Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Nie do końca wiem jak działa GfWL teraz, ale może klucz przypisywany jest do jednego konta. Nie mam pojęcia, czy jeżeli klucz był już użyty na innym koncie, to wyskakuje komunikat o błędnym kluczu czy o użytym. Musiałbyś to jakoś sprawdzić. Gra do działania nie wymaga Steama, także nic ze Steamem nie musisz robić. Skoro to była nówka, to pisz do Cenegi jaka jest sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu... przeszedłem już kilka misji i teraz dopiero się skapnąłem, że jest problem. Przewertowałem kilka tematów na forach zagranicznych/krajowych i wszystkie traktują o steamie.
A ja nadal nie mogę zapisać gry.
CO ZA DNO! I zostań tu uczciwym graczem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2013 o 23:01, Jackal-pl napisał:

Nie mam czasu... przeszedłem już kilka misji i teraz dopiero się skapnąłem, że jest problem.
Przewertowałem kilka tematów na forach zagranicznych/krajowych i wszystkie traktują o
steamie.
A ja nadal nie mogę zapisać gry.
CO ZA DNO! I zostań tu uczciwym graczem....


Stwórz konto offline w GfWL wtedy można zapisywać bez problemów lub stwórz nowe konto tylko, że kraj wybierz np USA (GTA IV nie działa w polsce w GfWL). Ewentualnie kontakt z GfWL może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was orientuje się czy mulitplayer PC może mieć jakąś możliwość połączenia z multi PS3? Dzisiaj odpaliłem sobie na mojej konsoli GTA 4 i ujrzałem dziwne rzeczy, mianowicie: niektórzy gracze jeździli samochodami, których nie dało się zniszczyć, na lotnisku były dziwne budowle w stylu skoczni zbudowane z sam nie wiem czego, niektóre samochody miały podświetlenie pod podwoziem (coś w stylu neonów), czasami gracze teleportowali się gdzieś w powietrze nie wiadomo z jakiej przyczyny, sam umarłem kilka razy w niewyjaśnionego powodu jakby mnie ktoś podpalił - mimo, że nikogo wokół nie było...

Generalnie stwierdziłem trochę dziwności, czego jeszcze kilka miesięcy temu nie widziałem. Wygląda to tak jakby ktoś z góry zarządzał światem, jakiś admin...ale jak to może być możliwe skoro gram na PS3 ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2013 o 17:42, Sarturias napisał:

Czy ktoś z was orientuje się czy mulitplayer PC może mieć jakąś możliwość połączenia z multi PS3?

Nie.

Dnia 30.06.2013 o 17:42, Sarturias napisał:

Generalnie stwierdziłem trochę dziwności, czego jeszcze kilka miesięcy temu nie widziałem.
Wygląda to tak jakby ktoś z góry zarządzał światem, jakiś admin...ale jak to może być
możliwe skoro gram na PS3 ? :/

Hacki. Z tego, co mówią Google, to kwestia przekopiowania kilku plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że sobie pogram w GTA IV, a tu klops... Mam Intel i3-3220, HD7770, 4GB ram i mam tylko jakieś 30 fps i przycięcia... Dam byle jakie ustawienia i to samo. Zainstalowałem wszystkie patche, bodajże 7 i bez zmian. Co tu robić? Jak tu żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 19:20, Sericulum napisał:

Myślałem, że sobie pogram w GTA IV, a tu klops... Mam Intel i3-3220, HD7770, 4GB ram
i mam tylko jakieś 30 fps i przycięcia... Dam byle jakie ustawienia i to samo. Zainstalowałem
wszystkie patche, bodajże 7 i bez zmian. Co tu robić? Jak tu żyć?


Na mocniejszym sprzęcie siłowałem się z tą grą kilka dni, kombinowałem ile się dało, szukałem tricków i podpowiedzi na różnych forach, ale to tak kapryśna gra, że albo jej sprzęt podpasuje (rzadko), albo niewiele da się zrobić. Pozostaje próbować w przyszłości na innym komputerze, albo kiedyś mieć możliwość zagrać na PS3 jak konsola będzie taniała po premierze PS4. Ja po tych kilku dniach i przejściu 20% gry odpuściłem, bo przyjemności z takiego grania nie było :/ Ale kasa na GTA IV i wszystkie dodatki wydana, także gdy za kilka lat zmienię komputer na nowszy to wtedy dopiero będę próbował wreszcie zagrać przyjemnie, bo GTA V i tak szybko się na PC-tach nie pojawi, a jeśli będzie podobnie "zoptymalizowana" to z pewnością minie sporo czasu zanim będzie można w nią zagrać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 19:20, Sericulum napisał:

Co tu robić? Jak tu żyć?


Po prostu grać.
Grałem w 15-25FPS na jakimś dwurdzeniowym E6*** z GF7600GT na pokładzie i jakoś dałem radę przejść podstawkę i dodatki i świetnie się przy tym bawiłem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 19:20, Sericulum napisał:

Myślałem, że sobie pogram w GTA IV, a tu klops... Mam Intel i3-3220, HD7770, 4GB ram
i mam tylko jakieś 30 fps i przycięcia... Dam byle jakie ustawienia i to samo. Zainstalowałem
wszystkie patche, bodajże 7 i bez zmian. Co tu robić? Jak tu żyć?



Ciekawe, ciekawe ;)

mam Athlona X3 Radka 4850 i 3GB RAM i śmigam bez problemów od momentu premiery;)
Kwestia szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2013 o 19:20, Sericulum napisał:

Myślałem, że sobie pogram w GTA IV, a tu klops... Mam Intel i3-3220, HD7770, 4GB ram
i mam tylko jakieś 30 fps i przycięcia... Dam byle jakie ustawienia i to samo. Zainstalowałem
wszystkie patche, bodajże 7 i bez zmian. Co tu robić? Jak tu żyć?


Ta gra ma problemy z niektórymi specyfikacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ;p
Pytanie mam.
Dostane jakiś sensowny grosz za GTA IV Kolekcjnoerska wersje na PS3? ;P
Nie posiadam tej torby i soundtracku.
Mam brelok, tą całą szkatulke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokładnie co wchodzi w skład zestawu, który chcesz sprzedać. Zrób też zdjęcie. Wtedy możemy jakoś to "wycenić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sposób na siłowanie się na rękę na PC? Macham tą myszką na prawo i lewo jak szalony i za nic nie mogę wygrać. Co najwyżej udało mi się wygrać raz, a trzeba dwa. Mógłbym to olać, ale głupio nie zrobić 100% przez taką rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie przez obniżenie FPS-ów do 30 Frapsem. Pamiętałem że podobny problem był z ostatnią misją w podstawce gdzie trzeba było spację szybko naciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, podał by mi ktoś namiary na patch do gta jeżeli są dostepnę chodzi o to że gra mi się tnie podczas jazdy autem czy strzelania, i trochę mnie to denerwuje. Podaje dane komputera


Intel Core Duo e7200 2.53GHz
2,00GB
Windows7
Geforce8600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować