Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Zmniejszyć ustawienia, a konkretnie zmniejszyć liczbę wyświetlanych pojazdów.
Z tego co przyuważyłem, to wałśnie ta opcja powoduje częste spadki klatek.

A na idelanie działające GTAIV na PC nikt nie da Tobie patcha czy przepisu, bo gra jest tak genialnie zoptymalizowana że na identycznych komputerach przy identycznych ustawieniach potrafi działać z różną wydajnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 14:36, Kraju napisał:

tych patche jest tyle że głowa boli który konkretny by poprawił jakoś bez zawieszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2013 o 14:37, meryphillia napisał:

Zmniejszyć ustawienia, a konkretnie zmniejszyć liczbę wyświetlanych pojazdów.
Z tego co przyuważyłem, to wałśnie ta opcja powoduje częste spadki klatek.

A na idelanie działające GTAIV na PC nikt nie da Tobie patcha czy przepisu, bo gra jest
tak genialnie zoptymalizowana że na identycznych komputerach przy identycznych ustawieniach
potrafi działać z różną wydajnością.

Dalej to samo zrobiłem tak jak pisałeś i nic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przechodzę grę po raz 2 i dopiero teraz mi się podoba. tak było z uncharted 2 i red dead redemption. za pierwszym razem IV nudziła mnie od samego początku, teraz idę przez nią jak burza. miał ktoś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dawno grałeś pierwszy raz? Może "dorosłeś" do tego typu gry lub zmieniły Ci się gusta. Inaczej tego wyjaśnić się nie da. Może też zabrakło Ci za pierwszym razem samozaparcia, albo akurat nie trafiłeś w czasie z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 19:15, Kraju napisał:

A jak dawno grałeś pierwszy raz? Może "dorosłeś" do tego typu gry lub zmieniły Ci się
gusta. Inaczej tego wyjaśnić się nie da. Może też zabrakło Ci za pierwszym razem samozaparcia,
albo akurat nie trafiłeś w czasie z grą.


ze 2, 3 lata temu. na pewno zrobię 100% w singlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, sprawa jest. Zainstalowałem sobie GTA IV. Zainstalowałem sobie przy instalacji cały ten Social Club. Ok - uruchamiam grę, mam białe napisy, muzyczkę, logo gry i ... potem czarny ekran. Alt tabując się pokazuje mi w Menadżerze, że program się zwiesił ... Co jest grane?

Od razu powiem że z niewiadomych mi względów ściągnięty z neta patch nie chce się zainstalować, próbowałem bawić się sterownikami od grafy ale to też nie jest to raczej bo jest tak samo jak i przed ... Chciałem raczej grać na koncie offline bo GfWL to strasznie g.... Szukałem pomocy w googlach ale nic mądrego nie wydumałem. Macie jakieś pomysły co może być grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągałeś patcha ze strony R*? Teraz GTA IV przy graniu offline lub singleplayer nie wymaga RSC. I nawet jak to zainstalujesz to potem po zainstalowaniu patcha odinstaluje Ci tą aplikację i pojawi się taka trochę mniejsza, ale bardziej jako launcher.

Czarny ekran pojawia się przez pewien czas u mnie, może minutę max po czym normalnie mogę wybrać czy gram w GTA IV czy Episodes. A sprzęt to ja mam przedpotopowy. Tak więc spróbuj reinstalować grę i zainstalować ją z tym patchem:

http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200145406-Grand-Theft-Auto-IV-Patch-7-Title-Update-v-1-0-7-0-English-1-0-6-1-Russian-1-0-5-2-Japanese-

Albo też odpal i poczekaj jakiś czas. Może gra po prostu potrzebuje się trochę ogarnąć w sobie, aby ruszyć. Tak u mnie jest akurat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 20:36, Muradin_07 napisał:

http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200145406-Grand-Theft-Auto-IV-Patch-7-Title-Update-v-1-0-7-0-English-1-0-6-1-Russian-1-0-5-2-Japanese-

Albo też odpal i poczekaj jakiś czas. Może gra po prostu potrzebuje się trochę ogarnąć
w sobie, aby ruszyć. Tak u mnie jest akurat ;)


Czy ten path to jest najnowszy path do tej gry ?
I jeszcze jedno pytanie czy on zawiera wszystkie poprzednie aktualizacje czy musze pozolnie instalować jeden po drugim /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest najnowszy patch, bo chyba ostatni w ogóle. No i zawiera wszystkie wcześniejsze, więc nie trzeba ściągać wcześniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy karta GeForce 9600 GT 512 ramu jest za słaba dla GTA 4? Nie wspominam procesora i reszty, bo tamte podzespoły już dawno wymieniłem na znacznie nowsze niż te, które były na rynku w czasie wydania gry (więc to nie one). Dlaczego ta gra tak słabo działa? Winna jest mała ilość ramu czy źle wnioskuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 20:57, Boguslav4 napisał:

Czy karta GeForce 9600 GT 512 ramu jest za słaba dla GTA 4? Nie wspominam procesora i
reszty, bo tamte podzespoły już dawno wymieniłem na znacznie nowsze niż te, które były
na rynku w czasie wydania gry (więc to nie one). Dlaczego ta gra tak słabo działa? Winna
jest mała ilość ramu czy źle wnioskuje?


Grafika trochę słaba, żeby grać na max detalach, ale jeśli chodzi o to że gra działa słabo to nawet na nowym sprzęcie potrafi się ciąć. Wina skopanego portu z konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować