętam że paru typków musiałem wtedy rozwalić.

To chyba chodzi Ci o misję dla Raya, gdzie trzeba rozwalić dwóch gości z gangu motocyklowego (uciekają tunelami metra).

Mnie chodziło o misję dla tego Irlandczyka (nie pamiętam imienia) gdzie przebieramy się za Albańczyka (dżinsy i skórzana kurtka) i ganiamy motorem jakiegoś włocha... Te ścigacze zą strasznie ciężkie w prowadzeniu (już te chopery amerykańskie są lepsze) i gość mi cały czas ucieka lub ja wbijam się w jakąś ścianę / słup / auto.
Ciężka sprawa...

To samo mam z misją dla Bruciego (Numer Jeden - ta z wyścigiem). Te sportowe wózki bardzo łatwo wpadają w poślizg. To mi przypomina dlaczego nienawidzę gier sportowych, a ścigałek w szczególności - już prowadzenie samochodu w realu jest o niebo łatwiejsze :)

Nie wiem czy ja mam tylko takie odczucie, ale chyba najlepszy do prowadzenia, najzwortniejszy i świetnie trzymający się drogi jest ten niepozorny wózek:

20130219101539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak namieszałem coś. ;D

Tak czy siak do prowadzenia pojazdów trzeba się przyzwyczaić i po pewneym czasie prowadzenie ich staje się rutyna, a nie wyzwaniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2013 o 13:56, mtsach napisał:

Jeszcze jeden fanowski mod. I jeszcze jeden opad szczęki...

http://youtu.be/Macv3FnxwS8


Bardziej opadła mi szczęka patrząć na specyfikację sprzętu, na którym to było nagrywane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ostatnią misją gdy gonie Dimitria.

Problem jest gdy podpływam motorówką pod śmigłowiec Jacoba, i wtedy za żadne skarby nie potrafię "wspiąć się" do góry. Wciskam spację, wciskam.. i zawsze spadam tam przy pomniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
>i wtedy za żadne skarby nie

Dnia 26.05.2013 o 20:56, Assurubalit napisał:

potrafię "wspiąć się" do góry. Wciskam spację, wciskam.. i zawsze spadam tam przy pomniku.

(...)
Ha! :(
Mam ten sam problem w jednej z kończących misji, w której mam zabić Jimmiego Pegorino. Wybijam się z rampy motocyklem, w cut-scence wiszę na belce helikoptera i za nic nie mogę wejśc do środka. Dusze spację jak szalony i nic... ręce opadają. Ale przeszedłem grę już chyba ze 4 razy więc wiem, że jest to do zrobienia, ale mam jakiś niefart czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem gta iv na allegro, nówka, pachniała, zafoliowana.
Towar pewny.
Niestety podczas próby zalogowania do Windows Live przed rozpoczęciem gry wyskakuje komunikat, iż cdkey jest błędny. Napisany jest dobrze, wszystko gra. Słyszałem, że jest to problem powszechny, ale nigdzie żadnego konkretnego rozwiązania, oprócz tego, że trzeba grę wykupić w steam. A ja nie chcę.
Jest jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować